Şimdi Ara

EVLENMEK ÜZERİNE (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
4
Favori
9.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oğlum insan 2 gün üst üste takıldığı arkadaşından sıkılıyor bir ömür nasıl geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Yuuuuuuh

Abi nerden buldun bunu bu kadar kahpe bu kadar serefsiz olamazlar

Olamazlar değil mi

Senin benim için canini veriyorlan o adamlar

Abi nolur gercek degil de ya yuh

Alıntıları Göster
    Öyle çok var ki...
    Boşanmaya çalıştığım şahıs son zamanlarda garip söylemlerde bulundu. Cinsi münasebet haftada 2 veya 3 defa ve randevu almak zorunda kalıyordum.
    Yine böyle bir randevu başvurusunda bana : “Sen ne kadar azgınsın, keşke yaşlansan da yorulsan...” dedi.
    Başka bir gün bir arkadaşının kalp krizi geçiren kocasını anlattı ve “Kalp krizi sonrası kuzu gibi oldu karısının her dediğini yapıyor, keşke sen de böyle olsan” dedi.
    Bir başka gün bana “Sen ölürsen ben ölüm maaşı alacak mıyım? Ne kadar alacağım?” şeklinde sordu.

Tüm bunları toplayınca beni öldürmeyi planladığına kanaat getirdim. Çünkü bu şahıs 10 yıldır yaptığı aşırı yağlı ve tuzlu yemeklerle beni önce obez sonra yüksek tansiyon hastası ysptı, kan değerlerim bozuldu.
    Şahıs evden kaçınca annem yemeklerimi yaptı ve çaba sarfetmeden evlilik öncesi normal kiloma döndüm, tansiyon sorunum kalmadı.
    Hayatımdaki mikroptan kurtulmuşum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10D285547

Beyler fazla komplekse felan girmeyin bakin hanim abla ne diyo .d
    onun ben................................

• quote:

Orijinalden alıntı: Carl_Sagan

Öyle çok var ki...
    Boşanmaya çalıştığım şahıs son zamanlarda garip söylemlerde bulundu. Cinsi münasebet haftada 2 veya 3 defa ve randevu almak zorunda kalıyordum.
    Yine böyle bir randevu başvurusunda bana : “Sen ne kadar azgınsın, keşke yaşlansan da yorulsan...” dedi.
    Başka bir gün bir arkadaşının kalp krizi geçiren kocasını anlattı ve “Kalp krizi sonrası kuzu gibi oldu karısının her dediğini yapıyor, keşke sen de böyle olsan” dedi.
    Bir başka gün bana “Sen ölürsen ben ölüm maaşı alacak mıyım? Ne kadar alacağım?” şeklinde sordu.

Tüm bunları toplayınca beni öldürmeyi planladığına kanaat getirdim. Çünkü bu şahıs 10 yıldır yaptığı aşırı yağlı ve tuzlu yemeklerle beni önce obez sonra yüksek tansiyon hastası ysptı, kan değerlerim bozuldu.
    Şahıs evden kaçınca annem yemeklerimi yaptı ve çaba sarfetmeden evlilik öncesi normal kiloma döndüm, tansiyon sorunum kalmadı.

Alıntıları Göster
    Ohaaa

Oooooohaaaa inanamıyorum ya bu nedir bu nasil... Hakikaten inanilmaz cok gecmis olsun

Yuh be hocam nerden buldun o kadini nasil anlayamadin evlenmeden? Allah Allah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Görücü + Yıldırım Nikahı sonucu sadece 3 ay içinde herşey olup bitti.
    Bir ara meşhur olma hevesiyle tv dizilerinden yarışma programlarına koşar dururdu. Müşterilerini de bu şekilde buldu sanırım.

• 10 yıllık evliydim
    2 çocuğumuz var
    Evliliğimiz iyi gitmiyordu
    eşim olacak şahıs beni boynuzladı
    telefon kayıtlarından tespit ettim
    geçen hafta anlaşmalı boşandık.

Çok zor bir durum, çocukların hali nolacak bilmiyorum. Hayata geride başlayacaklar malesef.

Evleneceklere tavsiyem: etrafımdaki kadınlara kızlara baktığımda %10-20 şansınız var diyebilirim.
    Bu çok büyük bir risk tüm hayatınıza malolacak bir risk.

