Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (750. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15.377
Cevap
158
Favori
1.629.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #21
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4D yıkama istediğim için Series8 önceliğim oldu.
    İ-dos tan şüphelerim olduğundan biraz eleme yaptıktan sonra
    https://www.bosch-home.com.tr/urun-listesi/arsiv/WAX28M80TR#/Tabs=section-technical-overview/Togglebox=accessories/Togglebox=manuals/
    Bu üründe karar kıldım. Mağaza çalışanı 8 serisinde en tutan model olduğunu belirtti.
    Cihaz 10kg, leke çıkarma, wifi vs var.
    20.500 TL k.kartina 7 taksit ile aldım. Teslimi birkaç hafta sonraya istedim.. umarım memnun kalırım hayırlısı bakalım.
    Yardımcı olan herkese teşekkürler
  • ELECTROLUX Perfect Care 700 EW7F249PST çamaşır makinesi kullanan var mı ? Özellikleri bakımından iyi ama bir kaç yerde çok sesli vs tarzı yorum okudum. kullanan ve memnun olan varsa yorum yaparsa sevinirim.

• Beko var 15. Yıl, Yeni makine bakıyorum. Hangi marka model tavsiye edersiniz
  • Command.com kullanıcısına yanıt
    23 bin olmuş. Ben de çamaşır makinesi almayı düşünüyorum
  • edis10 E kullanıcısına yanıt

BİZ DE DE BEKO VAR. 16 YILLIK.. EVLENMEDEN ÖNCE ALMIŞTIM. ŞİMDİ BEYİNSEL ARIZA VERMEYE BAŞLADI. ŞUNU ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA KARARSIZIM.

• Ben de WGA252X0TR alacak gibiyim sanki
  • Aslında başka makine beğendim adam stoğu hemen sildi. Güya hepsi satılmış ay sonu olduğu için. Mayıs'ta zam yapıp satacak aklı sıra
  • Güzelmiş bu da. Kafam karıştı şimdi :)

SEÇİM YÜZÜNDEN HOCAM. SEÇİM GEÇİNCE KOL GİBİ ZAM GELECEK HERŞEYE. ONDANDIR.

• Aynen öyle. Bunu alayım fırın bakacağım. O da 15 yıllık, sos veriyor

BU DEVİRDE EŞYA ALMAK DA SIKINTI.

• Siemens olarak WG52A200TR makul duruyor. Yakın fiyatlarda. Siz hangisinde karar kıldıniz. Yarına fiyatlara koyarlar 2 3 bin ona göre hareket edin.

BEN SİZE YOLLADIĞIM LİNKTEKİNİ DÜŞÜNÜYORUM. MAAŞ YATINCA GİDİP ALICAM. ÇOK MAKİNE DE BAKMAK İSTEMİYORUM AÇIKÇASI. KAFAM İYİCE KARIŞIYOR.

• Ben maaşı beklemiycem taksit yaptırırım zaten. Her gün değerleniyor :)

TAKSİTLE ALMAK İSTEMİYORUM HOCAM. ÇOK SIKIYOR. EN FAZLA 2 BİLEMEDİN 3 TAKSİT. SONRASI SIKIYOR.

• Maşallah artık çamaşır makineleri de 20 bin ve üstü ile anılır oldu. Ben de Samsung'dan yana kullandım bakalım tercihimi. Daha doğrusu hanıma söyledim ben işin içinden çıkamıyorum sen seç diye. Bunu seçti.

Bakalım, Samsung'ların yarısı hoplayıp zıplıyor ses çıkarıyor diyor, diğer yarısı biz de bir şey yok diyor. Artık kısmetimize göreceğiz. En olmadı tüketici hakem heyeti ile iade ya da değiştiriliyormuş. Bunda wifi falan yok, hanım çok da önemli değil, her yerimiz wifi oldu dedi. Maşallah ama 60x60 kare bir şeymiş. Bayağı diklemesine uzun ama belki daha rahat yıkar. Gelince sonuçları yazarım. Sapıtıyorsa en fazla 1 ayda sapıtıyormuş zaten. Bakalım bizimki nasıl çıkacak. Ama siyah olmasını ben de bayağı beğendim. Banyo fayanslarımız da , siyah, gri ve beyaz kombini. Yakışacaktır diye düşünüyorum bakalım. Bosh falan bakacaktım ama çoğu model beyazdı. Artık beyaz, beyaz eşyada ben de pek istemiyorum :)

• Razor Crest kullanıcısına yanıt
    Ben bunu sipariş ettim bakalım umarım hayırlısı olur. Sürekli sepetim boşalıp durdu ürün kalmadı Hepsiburadada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edis10

Siemens olarak WG52A200TR makul duruyor. Yakın fiyatlarda. Siz hangisinde karar kıldıniz. Yarına fiyatlara koyarlar 2 3 bin ona göre hareket edin.
    Merhabalar,
    Bu model özellik ve fiyat olarak çok mantıklıydı bakalım Mayıs ayında nasıl olacak :)
    Bugün alan kazanıyor durumu geçerli, ne alındığının çok da bir önemi yok hatta pahalı aldığını düşünenler bile çok değil 2/3 aya iyiki almışız diyecektir yine.
    Selamlar.
  • Valla iptal ettjm sonradan :) bayiden başka aldım baktım aşağı yukarı aynı
  • Arçelik 7103D mi öyle bir şey makinem var abicim makinaya ne yaptıysam yürüyor zıplıyor hani bi çay verirmisin abi diyecek yakından banyodan cıkıp defalarca ayak ayarlatması yaptırdım kendim su terazisi koyup baktım her şey normal kazan kendini vuruyor resmen dağıatacak makine kendini anlamadım gitti samsung çamaşır makinem 10 yıl önce almıştım 3 yıllık makinayı aratmıyor.

• 
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.