Şimdi Ara

Excalibur'un Yeni Modeli Çıkmış Gördünüz mü : Excalibur G911 ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 40 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cevreseldonanım (2 mesaj) ahmetugutlu (1 mesaj) emrukka (1 mesaj) murattekno (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş

Casper yakın zamanda "Yepyeni Excalibur'un adı sence ne olsun?" başlığı altında bir anket açtı. G900 den sonra üst segment bir oyuncu bilgisayarı çıkarmaya hazırlanan Casper, bu yeni gaming laptobun isminin kullanıcıların belirlemesini istedi. Anketin sonunda çıkan sonuç ise ismi G911 oldu. Bu gaming laptoba yeni RTX 3000 serisi ile başlayan ekran kartları ve 2.5K Quad HD çözünürlüklü ekran ile başlamaya hazırlanılıyor. Çok yakında piyasa girecek olan bu oyuncu laptobunu almayı düşünüyorum ve başlangıç özellikleri hoşuma gitti. Ayrıca kendimiz istediğimiz parçayı konfigüre edebiliyoruz. Düşünceleriniz nelerdir ?

Excalibur'un Yeni Modeli Çıkmış Gördünüz mü : Excalibur G911 ?

|
    |

• öncelikle yerli marka olmasından dolayı casperı destekliyorum. eğer yakın bir tarihte çıkacaksa beklemeni tavsiye ederim tabi ki

• Sabrederim dersen bekle tabi ki. G900 kullanıcısı olarak memnunum. G911 çok daha teknolojik özelliklerle piyasaya sunulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: cevreseldonanım

Sabrederim dersen bekle tabi ki. G900 kullanıcısı olarak memnunum. G911 çok daha teknolojik özelliklerle piyasaya sunulur.

hocam bu foprum da hep casper kötüleniyor özellikle de g900, bende yerli alma taraftarıyım ama amacım oyun oynamak ve üniversite için. oyunlar için g900 nasıl memnun musunuz

• murattekno kullanıcısına yanıt

ben memnunum ısınma kasma gibi sorunlar yaşamıyorum açıkcası hocam. oynadığım her oyunu ultrada oynuyorum

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.