Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (659. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.387
Cevap
160
Favori
1.632.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kagıtta makıne ozellıklerınde eco sılence drıve yazıyor ama 10 yıl garantı dıye bısey yazmıyor. yazmadıgı halde 10 sene garantı oluyor mu batu kardesaqq<w
  • GkhnYlmz94 G kullanıcısına yanıt
    Wayyy çakallar vayyy. demek motor bozılıucak ama karta ıletecek. kartta kod cıkacak ve motor da bısey yok kartınız dgısecek ayagına yıne servıs parası alacaklar ha.
  • Çok yararlı bir site.
    www.tuketiciyardim.com/?act=sorular

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pedimento kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

2.180 Tl ye Eskişehire Lojistik dahil gönderebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • celutska kullanıcısına yanıt
    Merhaba üstadım şimdi gördüm yazınızı kusura bakmayın.

Mesela 20 yıldır kullandığınız Arçelik çamaşır bsh ın ürettiği bir makina.

Ve buna denk gelen Siemens çamaşır makinası ithal olan.

WM14W560TR 20-25 sene ithal olanları kullanabilirsiniz.

Arçelik yerli marka olsa da efsanevi uzun giden makinaları kendi üretimi değildi, makinaların arkasını çevirirsek BSH Üretimi olduğunu görürsünüz.

Bende isterim yerlilerde kaliteden ödün vermesin fakat vestel ve arçelikte çalışan bir çok kişiye siemens satıyorum kendi firma çalışanları olduklarından aslında kendi firma markasından çok daha ucuza satın alacakları makinaları almıyorlar bunda bir sebep olmalı :))

• shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Benim asıl merakım, sattığınız Siemens beyaz eşyada neden özellikle ithal olanlar tercih edilmelidir? Yerli olanlar ile arasında bu kadar uçurum fark var mı? Oluşan imaj şu ki ithal olanlar 20 sene giderken yerli üretim BSH makineler 3-5 seneye hurdaya çıkacak gibi.

• celutska kullanıcısına yanıt
    Yerli derken yukarıda da belirttiğim markalardan bahsetmiştim.

Değilse şuan çamaşır da en çok satan model Wm12T480TR Yerli üretim 9 kg 2014 te çıktı hala devam ediyoruz satmaya problem yaşayan yokmu elbette var fakat sadece birey olarak ben geçen ay 47 adet sattım. Türkiyedeki toplam sayıyı tahmin bile edemem :) şuana kadar bir kaç ses problemi yaşadım ama adete vurduğunda ciddi bir adet değil

• Siemens Çamaşır Makinaları Düşünenler için;

Uygun birşeyler arıyorsak
    WM10K202TR + WM10K211TR 7 ve 8 kg lık modellerde iş görür.

Biraz çıtayı yükseltik Almanya üretim Motorlu bir şey alıp makina sesi duymayayım, uzunda gitsin diyorsak
    WM12T480TR

Çamaşır mak mevzusunu uzun dönem bir daha görmek istemiyorum diyorsanız da:) Alman
    WM14W560TR
    WM14W56XTR (Inox)
    WM14W6HXTR (Inox Idos)
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Siemens WM12T480TR almak istiyorum, sanırım poligondasınız, bende po**** yeni taşınıyorum, tam olarak yeriniz nerededir ve bu ürün fiyatı nedir?

Teşekkürler..
  • Merhabalar Arkadaşlar

Yeni bir çamaşır makinesi alacağım 2000 ₺ civarı düşünüyorum.

Nelere dikkat etmem gerekir ?

Marka tavsiye de edebilirseniz çok sevinirim.
  • Beko WD 964 YK A Enerji Sınıfı 9 Kg Yıkama 6 Kg Kurutma makinası kullanıyorum, kurutması biraz sesli ama gayet memnunum.
  • Profilo var modelini falan bilmiyorum. Güzel yıkıyor benim için önemli olan o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Komutan Kangal -- 30 Mart 2017; 20:1:38 >
  • O paraya Profilo 1000dtr makinayı alabilirsiniz. Hem inverter motor hemde 63litre tamburu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: bgmeu

O paraya Profilo 1000dtr makinayı alabilirsiniz. Hem inverter motor hemde 63litre tamburu var.

Hocam Vestel eko 9711 alsak nasıl olur bir bilginiz yada bilgisi olan varmi 9kg 1020 lira 60 lirada çekim var n11 de.

Aslında profilo cmg100dtr düşünüyordum bütçe olarak şuanda kismam gerekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az zorla profilini al. Vestel hakkında bilgim yok ama evdeki vestellerde hiç memnun değilim..

• Hocam Arçelik çamaşır makinesi 9711 ve Profilo cmg100dtr arasında kaldım

Arçelik 1000 tl profilo 1200 tl hangisi tercih edeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pemaxs P kullanıcısına yanıt
    Hocam ben marka model firma tavsiye işlerine girmiyorum. Lakin ürün özellikleri ve bütçe durumu ile birlikte satış sonrası hizmet konusunu da düşünerek karar vermeniz daha makul bir yaklaşım olacaktır diye düşünüyorum.

Bu anlamda BSH servislerinin müşteri yaklaşımı ile ARÇELİK müşteri hizmetlerini kıyaslayacak olsak ARÇELİK 2 tık ağır basar diye de şahsi fikrimi belirteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Hocam ben marka model firma tavsiye işlerine girmiyorum. Lakin ürün özellikleri ve bütçe durumu ile birlikte satış sonrası hizmet konusunu da düşünerek karar vermeniz daha makul bir yaklaşım olacaktır diye düşünüyorum.

Bu anlamda BSH servislerinin müşteri yaklaşımı ile ARÇELİK müşteri hizmetlerini kıyaslayacak olsak ARÇELİK 2 tık ağır basar diye de şahsi fikrimi belirteyim.

Aynen öyle. Arçelik servisini seviyorum ben. Eve galoş ayakkabı ile giriyorlar. Bozulan eşyaların tamiri ucuz BSH ye göre. Servisi her yerde var. Peynir ekmek gibi de satıyor. Son zamanlarda da çamaşır ve bulaşık makinesinde orta segment ürünlerinde kalite çıtasını yükselttiğini düşünüyorum. Hep Japon un ME sini demeye gerek de Yok . Arçelik de çabalıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanırım ilk defa orta noktada buluşuyoruz

''Çabalıyor'' kelimesi ise nokta atışı olmuş bence.
  • 
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.