Şimdi Ara

Evlilik için 3 temel beyaz esya Lütfen yardım edin sectıgım urunlere...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Buzdolabı : Bosch KGN57P72NE Multi Airflow Kombi No-Frost Buzdolabı -Çelik

Bulaşık makinesi : Bosch SMS58M88TR 6 Programlı - Çelik Bulaşık Makinası

Çamaşır makinesı : BOSCH WAS20461TR

Yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım. Balıkesirden alıcam fıyat konusunda cesıt olmadıgı ıcın sıkıntılı bır yer. Netten almakda ıstemıyorum.
    3'unun tahmını fıyat 5200 tl.

Sızce nasıl arkadaslar ?

Candogan bey ve eteksen özellikle sızın yorumlarınızı cok merak edıyorum...

• http://www.ankastreci.com.tr/Aeg-Favorit-F99009M0P-Proclean-9-Programli-XXL-ic-Hacimli-Bulasiik-Makinesi,PR-1417.html

http://www.ankastreci.com.tr/Aeg-Lavamat-L88489FL-Protex-Plus-8-Kg-1400-Devir-XXL,PR-1405.html

http://www.ankastreci.com.tr/Aeg-Lavatherm-T96699IH-Protex-Plus-9-Kg-Kurutma-Makinesi,PR-1414.html 

Hocam 5200tl butceniz ile net uzerinden bence linkini verdigim esyalari arastirip alin derim.

en ucuz fiyata bonus karta 4 ay otelemeli 4+8 taksitle alabiliyorsunuz. Firma Adanada ve urunu Aeg Turkiye araciligi ile direk size en yakin servise yonlendirip kurulumunu servise teslim aldigi urunun montajini yapiyor

Buzdolabi konusunda forum olarak BOSCH KGE58AWN modeli tavsiye ediliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: espirikkk

Buzdolabı : Bosch KGN57P72NE Multi Airflow Kombi No-Frost Buzdolabı -Çelik

Yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım. Balıkesirden alıcam fıyat konusunda cesıt olmadıgı ıcın sıkıntılı bır yer. Netten almakda ıstemıyorum.

Sızce nasıl arkadaslar ?

Öncelikle şimdiden hayırlı olsun aynı dert bende de var yaza düğün yapıcam ve bu hafta bu beyaz eşya işini halletmem lazım

5200 lira gibi bir limit bence yüksek bulaşık makinasında 6 programlı makine yerine 4 programlı aynı işi yapan bir makina alabilirsiniz 200 lira gibi bir fark oynuyor ç.makinasında ise size tavsiyem bin liraya 7 kilo 1000 devir A++ olan modelidir ayrıca arkadaşların bahsettiği KGE58AW 40N serisi LOW-Frost'dur No-frost ile teknolojisi aynı değildir ha iyi yada kötü birşey diyemem özellikleri hangisi seni çekiyorsa onu incele ama fiyat farkının sebebi LOw-No farkıdır benim inceledğim modelleri seninle paylaşmak isterim

Buzdolabı : KDN56AI30N 2200 TL ile 2450 TL arasında değişiyor(gerek iç hacmi olsun gerek özel bölmeleri olsun gerek enerji tasarruju ve güç tüketimi olsun harika bir makina 1 defa veririm en az 10 yıl düşünmem diyorsan bunu öneririm)

Ç.makinası : WAQ20460TR 950TL ile 1100 TL arasında değişiyor (bulunduğun yerde çamaşırı kurutma sıkıntın olmayacaksa veya ilerde kurutucu da almayı düşünüyorsan çok yüksek devirlere çıkmana gerek yok)

B.makinası : SMS43D08TR 950TL ile 1100TL arasında değişiyor(en çok Standart 3 programdır en fazla kullanılan da 4 programdır gereksiz 2 programa aldanıp sakın 1000 liradan fazla vermeyin markaya verebilirsiniz ama program sayısını para vermeyin kullanmayacağınız bir şeye sırf gösteriş olsun diye girmeyin. onun yerine 200-300 TL'ye küçük ev aletlerinden 3-4 tane almış olursunuz)

Şu ana kadar bu 3 ürün için başlangıç fiyatı 4760dan düşerek 4350 TL gibi bir fiyat aldım ve daha aşağılara çekmeye çalışıyorum 4100 ve altına inebilirsem düşünmeden alıcam pazarlıklar devam ediyor bu konuda çok iyiyimdir :)
    Saygılarımla herşey gönlümüze göre olur inş.

