Şimdi Ara

EVLENMEK ÜZERİNE (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
4
Favori
9.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hamza5806

Göz yaşları iyidir usta masumiyetten gelir sadece kalbinde az da olsa temizlik olanlar ağlayabilir

Babam yillardir seni evlendirelim diye diye bana takılır bu kızı al diyorum cevap yok

Eger imkan varsa bu yoksa kalanlar umrumda degil reyiz ayarlayabilirsen nermini ayarla

Alıntıları Göster
    EVLENMEK ÜZERİNE

şuna bak yav ağlama pozisyonu almış yine.

ama elçine bak seksi hatun...

EVLENMEK ÜZERİNE

• Pfff nermin gibi kız yok

Aglamak degerli bir sey

Caresizlikten agliyor cevresinde 1 kiza sahip cikabilecek 1 tane adam yok bundan agliyor

Kizi adam öldüresiye dövüyor kuleye kapatıyor annesi bile sahip çıkıp bosan bu adamdan diyemiyor sadece alip eve goturuyor kocasıdir döver diye bakiyor

2 serefsiz de dizidekilerin çoğuda kadinlari bir adet sisme kadin gibi bir esya olarak görüyor kadin onlar icin yedirilen icirilen istedikleri gibi giydirilen kullanilan dövülen bir oyuncak sadece aşağılık herifler imkan olsa hepsinin kafasina sıkarım

Ama iste Adamlik eline silah alip ona buna sıkmak değil o en kolayı herkes yapar onu adamlık herkesi karsina almak tum topluma kafa tutmak canin ne istiyorsa onu yapmaktır herif tam bir zihin adami toplumun ona yerleştirdiği zihnin 1 gram dışına cikamayan biri

Bende tabiki zihne sahibim ama pek cok yerden onu kırdığımi düşünüyorum 5 yil kadar evvel tum tabu ve kurallari kırdım laf söylemeye kalkanin agzina o lafi oyle bir bastirdim ki kimse bana karisamaz oldu iyi de yaptım cok bile mal gibi dayanmisim bu aptallarin kurallarina

Ortalık malı kiz istesem playboy olurdum şimdiye usta ama bunun zaman kaybından baska anlami yok benim için hayvansı ic gudulerle vakit ve enerji kaybedemem çünkü anlamsız ve anlamsız seylere boyun eğemem hayatta ne kadar anlamsiz sey yaparsan hayat o derece karmasiklasir oyun karmasiklastikca mutsuzluk artar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence burda ki yorumlara bakıpta aldanmayın.. Yanlış evlilik yapan kişiler pişman olanlar.
    Ben evde kaldım ya bu saatten sonra önüme başka kız çıkmaz diyip evlenirsen sonuç böyle olur tabi. Mantığınında kalbininde en doğrusunu bulduğunda evleneceksin kafa yapılarınız uyduğunda karşılıklı sevgi olduğunda dolu dolu bir hayat geçirirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.