Evleneceğiniz kişiyle aynı evde yaşamadıkça kimseyi tanıyamazssınız buda Türkiyede zor bir olay.
    Oyüzden işiniz şansa kalıyor veya anlaşamadığınız birisine ömür boyu katlanmakla geçecek.
  • voltran32 V kullanıcısına yanıt
    Ben de anlaşmalı boşandım.
    Ama daha karar kesinleşmeden şahıs müşterilerinin araçlarıyla çocuk teslim almaya geldi bir de çocuklar şahsın yaptığı işe tanık olmuşlar bana anlattılar.
    Zamanında anlaşmalı boşanmayı istinaf mahkemesine gönderip kararı bozdum.
    Dosya yeniden alt mahkemeye geri gönderildi ve çekişmeli hale geldi.

Şahıs bunun üzerine müşterilerinden 4 avukata vekalet vermiş. Avukatlarda mahkemenin çocuklardan birine bende kalmasına ve nafaka hususunda karar vermemesine itiraz ettiler ama hakim duruşmada bakacağım deyip yine karar vermedi.

Şahsa daha önce icra müdürlüğü kanalıyla ödediğim nafakaları da icra müdürlüğünden eksiksiz iade aldım.
    Şahsı şu an Savcılık “Fuhuşa Yer ve İmkan Sağlama” iddiasıyla soruşturuyor.
    Şahsın bu soruşturma nedeniyle kısıtlılığı var ama takan yok.

• boşanan arkadaşlara gecmiş olsun.kafanıza takmayın.aldatma olduysa bu olayları cocuklarınıza anlatın.neyin ne olduğunu anlamış olurlar.bilsinler kimin kötü olduğunu.
  • quote:

Görücü + Yıldırım Nikahı sonucu sadece 3 ay içinde herşey olup bitti.
    Bir ara meşhur olma hevesiyle tv dizilerinden yarışma programlarına koşar dururdu. Müşterilerini de bu şekilde buldu sanırım.
    ah be hocam ne yaptın sen

görücü yanlış
    yıldırım nikahı da yanlış sen ikisini birden yapmışsın

neyse olan olmuş geçmiş bitti bunları düşünmek sadece sana zarar verir

bana göre bir kazık yedikten sonra onu unutup devam etmezsen kendi kendine kazık atmış oluyorsun

umarım atlatırsın tekrar geçmiş olsun
  • Evlenmeyecekseniz neden evlenmeyeceksiniz?
    Evlenecekseniz neden evleneceksiniz?
    Evli değilseniz neden evlenmediniz?
    Oowww sabahlar olmasın pof pof pofffff

• voltran32 V kullanıcısına yanıt
    aga birini tanıyorum. karı bunu aldatıyo bu da karıyı aldatıyo.ikisi de farkında olayın. ayrılmak istiyorlar aileler araya giriyo kesinlikle ayrılmayın diyo. bunlar da ben daha fazla yabancıyla yatacam ayaklarında.ikisi de eve gelip süslenip çıkıyolar dışarı.gece daha geç eve gelme yarışı yapıyolar.bu eleman dobra dobra anlattı biz böyle böyleyiz dedi gülerek. acıdım adamın haline..

• pakaji kullanıcısına yanıt
    EVLENMEK ÜZERİNE

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Up

• Up

• Konuyu açanın katılım tarihi 1 Ocak 0001 yazıyor.

Illuminati confirmed?
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam

İsterseniz sizi bir aynimize davet edelim

• Hamza sen çok uçmuşsun, hapisteki bülent kayabaş klibi ile ferrarisini satan bilge arasındaki yatay uzunca bir psikolojik skalada z eksenine doğru çıkıyorsun.

Yolun yol değil, Bi psikolojik destek falan al. Hislerini hayatta her şey var şovuna bağlanarak anlatırsan inci hanım terapiye gitmeye başlayabilir.

Bu başlıkta çok sorunlu insan var, ben ana meseleyi biraz tip, biraz sosyal statü ve çoğunlukla da maddiyata bağlıyorum.
    https://makeagif.com/i/qEcWHK

biraz içiniz açılsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 27 Haziran 2019; 4:0:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Hamza sen çok uçmuşsun, hapisteki bülent kayabaş klibi ile ferrarisini satan bilge arasındaki yatay uzunca bir psikolojik skalada z eksenine doğru çıkıyorsun.

