Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (720. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.387
Cevap
160
Favori
1.632.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 718719720721722
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Çamaşır makinesi almayı düşünüyorum. Miele'nin giriş modeli olan WSA023 modeli var aklımda. Linki aşağıdadır. Fakat fiyatı 7490 TL. Sizce bu fiyata bu ürünü almak mantıklı mıdır? Yoksa bu fiyatlara çıkıyorsan şu ürünü alman daha mantıklıdır diyebileceğiniz ürünler var mıdır?

https://shop.miele.com.tr/mielewsa023-wcs-active-7-kg-1400-devir-a-camasir-makinesi

• poyraztayfur P kullanıcısına yanıt

Bu modelde plastik kazan kullanılmakta bence mielenin tadı çelik kazan olması illa miele olsun derseniz 8 kg 1400 devir olan modelini tavsiye ederim çelik kazan mecvut electrolux olur derseniz fiyat perfonmans bakımından EW08F2166MA modelini tavsiye ederim sıkma konusunda çok bir sessizlik beklemeyin bu modelde motoru biraz sesli amortisor yapısından dolayı sıkmaya giriş esnasında takırtı yapıyor devrini alınca ses duyulmuyor yıkama ve durulama konusunda çok iyi bir makine.

https://shop.miele.com.tr/miele-wsd123-wcs-8-kg-1400-devir-tasarruflu-camasir-makinesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Riverice030 R kullanıcısına yanıt

Bahsettiğiniz modeli internette bulamadım. Modeli yanlış yazmış olabilir misiniz? Bir de bahsettiğiniz Electrolux mü yoksa bahsettiğiniz Miele mi? Son olarak Miele ye o paraları vermeye değer mi sizce?

• poyraztayfur P kullanıcısına yanıt

Yukarda linkini attığım makine miele bence 8000 vermeye değmez fiyatı 6000 civarında olsa gözünüz kapalı alın derdim mielenin ek garanti fiyatıda çok pahalı electroluxun linkini buraya bırakıyorum tercih size kalmış

Makinenin modelini yanlış yazmışım evet kusura bakmayın.

https://www.hepsiburada.com/electrolux-ew8f2166ma-a-10-kg-1600-devir-camasir-makinesi-pm-HB00000CH43K

• Riverice030 R kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba, EW9F161BT PerfectCare 900 Çamaşır Makinesi hakkında düşünceleriniz nedir? Samsung, LG veya Electrolux'un en üst seviye makinesini alacağım. Siz hangisini önerirsiniz?

• caner91 kullanıcısına yanıt

3 marka arasından kalite donanım olarak tabiki electroluxu tercih ederim dediğiniz modelde bulaşık makinesinde olduğu gibi tuzlu sistem var kıyafetlerinizin rengini koruyor 69 litre net hacimli tamburu var su jeti karıştırma jeti ne ararsanız var :)

• Evlenmeden beyaz eşya olarak tüm parcalarim profilo almiştim camaşir makinesinide en yüksek modeli 9 serisi almiştim şahsen memnun değilim pişmanim sebebide kirlileri iyi cikarmamasi,Eski nesiller kopük yaparken cikartiyodu şimdikiler tasarruf amacli diye köpüksüz yikayip veriyor servis cagirdim normal diyor derece düşürme diyor ama cocuk kiyafetlerini 60 yikadigimizda kiyafetlerden eser kalmiyo leke cikartmiyo kisacasi kalite her ne kadar yüksek olsada özelik öncelik olmali

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt

Katılıyorum bende bosch wat24581tr kullandım fakat özellik olsada lekeler çıkmıyordu wawedrum kazana bağlıyorum ben durumu bi tanıdığımda cmg140dtr kullanıyor oda memnun değildi yeni wga serisinde süreler uzatıldı yazılım değişti onlarda yıkama konusunda iyileşme vardır ben kendi evimde was28840tr kullanıyorum şuanda boschun en üst donanımlı makinesi variosoft tambur var aşırı derecede memnunum yıkama konusunda ancak ne yazıkki üretimi bitti ):

• storm170 S kullanıcısına yanıt

Hocam merhabalar, ben de Bosch WAY288H0TR almayı düşünüyorum. Nasıl makineden memnun musunuz? Uzun süreli kullanım sonrası görüşleriniz nedir? Aydınlatırsanız sevinirim. İyi akşamlar.  EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ 

• Arkadaşlar merhaba.

Siemens düşünen arkadaşlar için 9 kg 1200 devir idos özellikli modelde mart ayına özel bir indirim oldu. Değerlendirilebilir.

Ürün için ufak bir inceleme videosu çekmiştim, ilgilenen arkadaşlar direkt olarak arayabilirler.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

Siemens WM12TS80TR i-dos 9 kg 1200 devir a+++ beyaz çamaşır makinesi

https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/urun-listesi/yikama-ve-utuleme-grubu/camasir-makineleri/solo-camasir-makineleri/WM12TS80TR

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ

Fiyat tablosu açılmaz ise linke tıklayın:
    https://store.donanimhaber.com/5c/f0/0b/5cf00b92ca3b913c7f516c15fa902b6f.jpg

• Kendi satış konunuzda neden paylaşım yapmayıp konuyu kirletiyorsunuz ?

