Şimdi Ara

Evlenmek istiyorum psikolojim bozuldu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kadınlarda altın günü filan yapıyo toplanıyo ona niye bişey demiyon

• mhmmd.dmr20 M kullanıcısına yanıt

Ayda 5 bin kluplere harcıyormuş. Ahahaha. Zaten memur adamın maaşı 6 bin. Bir ay taş kemirse bile yetmez geriye kalan para.Evlenmek istiyorum psikolojim bozuldu? 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acr -- 13 Mart 2022; 11:57:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ömründe herkes bir kez evlenmeli ki boşanabilsin. Bekarlığın kıymetini bilsin. Biz evlendik de ne oldu? Şimdi başımızda belayla yaşıyoruz. Çocuk vs ayrılmak da zor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tinderda takılıyosun, insta'da kızlara yazıyosun, ayda clublara 5000 lira harcıyosun bence bi kendini sorgula. aile hayatına uyum sağlayabilecek miyim diye. Ayrıca anladığım kadarıyla evcimen ve işi gücü olan bi kız arıyosun. öyle bir kızı eski usulle sorup soruşturarak bulma ihtimalin daha yüksek. tinder'da, club'te zor bulursun.

• olum sizene adamdan biri diyor aile hayatına uygun değilsin diğeri diyor alemcisin

size mi dustu ne olmus bu millete Evlenmek istiyorum psikolojim bozuldu? 

• Kanka birinci olarak, Z kuşağı ve onlardan da 5-6 yaş büyük kızlara dikkat et. Akılları bi karış havada kendi Dünyalarını yaşıyorlar. Sen ciddi düşünen adayları bulmaya çalış ya da etrafındakilere söyle sana ona göre bir alternatif bulsunlar. Sonra bu flört işlerinden uzak durman lazım. Senin bahsettiğin bu evlenip bi kızım olsun isteğin hepsi bir arada olmaz. Önce kendini biraz bazı şeylerden kısıtlayacaksın. Ayrıca karşıdakine de çok az da olsa pozitif düşüneceksin. Yoksa karşılıklı anlayışsızlık olur hep. Halin vaktin yerindeyse evlenirsin yeterki biraz anlayış göster ve sabırlı ol.

• acr kullanıcısına yanıt
    Memur olmadıgın burdan belli sen 6 bin tl oldugunu farzetmeye devam et :D

• O tarz uygulamalardaki kızların %80 i belki de düzgün değil. Düzgün değil derken alemci kızlar yani 2-3 ay takılıp ayrılan tipler. Para yemek isteyen tipte kızlar dolu. Yani öyle bir kızla evlenilmez hocam. Ben de 22 yaşındayım ve üniversite ortamlarında çok net görebiliyorum kimle evlenilebilir kimle evlenilmez. Yani her şeyin bi ortalaması vardır. Eğer çok aşırı sosyal biriyse para yemeyi gezmeyi içmeyi alem yapmayı severse onla ömür zor geçer kolay kolay tatmin olmaz hiç bir şeyden. Başına ha bire bela açıp durur. Uğraş dur sonra stres ol.

• Penguen Gunter kullanıcısına yanıt

Hocam birak ya anormal insanlarla ne muhattap olcan

• beter ol

• Arkadaslar linç etmişsiniz beni adam akıllı içtenlik yazayım dedim. Alemci diyorsunuz suan bekarım ve bu durumun canımı cok sıktıgını söylüyorum. Bazı arkadaslar güzel yazmıs bazıları artık bu durumumu çekemediği veya yediremedıgı ıcınmı bilmiyorum linç etmiş.

İsteyen inanır inanmaz umrumdada değil zaten. Internetten tanısıp 1 2 ay sevgili
    Olma durumu canımı sıkıyor ve ailemin buldugnuda kolay kolay begenemiyorum. Begendıklerımde kafa yapısı bi karış kafada. O yuzden içimi dökmek istedim

• uyguna_iphone kullanıcısına yanıt
    Ziyaaa :) mulakatlar ile zabita olmuşsun birde tavırlara bak :) 4-5 bin maaşla aile evinden ayri eve çıksam yetermi diye yorum beklediğin zamanlari çabuk unutmuşsun :) sen instadan tinderden kiz düşür discoya bara git sonra birde ev araba al ziyaaaaa :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Ocak ayı maaşıyla suan toplamda 8 oldu maaşım . Ama tabi sen evde sivri sinek avladıgın için sds falan bilmezsin :D yaşam tarzım baya koymuşki unutamamıssın puhahahahah hadi sivri sinek avla sen

Biilirenin yardimlairyla bir yerlere gelmedik şükür. Akşam yattığımda kafam ve vicdanım da rahat birilirinin sırasını kaydirmadigimiz için ziyaaa :)

Kendini burda tatmin et sen hadi . :)) anca ziyaa die kıvran hayatının geri kalanınıda koca bir Hiç olarak yaşamaya başla. Kimse oturdugu yerden ev araba almaz. Bunlada övünmüyorum zaten. Birilerinin hayatı ve malı züğürdün çenesini yorarmış ziyaaaaaaaaaa :D

Ziyaaa ne ara ev aldın bırak :) sen kendi evine geç her ay 800-1000 doğal gaz öde 250 - 350 elektrik su öde birde sonra konuşalim bu maddiyatı :) dayilarin sayesinde zabıta olmuşsun yattığın yerden birde araba almişsindir anca boşa kürek çekiyorsun la dalaşına girip ;) züğürdüz şükür kimsenin bir yerini yalayıp bir yerlere gelmedik kira vermeden oturduğum evim 4 tekerlide bir arabam eşimlede mutlu bir hayatım var :)

Evlenmek istiyorum psikolojim bozuldu?

A haber gibi işin gücün propaganda :) Ben ailemden uzak kalmak için ayrı eve cıkmak istediğimi dile getirdim bazı konularda ve zaten hali hazırda ailemin evleri var . Yeminle varya şunu anladım müthiş derecede içerlemişsin ya :) bide dayıların vasıtasıyla geldin diyorsun:))) eminimki mutlusundır hayatımdan :))) sen git hadi ailenle ilgilen burda vaktini boşa harcama milletide kıskanıp durma yoksa kanser olursun:)

Evlenmek istiyorum psikolojim bozuldu?

Cok kıskandım nasıl yalan söylenir nasil dayılara yağ çekilir imrendim sana ziyaa :) 30 yaşına gelmişsin bir baltaya sap olamayıp annenle babanla yaşayıp baban tarafından sevilmemiş kendi kendine hayal dünyani burada açarak kendini rahaylatiyorsun :) sanada hak vermek lazim yaşadigin durumlar psikolojini bozmuştur . Düşünsene dayilar sayesinde gelmişsin bir yere mesaideyken esnaf poh pohlar zabitayla başım belaya girmesin diye . Mesai bitiyor yüzüne bakan yok sevgi saygigösteren yok eve gidiyorsun baban bile yüzüne bakmıyor . Sende giriyorsun dh ye konu acıyorsun söyle ortamim var böyle eğleniyorum her ay baska kadinla disco bar akiyorum falan hayalini yaşatıyorsun burada :)

Hahahhhahh yeminle güleceğim yoktu . Hala utanmadan yazıyorsun ya hala bana hastalıklı derecede içerleniyorsun :)) kanka sen bir HİÇ sin bunu kabul et . Ve hep millete imrenerek bakacaksın bu hayatta :)) yazık kafana senin gerçekten acıdım . Bigün yolun düşerse ugra bana seni gezdireyim . Ölmeden bişeyler gör bu hayatta ;)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.