Yolun yol değil, Bi psikolojik destek falan al. Hislerini hayatta her şey var şovuna bağlanarak anlatırsan inci hanım terapiye gitmeye başlayabilir.

Bu başlıkta çok sorunlu insan var, ben ana meseleyi biraz tip, biraz sosyal statü ve çoğunlukla da maddiyata bağlıyorum.
    https://makeagif.com/i/qEcWHK

biraz içiniz açılsın.

Ahshhdhshajsjfhsjjs

EyvAllah hocam cok begendim yorumunu

Zaten ulaşılabilecek son mertebe deli-bilgelik mertebesi yani bilgesin ama icinde coşku da var keske olabilsem chuang tzu trevor philips nasrettin hoca gibi cok cok cok ultra nadir insanlar aydınlanmış deliler bende cosku buyuk oranda travmalar sonrasi baskilandi insanlar coskumu öldürdü neyse

Bu arada nermine aşkım şefkat boyutuna iyice kaydı artik ona cok da sahip olmak istemiyorum ona daha cok sefkat ve deger sunuyorum

Dizide onu seven 2 karakterin ikisi de tam mankafa beyin seviyeleri net söylüyorum lise 1 ergeniyle aynı ki Allah sizi inandirsin ilk okul cocugu olup bunlardan daha akilli veletler gormedim desem yalan söylemiş olurum ikisi de tam mal

Suanki hayalimde nermini ayni trevor reyizin patriciayi kacirdigi gibi kaçırıp onlinedaki evlerimden birine götürdüm orda ona bu aptal heriflerin ne kadar aptal olduklarini farkindalik seviyelerinin düşüklüğünu celiskilerini yani kisaca gerizekaliliklarini anlatmaya çalışıyorum ikisi de zaten 2.asama olan ask boyutunun malesef ki malesef en zehirli hali tutku dedigimiz igrenc seye sahipler

Adam tutkusunun hirsindan kizi öldüresiye dövüyor tecavüz etmeye çalışıyor bu kadar igrenc olur mu bir insan gözümde hayvandan daha aşağı imkanim olsa suratini yumruklaya yumruklaya gocerterek öldürürüm serefsizi

Digeri zaten tam mal namus namus diye kızin elinde olmayan nedenden onu suçluyor üstüne siddetvari hareketler yapıyor üstüne kiz defalarca geldiği halde ben seni almam bu halinle sen gül degilsin kirlisin diyor

Be hey agzina ucan tekme atarken balgam firlattigimin cocugu o kiz resmen ilacla alkolle uyutuldu da böyle oldu sen gidip bile isteye zina ediyorsun serrrrrrrefsiz herif

Ha buna ben normalde bir sey demem o aptallarin seviyesine insem dahi aradaki ikiyüzlülüğü goruyorsun hocam bunu anlatmaya çalışıyorum

"GADIN KİRLENİR ERKEK ISTEDIGINI YAPAR AMA HAAA ERKEGIN NOMISI YOOHDIR"

Igreniyorumlan bunlardan hayvan herifler ya bu kültürden sağlıklı adam cikmaz abi

Ancak malesef nermin obsesyonun son raddesinde aşık olmuş bu mankafaya isim cok zor nasil ikna edecegim bilmiyorum 2.seviyenin yani askin en yuksek zirvesinde ondan gelecek eza ve cefa dahi benim için bir hediyedir diyor ömrümün sonuna kadar bu sayfayi yirtmayacagim hep aci da olsa basim gözüm üstüne diyor

Haaaaaaaaaaeeeeeehh

Kadınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 27 Haziran 2019; 4:11:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Usta son durum hakkinda yazdim okumak istersin diye düşündüm

Tolstoyevski kanka sana zaten bildirim geliyor konuya yazinca mobilden etiketleme olayini yapamıyorum o yuzden etiketleyemedim adını sen de okumak istersin belki

• quote:

Öyle çok var ki...

Alıntıları Göster
    Hocam yanlış anlamayın sizi yalanlamaya çalışmıyorum da, size yaptığı yemeklerden kendisi de yemiyor muydu?
    Kendi kendini hasta edecek kadar sorunlu muydu?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.