Şimdi Ara

Excalibur G dizüstü serisi artık daha güçlü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Excalibur G dizüstü serisi artık daha güçlü

Casper markasının oyuncu dünyasına hitap eden Excalibur ailesi Intel ve Nvidia yongalarının en güçlülerini portfolyosuna dahil ederek daha da iddialı hale geldi. Excalibur G911 laptop başta olmak üzere G900 ve G770 modelleri en iyi performansın yanı sıra akıllı fan sistemi ile de farklılaşmaya çalışıyor. 

Excalibur oyuncu ve profesyoneller için geliştirdi

Excalibur G770 dizüstü bilgisayarı 15.6 inçlik IPS ekranında Full HD çözünürlük sunarken 144Hz tazeleme hızı ve 250nit parlaklık değerine sahip. Intel Core i5-11400H ve Core i7-11800H işlemcileri yanında GeForce RTX 3050 ve RTX 3050 Ti ekran kartları ile donatılmış. 32GB DDR4 RAM ve 500GB SSD seçeneği 15.873TL seviyesinden başlıyor. 64GB DDR4 ve 8TB’a kadar SSD+HDD seçenekleri sunuluyor. 

Ayrıca Bkz.Casper Excalibur 34 inçlik oyuncu monitörü tanıtıldı

Excalibur G900 modeli aynı ekran seçeneğine sahip. 144Hz yanında 240Hz tazeleme hızı da eklenmiş. Sadece onuncu nesil Core i7-10750H ve Intel Core i7-11800H işlemci seçenekleri mevcut. Ekran kartı tarafında ise RTX 3060-RTX 3070-RTX 3080 seçenekleri sunuluyor. 16GB DDR4 RAM ve 8TB’a kadar bellek seçenekleri sunulmuş. 16.765TL başlangıç fiyatı ile konfigüre ederken daha eski RTX ekran kartları ve düşük RAM seçenekleri de mevcut. 

Excalibur G911 modeli ise 16 inçlik QHD ekran barındırıyor. 165Hz tazeleme hızı ve 500nit parlaklık ile bu serideki en iyi ekran oluyor. Intel Core i7-11800H ve Intel Core i9-11980HK işlemci seçenekleri mevcut. Depolama tarafında 500GB-4TB aralığı sunulmuş. Bu modelde başlangıç fiyatı 18500TL iken 56000TL seviyesine çıkabiliyor. 

Üstelik mobil segmentinde bu kadar üstün özellikleri barındırmalarına rağmen beklenilenin aksine yaklaşık 21-27mm inceliğe sahip olan Excalibur modeller, güç ve performansı hafiflikleri ve ince tasarımlarıyla da kolay taşınabilir şekilde her an yaşatıyor.

Excalibur ürün sayfası

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfırı istediğin sayıyla çarpsan sonuç yine de sıfırdır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • casper değil exalibur; arthur olsa alınmaz. dönüp bakılmaz.

• Excalibur serileri gün geçtikçe daha da dikkat çekici hale geliyor. Özellikle 11. Nesil Intel işlemciler ve RTX ekran kartları ile hem performanslı hem de güzel modeller ortaya çıkıyor.

• advertising?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bence Excalibur modelleri ciddi anlamda alınabilir durumda. Hem performans olarak hem de malzeme kalitesi bakımından oldukça mantıklı modeller. Özellikle yeni modellerindeki 11. Nesil ve 3000 serisi ekran kartları ile F/P olarak karşımız çıkıyor.

• Paralı yorumlar kendilerini nasıl da belli ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zalimce yorumlardan uzak kalarak Casper'ın Excalibur tarafına ayrı bir özen gösterdiğini biliyorum. Gün geçtikçe özellikle dolar bu şekilde artmaya devam ederken ilerleyen dönemlerde adından çokça söz ettireceği konusunda şüphem yok.

• plaza dili ve edebiyatı olmasa iyi reklam.

• 9-10 sene önceki batarya performansına ve fiyatlandırmaya gidersen birçok kişi "Acaba alsam mı?" der. 10 senelik Casper laptopumun pili halen ölmedi, %60 seviyelerinde. Üstelik 2. nesil i7 ile f/p ürünüydü, o zamanın parası 1990 TL verdim. Hızında halen yavaşlama yok, arada harici gpu sorun veriyor. Asus'un-Samsung'un 2750-3000 lira çektiği 2. nesil i5 2410m-2450m gibi bilgisayarları kağnı gibi yavaş kalıyordu bilgisayarımın yanında.

Şuan bakıyorum 25 bin civarına 3080 laptop satıyorlar. Yap şunu 20-21 lira, bak nasıl kapışacaklar. Ancak alt seviyeler berbat. 3050ti laptopların ederi 10 bin olmalı, 14-15 binlerle satamazsınız.

• Casper hea?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Casper gorunce kacar olduk, inceledigimde Excalibur u farkli bi marka olarak gormeye basladim diyebilirim daha özenle üretilmiş bir seri

• Excalibur serileri caspera lvl atlattı g serisi cihazları oldukca başarılı güzel deneyimleme olmus

• David Attenborough kullanıcısına yanıt
    Yorum degil haber metni yazar gibi yazmışlar mübarek

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ön yargıları yıkmak atom çekirdeğini parçalamaktan daha zormuş, ben Casper'ın büyüdüğünü ve kendini geliştirdiğini düşünüyorum 11.nesil cihazlarda da bu gelişimin devam ettiğini düşünüyorum

• yeni seriler oldukça güçlü ve iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capcap. -- 24 Ekim 2021; 16:49:22 >
  • excalibur serisi casper algısından oldukça sıyrılmış durumda

• Excalibur artık bir marka haline geldi bence sistemleri de gayet başarılı tam fiyat / performans cihazları yapıyorlar.

• Msi modelleri daha ucuz casperin ne espirisi var anlamafım ??

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.