• Allah mutlu mesut etsın kardesım. Bende bayadan berı bakınıyorum.Forumlarda okuduguma gore WAQ20460 turkıye birleştiriliyormus sanırsam ( Candogan beyın yorumlarında gormustum sankı ) Ben alman uretımlı bısey ıstıyorum. Ayrıca nısanlım buzdolabı ıcın ıllakı kombı tıpı ve ınox olacak dedıgı ıcın onu sectım .Aslında buzdolabı bana kalsa SAMSUNG RT63 EBPN alacaktım.Yorumlarda da herkes memnun ondan. Kardesım sana kolay gelsın ınsallah daha ucuza bulabılırsın....
  • quote:

Allah mutlu mesut etsın kardesım. Bende bayadan berı bakınıyorum.Forumlarda okuduguma gore WAQ20460 turkıye birleştiriliyormus sanırsam ( Candogan beyın yorumlarında gormustum sankı ) Ben alman uretımlı bısey ıstıyorum. Ayrıca nısanlım buzdolabı ıcın ıllakı kombı tıpı ve ınox olacak dedıgı ıcın onu sectım .Aslında buzdolabı bana kalsa SAMSUNG RT63 EBPN alacaktım.Yorumlarda da herkes memnun ondan. Kardesım sana kolay gelsın ınsallah daha ucuza bulabılırsın....

Amin kardeşim hepimizi. Verdiğim modeli incelerseniz kombi tipi inox paslanmaz çelik olduğunu görürüsünüz bilmiyorum Candogan beyin yorumları nedir okumaya fırsatım olmadı ama benim arkadaşlarım ve aile dostum 24 yıldır beyaz eşya üzerine yetkili servis veriyor siemens'in bosch'dan daha iyi bir marka olduğunu ama Bosch'un Türkiye standartlarını destekleyen tek marka olduğunu belirtti Türkiye montajlı almam için özellikle ısrar etti biliyorsun ki Türkiye 'de elektirik akımı 220 standartlarını hiç bir zaman sürekli olarak yakalamadı bazen 180'e düşebildiği gibi bazen 240 ları da görebiliyor işte bu durumları göz önüne alarak üretilen Türkiye'ye özel ürünleri göz ardı etmeyin sonuçta parçalar almanyadan geliyor bunları da araştırın derim.

• Kardesim ben senın verdıgın dolaba baktım ama dondurucusu altta degıl sanırım.Ben altta olanlardan dusunuyorum.Tavsıyelerın ıcın cok sagol...
  • quote:

Kardesim ben senın verdıgın dolaba baktım ama dondurucusu altta degıl sanırım.Ben altta olanlardan dusunuyorum.Tavsıyelerın ıcın cok sagol...

Tamam o zaman sorun yok ben teşekkür ederim kardeşim sen de sağolasın :)
  • quote:

Buzdolabı : Bosch KGN57P72NE Multi Airflow Kombi No-Frost Buzdolabı -Çelik

Sızce nasıl arkadaslar ?

KGN57P72NE yerine benim kişisel tercihim KGE58AL30N olurdu.

Bosch SMS58M88TR modeli kalkıyor, yerine SMS58N08TR çıkacak. Şu an Profilo BM6480MG donanım ve fiyat yönünden daha mantıklı görünüyor. Aynı özelliklerdeki ürün daha şık ve daha ucuz.