• nTaG kullanıcısına yanıt

geçmiş olsun hocam.Hangi ildesiniz?Trepaş tan böyle durumlarda ücret almak zor oluyor.Aynı apartman veya sokaktan emsal istiyorlar.İnş alırsınız.

• meeb kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Tekirdağ merkezdeyim. Dilekçeyi verdiğimde asıl oradaki kişi yerine bakan bir görevli vardı ve ''186'yı aradınız mı ?, Biraz geçmiş üstünden.'' vs. gibi saçma sapan şeyler söyledi. Her elektrik gitmesinde 186'yı niye arayım ki ? Ayrıca böyle bir sorunun elektrik kaynaklı olduğunu ben nereden bileyim, ertesi sabah farkettik zaten.

İstediği kadar zorlasın hocam. Elimde kapı gibi servis fişi, fatura ve simsiyah kart duruyor. Tüketici hakem heyetine çıktığımda her türlü alırım o parayı diye düşünüyorum.

• nTaG kullanıcısına yanıt

Dayımda çorlu da.onlarında faz yüklenmesi olmuş apartmanda 5 , 6 kişide sorun olunca .Zor da olsa 2 ay sonra karşıladılar masrafları.İnş alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Riverice030

Bu modelde plastik kazan kullanılmakta bence mielenin tadı çelik kazan olması illa miele olsun derseniz 8 kg 1400 devir olan modelini tavsiye ederim çelik kazan mecvut electrolux olur derseniz fiyat perfonmans bakımından EW08F2166MA modelini tavsiye ederim sıkma konusunda çok bir sessizlik beklemeyin bu modelde motoru biraz sesli amortisor yapısından dolayı sıkmaya giriş esnasında takırtı yapıyor devrini alınca ses duyulmuyor yıkama ve durulama konusunda çok iyi bir makine.

https://shop.miele.com.tr/miele-wsd123-wcs-8-kg-1400-devir-tasarruflu-camasir-makinesi

Plastik kazan olduğunu acaba neye dayanarak söylüyorsunuz?

• K-E-N-A-N K kullanıcısına yanıt

Kendi sitesinde yazıyor GlaronK diye zaten ağırlığı bile 80 kg ye düşmüş çelik kazanlı olanlar daha ağır 8 kgsine bakabilirsiniz boşaltma kabı çelik diye yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riverice030 -- 11 Mart 2021; 17:59:48 >
  • quote:

Kendi sitesinde yazıyor GlaronK diye zaten ağırlığı bile 80 kg ye düşmüş çelik kazanlı olanlar daha ağır 8 kgsine bakabilirsiniz boşaltma kabı çelik diye yazıyor.

Miele bu güne kadar Avrupa üstten yüklemeli ve Amerika büyük kapasiteli pazarlar için plastik kazanlı modeller üretti ve onlarda da kalite yine had safhadaydı. Bu yüzden diğer markaların mielenin rakibi olması hala mümkün değil. Pragram esnekliği vs tartışılır ancak mekanik kalite söz konusu ise mielenin eline hiç bir marka su dökemez. Hele ki bir çok marka bahse konu model ile yakın fiyatlara makine satarken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 11 Mart 2021; 19:40:30 >

Mekanik konusunda tabiki hiçbir marka su dökemez yazılım konusundada bence çok daha üstün özellikle sıkmada sudslock yaparsa devrini düşürüp suyu atınca geri hızlanıyor yıkamada değişken devirli yıkıyor sürekli ancak W1 serisinde işi bozdular eskisi gibi uzun ömürlü değiller 3 4 senede kazan söken gördüm daha nicesi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riverice030 -- 11 Mart 2021; 20:12:2 >
  • quote:

Mekanik konusunda tabiki hiçbir marka su dökemez yazılım konusundada bence çok daha üstün özellikle sıkmada sudslock yaparsa devrini düşürüp suyu atınca geri hızlanıyor yıkamada değişken devirli yıkıyor sürekli ancak W1 serisinde işi bozdular eskisi gibi uzun ömürlü değiller 3 4 senede kazan söken gördüm daha nicesi...

W1 serisi çıkalı 3 4 sene oldu mu ya  EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ ben hala kalite konusunda rakipsiz olduğunu düşünüyorum şu anda da miele çamaşır makinesi alma arefesindeyiz. Ben miele dışında parasını hak edecek makine göremiyorum şu an piyasada. Çelik kazan olmasa bile...

Yurt dışındaki cihazlarda gördüm ben bu durumu w1 lerin çıkış tarihini tam olarak bilmiyorum youtubede videoları mevcut. Mieleyi alırsanız tek yaşayacağınız sıkıntı siemense nazaran program konusu olacak fakat şuan alınabilecek makineler arasında electrolux ew8f2166ma var benim için hem su jeti hem su karıştırma jeti var 69 litre tamburu cok büyük motoru sesli ve sıkmada takırtı yapması dışında bir eksiklik görmedim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riverice030 -- 11 Mart 2021; 21:56:23 >
  • 
Sayfa: önceki 718719720721722
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.