Şimdi Ara

Evlilik programları gitti yerine yeni müge anlılar geldi.HER KANALDA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
3.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tv ler berbat sürekli insanların psikolojisini bozacak programlar yapıyorlar.. Herşey daha çok para için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek müge reisi izlerim. Ama dün akşam kanal d de yayınlanan versiyonunu izledim sardı merak ettiriyor neler oldu diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzlemeyin. Silin o kanalları. Zorla mı izletiyorlar

• Yaşı küçükler hatırlamaz, zamanında sıcağı sıcağına diye bir program vardı ve çok talep görüyordu bu tip programlar toplumun bunaldığı zaman ortaya çıkar. Bu programların bu kadar yaygınlaşması toplumun bunaldığının göstergesi.

• Ülkede eğitim seviyesi yok ki.Çalışmayan kadın-yaşlılar zaman öldürmek adına izliyor böyle şeyleri.Zamanında herkes evlilik programları yasaklansın derken ben evlilik programlarını 1 gram sevmememe rağmen hiç oralı olmamıştım.Çünkü yasaklandıktan sonra yeni kanser hücrelerinin üreyeceği belliydi.Onlarda bu oldu.Bu tür programları engellemenin en iyi yolu halkı eğitip bilinçlendirmek.O zaman kendi kendilerini imha ederler.Yasakla olcak iş değil bu.Yarın öbürsü gün bunlar yasaklanırsa yerine yeni kanser hücreleri ürer hiç merak etmeyin.
  • Televizyon koca bir çöp,
    Halkı yozlaştırmak için seviyeyi iyice düşürdüler.

internet candır <3
  • hangi sektörde para varsa kanallar köpek balığı gibi kanın kokukusunu alır ve onu yapar

• Diğerlerini bilmem ama Müge Anlı işini iyi yapıyor. Diğerleri gibi yapmacık, sahte değil. Kadın kaç kişiye yardımcı oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Tv izlemiyorum, kafam rahat.

Beni de yaz, dört senedir izlemiyorum, diğer odadan ses gelmesine bile tahammül edemiyorum, inşallah tek başıma yaşayabileceğim veya 2 arkadaş ile kalabileceğim bir yerim olur.

• Evlilik programları daha iyiydi

Hadi Müge Anlı neysede

Diğerleri tam saçmalık.

Bunları genelde yaşlılar izliyor, 3-4 sene sonra ailesini doğrayan babanne, kocasını kesen anneanne falan çıkmaz umarım:D

• Pezbelenkler gitti onların yerine acı ve kanla beslenen vampir programlar ve sunucuları geldi. Şaşırdıkmı?

• Evimde televizyon yok, 15 senedir izlemem, öyle rahatım ki. Deneyin bir ay izlemeyin bir daha eve sokmazsınız.

• Müge Anlı bu formatı ezelden beri devam ettiren duayen birisi. Seda Sayan, Uğur Arslan, Esra Erol gibi vasıfsız / doyumsuz kokuşmuşlar ise kanallarla olan parasal anlaşmaları sona ermesin diye evlilik programını bitirip bu sektöre daldılar. İnşallah zarar ederler. Zaten rekabet çok fazla.

• Ne olmasını bekliyordun, evlilik programları kalkıp yerine belgesel mi koyacaklardı?Gerçek uzmanlarla kültür,gerçeklik,dünyada neler oluyor,neredeyiz,sorunlarımız ne,yanlışlar nerede bunlarımı konuşacaklar. 2 saatlik bol reklamlı diziler prime time için, o loy loy saatleri tabiki daha az uğraş gerektiren şeylerle doldurcaklardı, bana sorarsan evlilik programları daha iyidi en azından o sözde prime time ya da haber öncesi verilen bazı dizi oyuncularından daha kaliteli oyunculuk sergiliyorlardı, ve daha az kasvet vardı tek dertleri o beğendi mi neden intagramdan canlı yayın açtın karıya göz kırpmışın falandı, bunlarda o kaçıyo bu kayboluyo, öleni en yakın arkadaşı öldürmüş, dıt bık.
  • Milletin kafası çalışmamalı, gerizekalı olmaya devam ettirecek şeyler lazım sürekli.
  • müge anlıya laf sallayanlar ben hiç oturup izlememiş. şu anda tv de izlenebilecek tek program. en azından hile hurda senaryo yok, herşey gerçek. ya bir polise kayıp davanız için gittiğinizde adamlar müge anlıya gidin diyor daha ne yapsın kadın?

zihinsel engelli, çevresinin farkındalığında olamayan insanlar için sevgi izi projesi başlattı, kaç tane kaybolan şahıs bu sayade bulundu. devlet bunu yapamaz mıydı ama yapmadı.

şimdide kaybolan hayvanlar için aynı şeyi başlatmışlar, artık insanlar sokak sokak hayvan aramasın.

fahriye kara vardı en basitinden 20 küsür yıldır kayıp, suudi arabistan da yaşıyormuş, başbakanlık bile tv kayıtlarını istedi, inceledikten sonra mit e aktardılar.

daha neler neler, senin ülken bok çukuruysa müge anlı napsın.
  • kardeşim maalesef engelleyemezein. halkımız dedikoduyu aşırı seviyor ve tvler de ekmek yemek için bu tarz yayınlar yapmak zorunda diye düşünüyorum... zaten bu yayınlar genelde kadınların tv lerle aktif olduğu saatlerde oluyor genellikle..

• Bende tam tersi olduğunu düşünüyorum. İnsallah rabbim oralara çıkaracak şeyler yasatmasin diyorum. İmza olayı çok mantıklı. Bunu başlatan kadın da kendisi. Sadece sevmediğim tarafı olayı aslında hemen çözebilir ama reyting için ağırdan alıyor bir sonra ki güne bırakıyor.

Not. Genelden belgesel ve maç izliyorum TV de. müge anlı birde kanıt dizisi efsane.

Ayrıca bu program insanları bilinçlendirmek için akşam haberlerinden sonraya konmalı.

• Hala tv izleyen mi var

• Öyle demeyin ben emniyet birimlerinin ne kadar özensiz çalıştığını bu programlar sayesinde öğrendim sizede tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.