Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ahmet Tekinnn151063 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.768
Cevap
571
Favori
590.314
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba Hocam,

Cevabınız için teşekkür ederim. Ev almaya niyetlendim bir tanede de buldum bakalım hayırlısı artık . Özel sektör çalışanıyız malum işten atılmassak daha da güzel olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLaXis_1907

Arkadaşlar beyaz eşya tavsiyesinde bulunabilecek varmı. Hangi marka ve hangi ürünü onerirsiniz

Bütçeyi bilmiyorum ama bu modellere bakmanı öneririm

electrolux 1497cdw2

Profilo bd3056

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helluri kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler güzelmisler. Aklımda olacak.

• Hepinize hayırlı olsun, yıkılan hayallerimizde bizde kalsın.

• İstanbulda mayıs ayı için düğün fotoğrafçısı önerebilecek var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10ly_10ur

İstanbulda mayıs ayı için düğün fotoğrafçısı önerebilecek var mıdır?

samet_dmrl instagram hesabını kontrol edip iletişime geçebilirsiniz.

Arkadaşımın fotoğraflarını çekmişlerdi.

• Herkese kolaylıklar gelsin İstanbul Avrupa avcılar Zeytinburnu arası kır dugunu kokteyl tarzı düğün mekanı bilen tavsiye eden var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: mateuss

Herkese kolaylıklar gelsin İstanbul Avrupa avcılar Zeytinburnu arası kır dugunu kokteyl tarzı düğün mekanı bilen tavsiye eden var mıdır?

Aynı şekilde Anadolu yakasında kır düğünü yapan arkadaşlar varsa mekan tavsiyesinizi beklerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mateuss

Herkese kolaylıklar gelsin İstanbul Avrupa avcılar Zeytinburnu arası kır dugunu kokteyl tarzı düğün mekanı bilen tavsiye eden var mıdır?

İbb florya

• arkadaslar davetiye işini ne yapmali? burda vardi sanki ama mobil aramak iskence. guvenilir uygun yerler var mi istanbul anadolu yakasinda? ya da internet uzerinden daha dogrusu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Predatör. -- 15 Şubat 2017; 22:26:53 >
  • .Predatör. kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam forumdaki arkadaşın sitesi şuydu:http://www.markadavetiyeler.com/
  • vipemre kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederim bakayim bi hocam.

• Başlık neymiş diye bakayım dedim. Sevgilimden ayrılma kararı alıp çıkıyorum. İşin bu boyutunu düşünmemiştim hiç. Zalimsin hayat.

• arkadaşlar Nisan sonu düğün var damatlık tavsiyesi olan var mı ?

birde paket halinde beyaz eşyayı en uygun nereden alabiliriz , bulaşık makinesi - buzdolabı - çamaşır makinesi (kurutmalı)

çamaşır makinesi hariç diğerleri inox istiyoruz .

önerisi olana teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga1449

arkadaşlar Nisan sonu düğün var damatlık tavsiyesi olan var mı ?

birde paket halinde beyaz eşyayı en uygun nereden alabiliriz , bulaşık makinesi - buzdolabı - çamaşır makinesi (kurutmalı)

çamaşır makinesi hariç diğerleri inox istiyoruz .

önerisi olana teşekkür ederim

Hocam forumda beyaz eşya bölümünde Siemens marka beyaz eşya satan bir arkadaş var.

Verdiği fiyatlar cidden uygun. Yani ben piyasada pek yaklaşan görmedim.

Bir göz gezdirin derim. Ben kendisinden satın aldım hafta başında buzdolabı ve bulaşık makinası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • jahnny J kullanıcısına yanıt
    Sanırım Serdar Bey'den bahsediyorsunuz :) Ben de kendisinde buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi aldım bu ay. Güvenilir birisi kendisi ihtiyacı olanlar fiyat alsın derim.
  • bLaXis_1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam salon için ayırdığınız alt üst limit nedir? Kaç kişilik, yemekli yemeksiz mi :) araştırdım da biliyorum biraz :) söyleyin yardımcı olayım.
  • Piyasadan uygun mobilya ci varmi arkadaslar.. yemek odasi salon yatak odasi lazim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkalli

Piyasadan uygun mobilya ci varmi arkadaslar.. yemek odasi salon yatak odasi lazim

Kaliteli salon takımı yapan var mı diye soruyorsanız biz yapabiliriz fiyatları da siz karşılaştırın. 3.3.1.1 yataklı koltuk takımlarımız 3.650.-TL. Ankara içine 250.-TL indirim uyguluyoruz. Kullandığımız malzemeler 1. sınıftır.https://m.facebook.com/bagcilarkoltuk/

• quote:

Orijinalden alıntı: formydemons

quote:

Orijinalden alıntı: muratkalli

Piyasadan uygun mobilya ci varmi arkadaslar.. yemek odasi salon yatak odasi lazim

Kaliteli salon takımı yapan var mı diye soruyorsanız biz yapabiliriz fiyatları da siz karşılaştırın. 3.3.1.1 yataklı koltuk takımlarımız 3.650.-TL. Ankara içine 250.-TL indirim uyguluyoruz. Kullandığımız malzemeler 1. sınıftır.https://m.facebook.com/bagcilarkoltuk/

Merhaba bursaya sevkiyat yapıyormusunuz. Yapılabiliyor ise bursada chester koltuğunuzu görebilecemiz bir yer var mı

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.