Bosch WAS20461TR modeli de kalkıyor. Yerine WAY20560TR çıktı. Benim kişisel tercihim de AEG Lavamat L88489FL ya da L75280FL olur onun yerine. WAY20560TR de çok kullanışlı bir model, ama sıkma devri az kalıyor.

Zaten kendi evimde KGE58AW30N ve L88489FL kullanıyorum. Bugün ev açıyor olsam yine aynılarını alırdım. Bulaşık makinemi değiştirirsem de BM6480MG ile F99009M0P arasında seçim yapardım.

• Candogan hocam yardımların ıcın sagol fakat sana ıkı üç maruzatımı bıldıreyım.

1. nısanlım buzdolabını ( ınox ve alttan donduruculu ) ve bulasık makınesını (ınox) aynı marka ıstıyor

2.Aeg balıkesir de bulmak ımkansız gıbı.Ben hıc rastlamadım arastırıken.

3. Bızım burda alabılecegımız benım ıcıme yatan sadece Bosch ve Profılo var.

Not : Banada Boschdan alıncak buzdolabı bulasık makınesı ve camasır makınesı kodlarını yazarsan bu ay ıcerısınde alıcam .( Hazıranda dugun var :)

Ayrıca low frosta da sıcak bakmıyor :(

Msjın benım ıcın onemlı ılgılendıgın ıcın sagol

iyi günler....
  • ARkadaslar bugun gıttım konustum bosch bayı ıle

Buzdolapı : KGN57PI32N ++ ( inox kombi tipi )

Çamaşır Makinesi : WAS 24461

Bulaşık Makinesi : SMS58N08TR ( inox )

bunların üçünü 5400 TL ' ye cumartesı gunu alacagım. 10 Taksıt 2 ay da erteleme...

Son görüşlerinizi alabılırmıyım...
  • Ben dün mesai çıkışı gittim ürünleri aldım kardeşim sana kodalarını verdiğim ürünleri tekrar inceledim ve tekrar inceledim baktım daha fazla irdelemenin mantığı yok aldım gitti 4670 liradan uzun uzun bağrış çağrış pazarlık sonucu 4150 liraya indirdim saç kurutma makinesi ve değirmen makinesini de hadiye aldım 4000 liraya inmemişti pişman oldu
  • Hayırlı olsun kardesım.Allah ıyı gunlerde kullanmak nasıp etsın. Valla bakalım bıze 5500 dedı ama pazarlıkla nasıl ındırcez bılmıyorum...
  • Was 20763 ile Was 24461 arasında kaldım arkadaslar.Satıcı kafamı karıstırdı. Sız olsanız hangısını secersınız...
  • Boschda garanti süresi belirli bir ücretle uzatılabiliyor AEG de aynı şey geçerlimi beyaz eşyada
  • quote:

Was 20763 ile Was 24461 arasında kaldım arkadaslar.Satıcı kafamı karıstırdı. Sız olsanız hangısını secersınız...

20763 ellerinde varsa al ki hiç inanmıyorum olduğuna.
    3 ay önce bitti çünkü stoklar.
    24461 iin deviri fazla.

20763,20765 bunlar alınabilecek ürünler.
    yada da way 20460 ı da alabilirsin.
  • Bugun gıttım aldım Way 20560 ve SMS58N08 tr de enerjı ındırımı varmıs. Camasır makınesını Way 20560 aldım ınsallah pısman olmam.

Buzdolapı : KGN57PI32N ++ ( inox kombi tipi )

Çamaşır Makinesi : WAY 20560 +++

Bulaşık Makinesi : SMS58N08TR ( inox )

5400 ıyı bır rakam mı bu 3' u ıcın...
  • Merhaba! Ben bgn ankastre firin ve ocak alicam butcem 1200lira... firini cok kullanan birisi olarak bnm icin onemli bir alis-veris olucak;) lutfen marka ve model secimime yardimci olun!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardesım ben hıc fırın bakmadım henuz o konuda bence sen candogan beye sorarsan o sana yarımdıcı olacaktır...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.