Şimdi Ara

Evlenmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
3.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu zamanda evlenmek ne kadar mantıklı yada değil evlenmek kız arkadaş yapmak ne kadar mantıklı.

Cebinizdeki üç beş kuruşu sizden önce kimlerle ne halt yediği belli olmayan insanlara yatırım yapıcaksınız gerçekten bu insanlar bu kadar geniş mi ?

İnsanlar şirketlerden yavaş yavaş çıkartılıyor eğer gerçekten böyle bir planınız varsa en azından erteleyin sürünmeniz biraz daha ertelenir.

Benim tavsiyem hayatı tek başınıza yaşayın kimseyede ihtiyacınız olmaz hem birilerininde peşinden koşmak zorunda olmazsınız illede bir sorumluluk alıcaksanız kendi sorumluluğunuzu alırsınız.

Edit : Burada olumlu yada olumsuz bir elestiri yapmadan once insan donup bir kendine bakmali.

Insanlara tip kalmazanligi yapanlar fitrati sorgulamadan once kendi fotografini atsa nasil yorum gelicek farkinda degil ama gel gor ki bilmedidikleri sey bunun yaninda devede diken.

Evlenmenin yegane bir unusuru oldgunu dusundugunuz sey insan tipi ise avcunuzu bir hayli yalarsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-10D285547 -- 15 Aralık 2018; 0:1:3 >

• Yani Maturecim yaşın kaç bilemiyorum

Kendi egoist kuruntu ve kaprislerini ifşa etmeni anlıyorum ama biraz sosyal düşün ve sosyal yaşamayı öğrensen iyi edersin.

Yoksa,saçma saplantılarla ömrünü tüketirsin,yaşlanınca pişman olup geriye baktığında,şimdiki yaşlarda kaybettiğin şeyleri düşünerek kahrolabilirsin,yani bu gibi ihtimalleri de hesaplamak gerekmez mi?

Aile denen harika bir kurumumuz var

Bunun da içine etmeyin Allah aşkına.

Evlenmek,acıyı tatlıyı paylaşmak demektir.

Evde,kadınlığını yapan bir insan oluyor,eskortların şeyine mecbur kalmazsın.

Evine gelince yemeğini yapan,evini cekip ceviren,oturup derdini dinlediğin,faydalı sohbetler ettiğin bir kadınla yaşamak,ondan yapacağın çocuklarına güzel bir karakter kazandırıp eğitim vermek,genlerini aktarmak çok güzeldir.

Tüm bu saydıklarımdan daha güzel şeylere rağmen,yalnız yaşlanmak isterim diyorsan o senin egoist hayallerin..

Birşey diyemeyiz
    Guzel yazmissin ama paklamadi yazdigin yazi senin kendi dusuncen buna katilmiyorsan atilmak zorunda degilsin varligini belli etmekse amacin tamam. Lakin ben boyle dusunuyorum evlilik kurumu dedigin seyi sadece bizim medya kanallarimiz ayaklar altina aldi bile kadinlarin erkekleri kanunlar uzerinden ne denli kulkandigini goremicek kadar bagnazsan o bizleri hic ilgilendirmez .d
  • Tamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • düşünce yapını acilen güncellemelisin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • qenctasy kullanıcısına yanıt
    Hayir

• Evlenmeden önce işlenmek lazım.
  • Omisis046 kullanıcısına yanıt
    Nasil islenmek

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10D285547

Nasil islenmek
    İşlenmek işte.
  • Doğru diyorsun hocam

• A_AYDIN kullanıcısına yanıt

• Yani Maturecim yaşın kaç bilemiyorum

Kendi egoist kuruntu ve kaprislerini ifşa etmeni anlıyorum ama biraz sosyal düşün ve sosyal yaşamayı öğrensen iyi edersin.

Yoksa,saçma saplantılarla ömrünü tüketirsin,yaşlanınca pişman olup geriye baktığında,şimdiki yaşlarda kaybettiğin şeyleri düşünerek kahrolabilirsin,yani bu gibi ihtimalleri de hesaplamak gerekmez mi?

Aile denen harika bir kurumumuz var

Bunun da içine etmeyin Allah aşkına.

Evlenmek,acıyı tatlıyı paylaşmak demektir.

Evde,kadınlığını yapan bir insan oluyor,eskortların şeyine mecbur kalmazsın.

Evine gelince yemeğini yapan,evini cekip ceviren,oturup derdini dinlediğin,faydalı sohbetler ettiğin bir kadınla yaşamak,ondan yapacağın çocuklarına güzel bir karakter kazandırıp eğitim vermek,genlerini aktarmak çok güzeldir.

Tüm bu saydıklarımdan daha güzel şeylere rağmen,yalnız yaşlanmak isterim diyorsan o senin egoist hayallerin..

Birşey diyemeyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Myhunter kullanıcısına yanıt
    Guzel yazmissin ama paklamadi yazdigin yazi senin kendi dusuncen buna katilmiyorsan atilmak zorunda degilsin varligini belli etmekse amacin tamam. Lakin ben boyle dusunuyorum evlilik kurumu dedigin seyi sadece bizim medya kanallarimiz ayaklar altina aldi bile kadinlarin erkekleri kanunlar uzerinden ne denli kulkandigini goremicek kadar bagnazsan o bizleri hic ilgilendirmez .d

• Hmm... Elizabeth diyorsun yani.

• Hunter lar kapışıyor

• Kendi düşüncelerini yazmışsın,ben de düşüncelerimi yazdım,senin o evlilik ve aile kurmaktan korkan iç takıntılarını paklama niyetim yok tabiki.Zaten senin paklanma gibi asil bir niyetin olsa,bu konuyu açmazsın
    ve
    Madem yazdıklarına eleştri almaya katlanamıycaksın konu açmıycaksın veya konuna gelen yorumlara tahammül etmeyi seve seve öğreneceksin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A_AYDIN

Hunter lar kapışıyor
    İyi yakalamışsın bence bu hunter ler aynı kişiye ait adam gelmiş burda kendiyle tartışıyor olabilir

• leocorte kullanıcısına yanıt
    Elime ragziyim

O zaman sizde adabina gore yorum atarsiniz ve karsinizdaki insana bu denli saldirgan yaklasmazsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: november27

İyi yakalamışsın bence bu hunter ler aynı kişiye ait adam gelmiş burda kendiyle tartışıyor olabilir

Alıntıları Göster
    Mantıklı bro

• Yazdıklarımda bir adapsızlık yok ki,sende kırılganlık ve alınganlık varsa,yazdıklarımı saldırganlık olarak algılarsın.Konunda tez ileri sürersin,yorumlarda antitez de gelecektir.Tartışmak,bir açıdan düşüncelerin savaşıdır.Benim yazdıklarıma antitez üretemiyorsan,senin düşüncelerin silahsız demektir.Acilen bilgi ve kültürünü zenginleştirmeye bak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Son 2 cümle

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.