Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15.386
Cevap
160
Favori
1.632.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkürler...

• Selamlar arkadaşlar.

Bosch çamaşır makinelerindeki serie 4 , 6 sınıflamalar neyi ifade ediyor. kalite sınıfı mı?

3500 lira limit var, şöyle güzel üzmeyecek bir makina tavsiyesi verin arkadaşlar. 1-2 gün içinde almam lazım.

• bizim çamaşır makinesi ruhunu teslim etmek üzere. kurutma makinesi de lazım diyoruz ki kurutma özellikli bir çamaşır makinesi alalım. sizce mantıklı mı? Samsung WD10N644R2W/AH modeli çok satılıyormuş. yardımcı olur musunuz? 5300 tl civarı bu makine.

• quote:

Orijinalden alıntı: nowanda

Selamlar arkadaşlar.

Bosch çamaşır makinelerindeki serie 4 , 6 sınıflamalar neyi ifade ediyor. kalite sınıfı mı?

3500 lira limit var, şöyle güzel üzmeyecek bir makina tavsiyesi verin arkadaşlar. 1-2 gün içinde almam lazım.

Merhabalar. Siemens düşünürseniz o fiyatlarda WM12US90TR idos modeli var.

Modelin bir eskisi için ufak bir tanıtım videosu çekmiştim izlerseniz fikir olur en azından.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

• 8-10 kilo arası 3000 tl ye kadar makine bakıyorum. bu fyata en özellikli ve sorunsuz makine ne tavsiye edersiniz? samsung WW90J5475FW/AH modeli çok satıyor gibi. hepsiburadada 2900 tl kampanyayla falan 2800 olacak.

• Bulaşık makinem bozuldu 700 lira verip yaptırdım.Sonra bir kaç hafta içinde çamaşır makinesi gitti.Kazan dağılmış,rezistans yanmış 2000 lira ver diyorlar.İyisi olsun diye almanya üretimi bosch aldık başımıza gelene bak.Abi ne alırsanız alın garantisi uzun mal alın.Garanti bitti mi ortada kalıyon.Bize max 4k bandında bir makine tavsiye edebilir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cerade kullanıcısına yanıt

https://www.hepsiburada.com/grundig-gwm-10401-10-kg-a-camasir-makinesi-p-HBV00000RGPMJ

Garantisini uzattınız mı paşa paşa kullanırsınız bosch grubu eskisi gibi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Razor Crest

https://www.hepsiburada.com/grundig-gwm-10401-10-kg-a-camasir-makinesi-p-HBV00000RGPMJ

Garantisini uzattınız mı paşa paşa kullanırsınız bosch grubu eskisi gibi değil.

Sağolun hocam inceliyorum.Garanti uzatmak zaten bu saatten sonra elzem.10-15 yıl giden makineler tarih oldu.

Bu da çok kaliteli değil ancak yerli firma olduğundan servis sizi uğraştırmaz arçelik grubu müşteri odaklı çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Razor Crest

Bu da çok kaliteli değil ancak yerli firma olduğundan servis sizi uğraştırmaz arçelik grubu müşteri odaklı çalışıyor.

Hocam izninizle size bir şey sormak istiyorum.Limon tuzu kazanın bilyesinin dağılmasına sebep olabilir mi ? Ben 1.5 yıldır marc makine temizleyici + limon tuzu kombinasyonunu 6 ayda bir kullanıyordum.En son deterjan gözü yerine direk tamburun içine koydum.Ondan sonra makine çok ses yapmaya başladı en son da böyle oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 27 Nisan 2021; 22:29:36 >

Limon tuzu sitrik asittir firmaların 50 60 liraya sattığı makine temizleyicilerin içeriğine bakın onlardada sitrik asit var limon tuzu tam tersi makinenin ömrünü uzatır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Riverice030

Limon tuzu sitrik asittir firmaların 50 60 liraya sattığı makine temizleyicilerin içeriğine bakın onlardada sitrik asit var limon tuzu tam tersi makinenin ömrünü uzatır.

Bosch çamaşır makinesi temizleyici almıştım.İçindekilere baktım non iyonik yüzey aktif madde,sitrik asit,maleik asit yazıyordu.Marc temizleyicide non iyonik yüzey aktif madde var üstüne limon tuzu da ekleyince 90 liraya sattıkları ürünü 20 liraya mal ediyorsun.Maleik asit eksik kalıyor ama çok da fark edeceğini zannetmiyorum.Acaba limon tuzu parçaları yanlış bir yere gitti ondan mı bozuldu emin olamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 27 Nisan 2021; 23:7:25 >
  • Valla birine daha sordum limon tuzunu eritip öyle koyman lazım tambura zarar verebilir dedi.Ya bozulacağı vardı denk geldi ya da cidden limon tuzu bozdu.Riske girmemek için eritip koymak daha mantıklı cidden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 27 Nisan 2021; 23:27:56 >
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt

SELAMLAR,

WG ile WM arasında ne fark var tam olarak.

WM12T581TR örneğin bu eski bir model mi? Bunun muadili 4000TL yi geçmeyecek 9kg, 1200 devir, A+++ siemens önerebilir misiniz?

ister eritin ister direk koyun ne gibi zarar vericek ? yıllardır direk koyuyorum hiç birşey olmuyor rulmanın bozulma sebebinin bir çok faktörü vardır limon tuzunun etkisi olduğunu sanmıyorum bu konuda.

• CRaSHTR C kullanıcısına yanıt

Bsh ürünü alacaksanız 1400 devirli model tercih etmenizi tavsiye ederim alman üretimde kullanılan amörtisör mevcut wg serisindede (1400 devir modeller için geçerli) 4d wash serisinde olan kasnak mevcuttur bilginize.

Merhabalar.
    Yazdığınız model üretimden kalkan bir model fakat hala güncel olup yine WM ile başlayanlar da var.

WM12US90TR bu modele bakılabilir idos özellikli.
    WG42A1X1TR idos olmasına gerek yok derseniz de bu modele bakılabilir.
    WG54A2X0TR 10 kg 1400 devirlik model istersek de bu model var.

Detaylı ürün ve fiyat bilgisi için whatsapp'tan yazarsanız size yardımcı olmak isterim.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 2 Mayıs 2021; 23:33:20 >
  • 2500-3000 tl arasinda 10kg lik bi makina onerir misiniz?

• Riverice030 R kullanıcısına yanıt

Siemens için de geçerli mi bu yoksa sadece Bosch mu?

Bosch siemens profilo için geçerli.

• 
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.