Şimdi Ara

Excelvan CL720D Hakkinda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kolay bozulmazlar ama led projeksiyonların tamiri ve değişimi pahalı ve zahmetli diye biliyorum.İşinin ehli bir ustaya götürmek lazım.
    Mesela ben de garantisi bitmiş ikinci el bir led projeksiyonu geçmişinden emin değilsem almam.
    Tabii daha önce de belirttiğim gibi bunlar tercih meselesi.
    Kimi insan biterse kolayca yenisiyle değiştiririm mantığıyla lambalı tercih eder,kimi ben uğraşamam diyerek lede yönelir.
    Kimi hesaplı olur diyerek ikinci ele yönelir kimi de sıfır olsun,ilk kullanan ben olayım der.
    Herkes kendi düşüncelerine göre tercih yapmalı.Bu durumda bu daha mantıklı olur,şu yanlış olur demenin önemi de kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Şu an M18 in fiyatı 184$ a (1023 TL) indi .Son aşamada vergi,kargo dahil 1.100 TL gibi bir rakama geliyor.Üstelik in stock 24 saatte kargoya veriliyor.Haber vereyim dedim.
    https://www.banggood.com/AUN-M18-Full-HD-Projector-5500-Lumens-1920x1080-LED-Projector-Support-AC3-Home-Theater-p-1393076.html?rmmds=myorder&cur_warehouse=CN
    Hocam bu ürünü bende takibe aldım. Şimdi alsak vergi 73 tl gibi bir rakam yazıyor sitesinde buraya gelince gümrük ekstra vergi çıkarırmı yoksa 1100 tl gibi rakamla işi bitermi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ahmetkaan kullanıcısına yanıt
    Selamlar.
    Gümrükte ekstra vergi olmuyor.Türkiye hızlı kargoyla 72,84 TL ye gümrük,taşıma vs ödenmiş oluyor.En azından bugüne kadar öyleydi.
    Size her şey dahil mal oluşu 1110 TL olacak.
    Şu an dolar uçtuğu için 1016/184:5,52 Banggoodun dolar kuru düşük kaldı.O açıdan da bir avantaj var.
    Xgimi h2 yi düşünenler de 4408 TL ye alabiliyorlar şu anda.Bu dolar yükselişi ile o da hesaplı oldu bence.
  • Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Hocam ben dün M18 aldım geçtim. Dolar kuru halen 5.35 lerde sanırım sitede o konuda bir avantaj var.

Ayda 1 kez kurar 2 film ard arda izlerim.Bu cihaz gayet tatminkar.2.el elektronik cihaz almam alana saygı duyarım.

Bu alet benim için yan ürün olacak.Ana ürün olsaydı yani tv vs işini hergün bu cihaz ile yapsaydim "almışken iyisi olsun" mantığı ile H2 alabilirdim ama dediğim gibi ayda 5 saat çalışacak cihaz için fazlasi israf olurdu.

Şimdi güzel bir tray li tripod şart oldu.

Teşekkürler desteğiniz için.

• bde B kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun diyelim.Üründen memnun kalacağınızı sanıyorum.Hele ki profesyonel bir kullanıcı değilseniz ve karanlık bir ortamda kullanacaksanız size fazlasıyla yetecektir.
    Evinizin beyaz ve boş bir duvarına yansıttığınızda aldığınız keyif o ayda 1-2 dediğiniz olayı haftada 1-2 ye düşürecektir.
    Ürünü kullanmaya başlayınca küçük bir inceleme yazısı yazar mısınız?Zira çok merak ettiğim bir projeksiyondu.
  • Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Elbette hocam elime geçince kisa bir değerlendirme yaparım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bde

Elbette hocam elime geçince kisa bir değerlendirme yaparım.
    Hocam cihaz geldimi bende bu ürünü takip ediyorum fiyat arttı biraz malsef. Aun f30 nasıldır acaba alınırımı.?

