Şimdi Ara

Evlilik en büyük hata (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
841
Cevap
18
Favori
51.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
256 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ermanas22

quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

quote:

Orijinalden alıntı: serserim06

quote:

Orijinalden alıntı: gzm83

Sorun tam olarak ne?
    Çift terapisi almayı düşünmez misiniz?
    Asla çözülmeyecek sorunlar olduğunu düşünüyorsanız boşanmayı düşünmez misiniz?
    Çocuk yüzünden boşanmıyorsanız, boşanmak anne-baba olmaktan istifa etmek anlamına gelmiyor.
    Boşanmak evet belki bir çocukta bir takım sorunlara sebep olabilir ama her gün gerginlik olan bir yuvada büyümenin zararları emin olun daha fazla.

Sorun say say bitmez durmadan dısarda yiyelim yok sinemaya gidelim yok şu elbiseyi beğendim. Yav arkadaş gecen boyner de 600 liralık parka aldırdı bana zorla. Artık tık etti.

Seviyorsan katlanacaksın.Bazı konuları konuşarak düzeltebilirsin fakat birlikte sinamaya gitmek istemesi çok güzel bir şey.

Ağabey benim eşim olacak ve bana sinemaya gidelim diyecek. Süper bir şey ya.

Bunu eleştiri konusu yapmak saçma geldi gerçekten.

Ki ev hanımı sonuçta. Dışarı çıkmak istemesi çok doğal bir şey. Bir insanın dört duvar içerisinde hayatını geçirmesi, sevdiğiyle dışarı çıkmak için tartışmak zorunda kalması bence bayan için çok zor şeyler.

Kendine ne harcama yapıyorsan ona da harcama yap. Hatta o benim eşim değil mi derim harcama yaptığım tutara takmam kafaya.

Al benim telefonu ver senin telefonu derim.

Belli bir süre ben kullanırım belli bir süre o kullansın.

Aynen ya eşim olsun onu mutlu edebilmek için elimden geleni yaparım.Hayat arkadaşın sonuçta.Malesef pek evlenebileceğimi düşünmüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ssdsadas

karşılıklı anlaşın boşanın gitsin sakın çocuk mocuk yapmayın dahada bunalırsınız

Kadınlar toplu para veya mal almadan anlaşmalı boşanmaya yanaşmaz.

Çekişmeli boşanmada da erkek haklı bile olsa kadına ömür boyu nafaka öder.

Adalet sistemimiz malesef erkekleri ezmeye yönelik tasarlanmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6k maaşın var, paran var, işin var, gencsin; senin yerine olmak için şu forumda tek tasagını vericek ergenler dolu. ama sen evlenip hayatını çöpe atmışsın. napğtın abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 16 Aralık 2017; 16:4:45 >
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 17 Aralık 2017; 12:05:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

6k maaşın var, paran var, işin var, gencsin; senin yerine olmak için şu forumda tek tasagını vericek ergenler dolu. ama sen evlenip hayatını çöpe atmışsın. napğtın abi

Sorma yaptık o zamanlar bir hata aslında çok iyiydik ama kadın biraz alttan alacak hem ben çalışıyorum tamam çalışma ama sana yazık fizik öğretmenisin Ataman yok ama en azından birşeyler bulursun istesen ama yok hazıra alıştı. Ona da tamam ama lüks hep lüks..

• Kendi öznel seçimleriniz de yaptığınız hatayı, tüm evlilik müessesine yaymanız doğru değil...

Ben de 11 yıllık evliyim ...Arada sırada tartışma olsa da mutluyum yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 16 Aralık 2017; 16:8:7 >
  • Eşiniz paragöz. Tek sorun bu güzelliği için evlendiniz sanırım. Yapacağınız bir şey yok borç içinde sürecek evlilik sizin

Bende 2 yıllık evlilik 4 aylık kızımız var. Dırdır yapar eşim ama kavga tartışma olmaz. Hatta sık sık oyun oynarım arada laf yapar ama asla tartışma konusu olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 16 Aralık 2017; 16:8:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdns

Hocam sorun şu

Eşiniz ya küçükken zorluk çekmemiş, ya da ailesi zorluk çekse de kızına yansıtmamış

zaten uniden mezun olup babaevinden size gelmiş, kendi kazandığıyla geçineceği bir durum yaşamamış

2.durum ise eşiniz çalışmadığı için paranın değerini bilemiyor

Evet zorluk hayatında yaşamamış kendisi adanalı İstanbul yıldız mezunu ablası doktor para göndermiş bol bol buda rahata fena alışmış..

• Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 16 Aralık 2017; 16:25:15 >
  • Bugün maç izliyorum az önce bir rahat vermedi. yemek yap dedik dışardan istedi yani bunlar hep detaylar, ama anlatmak istediğim hep sorun. Yani en ufak birşey beklemek hayal oldu ulan ben senle niye evlendim o zaman iliğimi kemiğimi kuruttun 6.5 k para yetmez oldu bazen ev almam çoktan gerekiyordu hanfendi sayesinde hala kiradayız araba aldık hanfendiden bana sıra gelmiyor..

• quote:

quote:

Sorun tam olarak ne?
    Çocuk yüzünden boşanmıyorsanız, boşanmak anne-baba olmaktan istifa etmek anlamına gelmiyor.
    Boşanmak evet belki bir çocukta bir takım sorunlara sebep olabilir ama her gün gerginlik olan bir yuvada büyümenin zararları emin olun daha fazla.

