Şimdi Ara

Excalibur G900 i7 - 32GB Ram - GTX1660Ti 9.499 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
4.697
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yahu aynı bilgisayarı 16gb ram ve sadece 256gb ssd ile birde güzel kampanya yaparak 7xxxTL ye verseniz ne olur sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronguman

Ah be kampanya bitmiş normal fiyata çekmişler. Tekrar düşer mi bir daha 9000₺ İyi fiyat ve tam istediğim özelliklerde incelemelerde de başarılı duruyo
    fiyat yapmışlar ama 500 tl daha yukarıdan açmışlar. fiyat yine iyi bu arada
    https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-g900-1075-d5l0x-intel-core-i7-10750h-32gb-1tb-256gb-ssd-gtx1660ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000TPHNB

• Çok sağlıklı bilgi olmaycak, bugün açtım henüz kurulum yapmadım ama kesinlikle ilgi çekici ve kasa kalitesini beğendim alttaki ledler ayrı bir hava katmış. Fanboy değilim i7 10.nesil 32gb ram gtx1660ti bu devirde 9000₺ varda bizmi almıyoruz. Ayrıca muhtemelen köyü imajı silmek adına maşallah casper serrvisleri müşteri odaklı çalışıyor. En azından samsung gibi herşeye müşteri hAtası demiyorlar. Telefoncuyum ordan biliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • glaitaht kullanıcısına yanıt
    Tam yazıyordum yazmışsın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almak isteyenler için tarafsız yorum yapayım

Öncelikle marka takıntılı değilim ve mal kötüyse kötü derim ben aldım diye kötü özellikleri söylememe olayına girmem.

Kasadan başlayım ben cafcaflı şeyleri severim klavye altındaki sağ sol ledler çok iyi. Ayrıca monitör arkasındaki ledde çok şık gösteriyor. Klavye basma hissi güzel zifiri karanlık ortamda bile olsanız klavye aydınlatması asla göz yormuyor çok yüksek değil. Kasa kalitesi demeyimde hissi kötü değil yani bi msi kalitesi beklemeyin ama casper değilmi dandiktir imajı asla yok. Kasada sevmediğim nokta parmak izi çok kalıyor. Klavyede sevmediğim nokta ki çok saçma buldum caps lock num lock aktif olduğunu belirten bir ışık yok bu nasıl bir saçmalıktır.

• Bu ekran kartina bu islemci fazla..fazla olduğu içinde cok isinacak i5 e gore..dell bikgisayarimda 8.neslini sogutamiyoorduk..baktimki alirnware de de ayni sorun varmis..dedim intel senin topunu diye pc yi sattim...i5 daha mantikli bence bu ekran kartina

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.