Şimdi Ara

Evo 3D Anakart değişimi sonrası Bootloader sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu çerçeve kalkması yüzünden garantiye vermeden önce s-off konumundan s-on konumuna almaya çalışırken telefon brick olmuştu. Garantide anakartı değiştirdiler fakat şimdi malum yöntemle bootloader yüklenmiyor telefona. Stock rom çok kısıtlı ve bazı noktalarda fıttırma aşamasına getiriyor insanı.

Anakartı değişen telefona malum yöntemle bootloader yüklenmediği için custom rom yükleme işlemini gerçekleştiremiyoruz. Bunun çözümü var mı?

• Yahu şu sorunu tek yaşayan ben miyim kimse bunun çözümünü bilmiyor mu?
  • Benim de telefonum servisten yeni geldi anakart değişti ve malesef unlocked olmuyor cmd den 50 keredir deniyorum sonuc yok..Yardım lütfenn
  • öncelikle geçmiş olsun, aynı sorunu bende yaşadım çerçeve açılması sorunu yüzünden cihazı garantiye verecektim, cihazım s-off rootlu unlocked ve custom rom yüklüydü orjinal haline dönmeye çalışırken yani s-on yapmaya çalışırken telefonu brick moda soktum ve cihaz hiçbir şekilde tepki vermiyordu, çok uzun araştırmalar uğraşlar sonunda yaklaşık olarak 7-8 saatlik uğraşmanın sonunda cihazımı tekrar çalıştırmayı yani unbrick yapmayı başardım orjinal stock rom yükleyip servise yolladım servisde cihaza batarya takıp çalıştırmamışlar bile 3 gün içinde cihaz geri geldi değişen parçası ön dokunmatik panel ve çerçevesiymiş şuan cihaz çalışır durumda tekrardan s-off ve custom rom yükledim, yardım edebileceğim birşey olursa elimden geleni yapmaya çalışırım
  • aynı sorun benim basimdada var , anakart değişti Suan bootloader kilidini acamiyorum, araştırmaya devam, bi sonuca ulasirsam burada paylasacam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben telefonumu 1 ay kadar önce satıp Discovery'e geçtim arkadaşlar. Bu sorunun çözümünü bulan varsa yazabilir...
  • #Lionheart# kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bendede var. root bile olmuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.