Sorun say say bitmez durmadan dısarda yiyelim yok sinemaya gidelim yok şu elbiseyi beğendim. Yav arkadaş gecen boyner de 600 liralık parka aldırdı bana zorla. Artık tık etti.

Sizinle vakit geçirmek istemesi güzel bir şey değil mi ? Bak konu dışı özelde de bir konu açılmıştı arasan bulursun. Arkadaş evli olmasına rağmen eşiyle çok uzak. Ortak hiçbir aktiviteleri yok ve bundan şikayetçiydi. Eşin seninle vakit geçirmek istiyor sen de bundan şikayetçisin. Bence kıymet bilmiyorsunuz.

Alışverişe düşkün olmayan kadın var mıdır yahu ? Hepsi bayılıyor alışverişe gezmeye tozmaya. Kadın bu sonuçta. Bizden farklılar. Sen bunları hesaba katmadan evlenmişsin anlaşılan. Çocuk olsa belki maddi açıdan kendisini biraz dizginler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krone

quote:

quote:

Sorun tam olarak ne?

Sizinle vakit geçirmek istemesi güzel bir şey değil mi ? Bak konu dışı özelde de bir konu açılmıştı arasan bulursun. Arkadaş evli olmasına rağmen eşiyle çok uzak. Ortak hiçbir aktiviteleri yok ve bundan şikayetçiydi. Eşin seninle vakit geçirmek istiyor sen de bundan şikayetçisin. Bence kıymet bilmiyorsunuz.

Alışverişe düşkün olmayan kadın var mıdır yahu ? Hepsi bayılıyor alışverişe gezmeye tozmaya. Kadın bu sonuçta. Bizden farklılar. Sen bunları hesaba katmadan evlenmişsin anlaşılan. Çocuk olsa belki maddi açıdan kendisini biraz dizginler.

Hocam öyle toz pembe değil maalesef uzaktan davulun sesi hoş gelirmiş. Benle vakit geçirmek istemesi farklı neden biliyormusun bana yeni ayakkabılar yeni elbiseler aldırmak için. Siz olayın iç yüzünü bilmiyorsunuz anlatıyorum işte herşeyi anlatmakta burda olmaz ve mümkün de değil..

• quote:

Bugün maç izliyorum az önce bir rahat vermedi. yemek yap dedik dışardan istedi yani bunlar hep detaylar, ama anlatmak istediğim hep sorun. Yani en ufak birşey beklemek hayal oldu ulan ben senle niye evlendim o zaman iliğimi kemiğimi kuruttun 6.5 k para yetmez oldu bazen ev almam çoktan gerekiyordu hanfendi sayesinde hala kiradayız araba aldık hanfendiden bana sıra gelmiyor..

Hocam siz o parayla şimdiye kadar evinizi bile almanız gerekiyordu az bir para değil çok rahat gül gibi geçirmeniz gerekiyor bakın ben bekarım aylık gelirim 2400 TL 10 yılda birikimlerim ile şimdi 200 Bin TL lik arsam var 20 bin kadar da param var yani siz o maaşla gecinemiyorsaniz biz ölelim :)

• Yaklaşık 15 yıllık evliyim. Evlilik bana hayatımın anlamı olan bir evladın dışında hiç bir şey vermedi. Bekar arkadaşlara tavsiyem kesinlikle ve kesinlikle evlenmesinler. Aileleri ile otursunlar ki bu evlilikten çok daha keyiflidir.

• Evlilik akıl karı bir iş değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 17 Aralık 2017; 12:05:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kimyager06

quote:

Bugün maç izliyorum az önce bir rahat vermedi. yemek yap dedik dışardan istedi yani bunlar hep detaylar, ama anlatmak istediğim hep sorun. Yani en ufak birşey beklemek hayal oldu ulan ben senle niye evlendim o zaman iliğimi kemiğimi kuruttun 6.5 k para yetmez oldu bazen ev almam çoktan gerekiyordu hanfendi sayesinde hala kiradayız araba aldık hanfendiden bana sıra gelmiyor..

Hocam siz o parayla şimdiye kadar evinizi bile almanız gerekiyordu az bir para değil çok rahat gül gibi geçirmeniz gerekiyor bakın ben bekarım aylık gelirim 2400 TL 10 yılda birikimlerim ile şimdi 200 Bin TL lik arsam var 20 bin kadar da param var yani siz o maaşla gecinemiyorsaniz biz ölelim :)

Haklısın haklı olmaya ama sende böyle savurgan kadınla evlende gör.

• Türkiye böyle genel gözlemlerime göre.

Yurtdışında kadınlar kendi bağımsızlığını düşünüyor. Gold digger lar her yerde. Onları ayrı tutalım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kimyager06

quote:

Haklısın haklı olmaya ama sende böyle savurgan kadınla evlende gör.

Aman hocam ağzından yel alsın ben evlenmeyi düşünmüyorum yaş oldu 35 artık tüm herşey birikimlerim kendim için ilerde rahat bir yaşam için kimse kusura bakmasın da tüm emeklerimi elin kızına yedirmem bu dünyada ailem ve kendim için çalışıyor yaşıyorum benim eşe falan da ihtiyacım yok Allah'a şükür...

• quote:

Orijinalden alıntı: Puantum

Hocam bana 600 liralık parka al bende senle evlenirim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tryunar

Kaç yıl tanıştınız zaman geçirdiniz evlenmeden

2008 Mart tanıştık 2009 Nisan evlendik 1 yıl gezdik dolaştık.

geçmiş olsun, gereğinden hızlı gitmişsiniz. Sonuçta 1 yıldan sonra tüm geleceğinizi bağladınız.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.