Şimdi Ara

Exodia Varisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
19.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu kartı ünlü bi yugioh sitesinde gördüm exodia'nın Varisi diyorlar ama pek inanmadım sizin görüşünüz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panzer_ -- 27 Haziran 2007; 11:12:11 >

• böyle bir canavar olamaz
  • neden
  • aslında öyle bir kart var o kartın oldu destenin ismide Invincible Fortress isterseniz bu desteyi görebilece bir adres veriyim isterseniz
  • olur isteriz..
  • ok adres şu:(http://www.tcgs.pl/yugioh/cse/en) burdan destelere bakabilsiniz.(hemde bu adrese hergün yeni bir karta geliyor
  • Arkadaşlar bu kart var çünkü bende var. Desteyi 75YTL ye aldım ama değdi. Destenin adı Invincible Fortress, isteyen netten arasın. Bende olduğuna inanmayan varsa webcamla gösterebilirim destesiyle birlikte.
  • Piskomanyag doğru söylüyor çünkü bende de var bu kart özellide şu her taş tip canavarların ATK ve DEF emerek kendine ekler
  • O canavar çok güçlü ancak exodianın varisi mısır tanrıları
  • Bunu çağırmak için Rock canavar lazım. 2 tane rock canavar feda ediyorsunuz. Onların güçlerinin toplamının 700 katı güce kavuşuyo. Çok seviyom bu kartı
  • KARDEŞ BU KART EXODİA VARİSİ FALAN DİİL

• quote:

Orjinalden alıntı: Piskomanyag

Bunu çağırmak için Rock canavar lazım. 2 tane rock canavar feda ediyorsunuz. Onların güçlerinin toplamının 700 katı güce kavuşuyo. Çok seviyom bu kartı

yuh

• bu kartın atak defans puanı mezarlığındaki ROCK canavarlarının sayısının 700 ile çarpılmasıyla oluşur.
    Ve egzodya varisi olamaz bu kar
  • Mezarlıktaki ile değil. Feda ettiklerinin toplamının 700 katı deilmiydi yaws?(Bende ilk başta senin dediğin gibi yapmıştım kabul etmemişti arkadaş)
  • EXODİA VARİSİ FİLAN DİİL KONU KAPANMIŞTIR
  • exodia varisi olamaz neden:

1-megarock dragon=enbüyük taş dragon ingilizce adı exodia ... gibi yazılmalıydı
    2-onun varisi olması için en azından belli bir özelliği olmalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Piskomanyag

Bunu çağırmak için Rock canavar lazım. 2 tane rock canavar feda ediyorsunuz. Onların güçlerinin toplamının 700 katı güce kavuşuyo. Çok seviyom bu kartı

çok güzel sallamışsınız açıklmasası şudur :

bu kar normal çağrı veya set yapılamaz mezarlıktan istediğin akdar rock canavarını oyun dışına atıyosun ve her attığın canavar için 700 atk akzanıyo :D :D :D
  • Böyle bir kart var ve çok güçlü bi kart benim arkadaşımda var hatta megarock dragon dimi
  • Güzel Kart
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bur_ak47

Güzel Kart

güzelllll
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.