Almaya niyetliyseniz "b30df5" kodunu kullanarak her şey dahil 200$ mal edebilirsiniz.Aklınızda olsun.
  • quote:

Almaya niyetliyseniz "b30df5" kodunu kullanarak her şey dahil 200$ mal edebilirsiniz.Aklınızda olsun.
    Saolun hocam peki f30 ile bunu kıyaslarsak hangisini tavsiye edersiniz

O daha yeni çıktı ve ac3 yok.

Mesela ben aun m18 i araştırırken aliexpress deki aun offical store ye şöyle bir soru yönelttim.

"Me
    19/02/23 03:05
    AUN M18,AUN F30,AUN AKEY5.
    Which one has got higher lumen and higher contrast then the others."

Onlar da şu cevabı verdiler:

"Jessica Chen
    19/02/24 17:13
    Hi,friend
    The M18 F30 AKEY5 are all in good quality, they have same native resolution and brightness, M18 has a extra function that can support DOBLY.
    However, we strongly recommend the F30 which is cheaper and more stable than the M18 and the AKEY5"

Ama en çok AUN M18 tutuluyor.Hem de kuponla daha ucuza geliyor.Karar sizindir.
  • Bende uzun zamndir arayis icerisindeyim m18 gercekten full HD goruntude veriyormu acaba dolar kuruda iyce artti almaya degermi
    Linkte m18 cook daha canli goruntu veriyorm f 30 Gore

https://youtu.be/HUYKQIbM-Xw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhan57 -- 11 Nisan 2019; 21:31:13 >
  • batuhan57 B kullanıcısına yanıt
    Bu videoda da göründüğü gibi M18 i tercih edin derim.
  • güzel bir kampanya yakalarsam almayı dusunuyorum
  • 1 aylık VIEWSONIC PX700HD cihazımı satmayı düşünüyorum almak isteyen arkadaşlar pm ile ulaşabilir.
  • quote:

Hocam ekstre kesilsin alayım dedim ama kupon zamanı geçmiş. Yeni kod varmıdır acaba?

Maalesef şu an flash deals a girdiği için kupon vs kullanılamıyor.Herşey dahil fiyat 207$ şu an.
    Alternatif olarak daha ucuz fiyatlı bir ürün isterseniz yukarıda sizin bahsettiğiniz AUN F30 vergi kargo her şey dahil 189$ oluyor.Bence iyi bir alternatif.
    https://www.banggood.com/AUN-F30-Projetor-Full-HD-1920x1080_-Projector-LED-para-Home-Theater-5500-Lumens-3D-4K-Projector-p-1438154.html?akmClientCountry=TR&rmmds=cart_middle_products&cur_warehouse=CN

Kupon kodu: BG0409F30

• quote:

Alternatif olarak daha ucuz fiyatlı bir ürün isterseniz yukarıda sizin bahsettiğiniz AUN F30 vergi kargo her şey dahil 189$ oluyor.Bence iyi bir alternatif.
    https://www.banggood.com/AUN-F30-Projetor-Full-HD-1920x1080_-Projector-LED-para-Home-Theater-5500-Lumens-3D-4K-Projector-p-1438154.html?akmClientCountry=TR&rmmds=cart_middle_products&cur_warehouse=CN

Kupon kodu: BG0409F30
    bu sayfadan bu ürünü aldığımızda vergi vs çıkar mı ?

• mstfmrv M kullanıcısına yanıt
    Şimdiye kadar banggooddan Turkey Direct Mail ile alınan ürünlerde vergi çıkmadı.Bazen ürünü geç gönderiyorlar ya da 3d yazıcıda olduğu gibi hiç göndermiyorlar ama vergi sorunu hiç duymadım.
    Dikkat etmeniz gereken nokta Turkey direct mail ile almak ve sigorta yaptırmak.
  • Pazartesi günü kod ile birlikte vergi sigorta dahil 1170 TL aldım. Gönderildi bilgisi mevcut ama kargo takibi su an icin yok
    Önümüzdeki hafta gelmesini bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.