Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (723. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.387
Cevap
160
Favori
1.632.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 721722723724725
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nTaG

Arkadaşlar 2 haftalık BOSCH genel merkezinden kavga ede ede alabildiğim haber olumsuz çıktı. Bugün kart değişimine arkadaşlar geldi ve 850 tl ücret ile kart değiştirildi ancak yeni kart takıldıktan sonra makine motor arızası verdi. Servisteki arkadaş '' abi o önemli değil garantiden hallederiz onu.'' dedi. Siparişi geçti bakalım, hafta sonuna kadar gelir takarız dedi. Tekrar beklemedeyiz bakalım. Bu gidişle makinenin her parçası tek tek değişmese bari  

Edit: kartın fotoğrafı;

Alıntıları Göster

Arkadaşlar Tredaş dilekçeyi reddetti. THH beni haklı bulsa bile Tredaş Mahkemeye taşıyıp kazandığında yine o masraflar benden çıkabilir. Buna istinaden Tüketici Hakem Heyeti'ne gitmeli miyim ? Kartın fotoğrafı bariz belli evimde KAR var be 2 yıldır oturuyorum iç tesisatta sıkıntı olsa şimdiye kadar çok kez böyle durumla karşılaşırdım. Tavsiyeniz nedir ?

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ

• Arçelik 9147 ycm alacak arkadaşlar varsa almasın sıkmasında problem var, teknik servis vs çözülmüyor
    Bıktırdı beni makine, sizide bıktırmasın

https://www.youtube.com/watch?v=KeUWOTBJwQE&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erhanza E kullanıcısına yanıt

Bu modeli tam 1 sene kullandım ve hiç böyle bir sesle karşılaşmamıştım değişim isteyin sorun olduğu bariz belli.

• Riverice030 R kullanıcısına yanıt

Servis kaydı 10 dan fazla oldu, hala oyalıyolar dengesiz sıktırma farklı çamaşır, bu normal bunda bişey yok diyerek illallah ettirdiler

• Elemanların işine gelmiyor uğraşmak onlarda biliyor nornal olmadığını servis fişini alıp direk hakem heyetine başvurun bence bunlarla uğraşmaya değmez bendekinde amortisör cayk cayk ötme sesi yapıyordu 5 defa değişim istedik kabul etmediler en son hakem heyetine verip iade ettim.

• Profilo tabikide

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Hocam iade edebildim uzun uğraşlar sonucunda, dalga geçer gibi birde bişey yok dediler, epey uğraştım ama siz ne marka model kullanıyorsunuz iade ettikten sonra ne aldınız

• Arkadaşlar sayfaları okuyorum ama iyi diyerek aldığım Arçelik 9147ycm modelini iade ettim, sıktırmasında aşırı ses çıkardığı için, şimdi makine arayışındayım, makineden herkes gibi beklentim uzun vadede kullanabileceğim, parçası kalitesiz olamayan, servisi gereksiz uğraştırmayan özellikle çok sessiz olmasını, 1400 devir sıktırmada dahi sessiz olan bir model arıyorum. Bilgisi olan varmıdır acaba, fiyatı çok önemli değil ama çokta fazla olmasa iyi olur

• Arkadaşlar birşey sormak istiyorum teknosa gibi yerlerden yapılan ek garantiyi önerir misiniz normal firma garantisinin dışında

• erhanza E kullanıcısına yanıt

Merhaba ben arçeliği iade ettikten sonra 2012 üretim bosch WAS28840tr model makine aldım fakat üretimi 2014 yılında bitti 3 aydır kullanıyorum memnunum sessizlik ve kalite bekliyorsanız mieleden başka makine bakmayın hocam şu sıralar markalar çok saçmaladı kalite düşüşü yüksek.

Hocam merhaba birşey sorabilir miyim,

iQ500 Çamaşır Makinesi 10 kg 1400 dev./dak. WA14LPH0TR

bu model ile

Bosch WAL28PH0TR Serie 6 A+++ 10 Kg 1400 Dvr Actıveoxygen Home Connect Çamaşır Makinesi

Bu model arasında hangisi iyidir ikisinede aynı fiyat verdiler artısı eksisi nedir ben çok anlamıyorum ama uzun ömürlü olanı tercih etmek istiyorum

• 2 modelde aynı hocam boschun siemens versiyonu zaten aynı fiyatı almışsınız görünüm olarak hangisi daha çok hoşunuza gidiyorsa onu tercih edebilirsiniz.

• Teşekkürler hocam elleriniz dert görmesin, anlamadığım için karar veremiyordum

• Arkadaşlar merhaba.

Siemens Çamaşır makineleri için aşağıdaki linklerde ürün model ve fiyat listesi şeklinde listelere ulaşabilirsiniz.

Sormak istediğiniz ürün özellik ve fiyatı konusunda 7/24 arayabilirsiniz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

Çamaşır Makineleri
    https://i.hizliresim.com/jFg82y.jpg
  • herkese merhaba. 9-10 kg kapasiteli 3000-3500 TL bandında bir çamasır makinası bakıyorum. önerebileceğiniz bir f/p ürünü var mıdır?

• Merhabalar. @shopsiemens

Şu liste için fiyat verebilir misiniz?

-KG76NAWF0N

-WG42a1X0TR

-SN234W00DT

• ÖiLkér kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Pm olarak ilettim size.
    Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • kurutma özelliği olan çamaşır makinesi tavsiyelerine açığım . samsungun kurutmalı 8 kilolu modeli 4000 tl . mantıklı mı sizce?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khenzur

Güzel video olmuş teşekkürler. YouTube da gördüğüm en iyi Türkçe'ye ve diksiyona sahip videolardan biri olmuş Emeğinize sağlık.

"Arkaşlar merbaa" diye videoya girip iki kelimeyi bir araya getirmekten yoksun sözde "yutubır"lardan sonra ilaç gibi geldi  EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ 

Makinenizi iyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 11 Nisan 2021; 15:25:15 >

• 
Sayfa: önceki 721722723724725
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.