Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.772
Cevap
569
Favori
591.006
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şimdi napıyoruz dostum gidiyoruz aldıgımız yere hocam böyle böyle diyoruz bişiler yapabilir miyiz diyorzu belki bişiler olur gözü karartıp geri bile verip 500 tl ucuza da alabilirsiniz ama ben buna yeltenmem ama bi mikrodalga ya hayır demiycem :) bakalım ne oalcak ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearuq

şimdi napıyoruz dostum gidiyoruz aldıgımız yere hocam böyle böyle diyoruz bişiler yapabilir miyiz diyorzu belki bişiler olur gözü karartıp geri bile verip 500 tl ucuza da alabilirsiniz ama ben buna yeltenmem ama bi mikrodalga ya hayır demiycem :) bakalım ne oalcak ..

yüz göz olmaya değermi bilemedim hocam :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: tracy

quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Kelebek'ten Redoro (konsol, 4 sandalye, 1 bank, masa 180x100) yemek takimi - 3.800TL'ye aldik gecen cuma.

hocam aynı modeli kullanıyorum. masanın üstünde 2. yıl da soyulma oldu.

Garantisi yok mu hocam?
  • muratkalli kullanıcısına yanıt
    tabi canım 100-200 için değmez lakin 600-700 için olabilecek bişi varsa denebilinir .. :)
  • beyaz eşya bitti tv alan arkadaşlar ne alıyor ? ben samsung bir modeli ile philips arasında kaldımhttp://www.philips.com.tr/c-p/55PUS7181_12/7000-series-guecuenue-android-tvtmden-alan-3-tarafli-ambilight-ve-pixel-precise-ultra-hd-oezelligine-sahip-4k-ultra-ince-tv/tanitim

bu philipsin Ambilight olayı çok hoşuma gidiyor eve ayrı bir hava veriyor.. android de war hoş.. telefon ios ama :) sizlerin tercihleri nedir yorum yaparsanız sevinirim

• Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, 10bin küsür tutuyor liste fiyatı size ne indirimi yaptılar da 9.5a geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halfur

Hayırlı olsun hocam, 10bin küsür tutuyor liste fiyatı size ne indirimi yaptılar da 9.5a geldi

Nakit ödeme yaptık hocam. Ama şimdi farkettim. Bir karışıklık var. Yarın sorayım. Daha uygun olması gerekiyor
    nakite ne kadar indirim yapıyorlar ki.benimde ağustosda düğün var yavaştan bakmaya başladım beyaz eşya,mobilya vs.
  • Hocam sitede nakit alımda %15 indirim diyor. Liste fiyatından zaten uygun aldık da sanki bir yerlerde yanlışlık var gibi anlayamadım. Neyse yarın öğrenirim.
  • İzmir de olupta yatak odası , yaşam ünitesi , mutfak dolabı v.s. mobilya ürünlerini sipariş üzeri yaptırmak isteyenlere tanıdık vasıtasıyla indirimli yaptırabilirim. Marka ismi var diye dünya kadar para vermeyin. Ne istediğinizi ölçü ile belirleyin ön fiyat alın , hesabınıza uyuyorsa net fiyat verilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @rkadas -- 5 Şubat 2017; 21:50:34 >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Konu dışına çıkacak gibi olacak ama şimdiden affınızı rica ediyorum. Şuan bende düğün hazırlığı içindeyim ev almayı düşünüyorum. Malum ekonomi durumu ortada şimdi birde varlık fonu olayı var . İleriye dönük olarak ev fiyatları düşer mi? Bir süre daha beklemede kalmam gerekir mi? Elimde birikmişim var biraz bunu faize yatırıp geleni ile kiraya mı çıksam ne yapsam bilemedim. Değerli fikirlerinize ihtiyacım var. Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearuq

beyaz eşya bitti tv alan arkadaşlar ne alıyor ? ben samsung bir modeli ile philips arasında kaldımhttp://www.philips.com.tr/c-p/55PUS7181_12/7000-series-guecuenue-android-tvtmden-alan-3-tarafli-ambilight-ve-pixel-precise-ultra-hd-oezelligine-sahip-4k-ultra-ince-tv/tanitim

bu philipsin Ambilight olayı çok hoşuma gidiyor eve ayrı bir hava veriyor.. android de war hoş.. telefon ios ama :) sizlerin tercihleri nedir yorum yaparsanız sevinirim

LG 49UH610V 4K ULTRA HD WEBOS 3.0 SMART HDR PRO LED TV

modelını kipadan 2300 aldım bak arastır ıstersen bu fıyata bulursan tekrar kacırma.

• quote:

Orijinalden alıntı: halfur

nakite ne kadar indirim yapıyorlar ki.benimde ağustosda düğün var yavaştan bakmaya başladım beyaz eşya,mobilya vs.

9300'e düşürdük

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu beyaz eşya da ne kadar bi indirim oluyor araştıran var mı

helal olsun güzel fiyat :)
  • 20likcivi kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Daha iyileri de sizin olsun.

@20likcivi 6.7 oranında otv kalktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: civimli

Arkadaşlar merhaba,
    Konu dışına çıkacak gibi olacak ama şimdiden affınızı rica ediyorum. Şuan bende düğün hazırlığı içindeyim ev almayı düşünüyorum. Malum ekonomi durumu ortada şimdi birde varlık fonu olayı var . İleriye dönük olarak ev fiyatları düşer mi? Bir süre daha beklemede kalmam gerekir mi? Elimde birikmişim var biraz bunu faize yatırıp geleni ile kiraya mı çıksam ne yapsam bilemedim. Değerli fikirlerinize ihtiyacım var. Selamlar.

Geçirdiğiniz her gün ev fiyatları daha da yükselir eğer ev alma düşünceniz varsa hiç zaman kaybetmeyin ilerde faizler düşerse de yapılandırmaya girersiniz. Konut kredisini de devlet bankalarından çekmenizi tavsiye ederim. Eve yapılan yatırım çok karlı olur 5 sene gibi bir sürede paranız yaklaşık %50 değer kazanabilir.

• Merhaba @sunpa Hocam,

Biz şuan Nişanı yeni yaptık Ekim ilk haftaları gibi bir tarih alıp evlenmeyi düşünüyoruz. Daha vakit var ama bi yandan monbilya seçmeye başladık.

Kelebek te Ilia serisi çok hoşumuza gitti.
    Yatak odası ve Salon takım olarak almayı düşünüyoruz.
  • Arkadaşlar beyaz eşya tavsiyesinde bulunabilecek varmı. Hangi marka ve hangi ürünü onerirsiniz

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.