Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (332. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.387
Cevap
160
Favori
1.632.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lordford50

elifmm,
    bir çok kişiden duymuştum.
    daha bu hafta hemşire arkadaş dert yanıyordu:
    '' bütün beyaz eşyamız bosch, hepsinden çok memnunuz nofrost hariç,
    çünkü her gece sanki evde biri geziyormuşcasına ses çıkarıyor ve tedirginlik yaşıyorum ''
    ..................

valla kara kara düşünür oldum, zor işmiş gerçektende.....
  • quote:

elifmm,
    çünkü her gece sanki evde biri geziyormuşcasına ses çıkarıyor ve tedirginlik yaşıyorum ''
    ..................

Ya bizim evdede no frost Bosch var.
    56e01ne modeli inanın ne buz kırma sesi duyuyorum ne de herhangi bir ses.Bazen çalışmıyormu diye kulağımı dayamak zorunda kalıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

quote:

elifmm,
    ..................

56e01ne modeli inanın ne buz kırma sesi duyuyorum ne de herhangi bir ses.Bazen çalışmıyormu diye kulağımı dayamak zorunda kalıyorum :)

ben de alacağım yapacak birşey yok samsung, sharp teknik servis konusunda çok sıkıntılı arıza verdiği zaman da yedek parça ücretleri çok yüksekmiş. yine dönüp dolaşıp bosch ya da siemens alacağım 70 cm genişliği olanlardan....

• quote:

baberti
    hayırlı olsun, o fiyata 1000 devir bile zor bulunur.
    1400 devir olması , çamaşırların çabucak kurumasında faydası olacaktır.
    ..............
    4 yıl ek garanti ile garantisini 7 yıla uzatmayı ihmal etmeyin..

çok teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: elifmm

quote:

quote:

elifmm,
    ..................

ben de alacağım yapacak birşey yok samsung, sharp teknik servis konusunda çok sıkıntılı arıza verdiği zaman da yedek parça ücretleri çok yüksekmiş. yine dönüp dolaşıp bosch ya da siemens alacağım 70 cm genişliği olanlardan....

70 cm genişlikte Arçelik e bakmanızı öneririm. Arçelik in en iyi olduğu yer bence buzdolabı. Biz 5273 A++ 500 Lt buzdolabı aldık, oldukça memnunuz. Ne ses var ne gürültü, soğutması çok iyi ve elektrik tüketimi de çok çok az.. Tercih sizin..

70 cm genişlikteki Arçelik buzdolapları:

http://www.arcelik.com.tr/buzdolaplari-nofrost-buzdolabi.html?opf=p2538999&opr=4920088

• quote:

elifmm,
    ..................

bosch no frostlarda klasık ses sorunu var.buz kırma catlama genlesme sesı cok ulur.ama bence guzel cıhazlar.
  • bence arçelik düşün dolabı sorun çıkartmaz bosch bizim çevremizdede şikayet var ses konusunda 5 senedir arçelik var bi sorun çıkarttığını görmedim
  • bosch var (Avantixx 8 VarioPerfect Otomatik çamaşır makinesi) 7-8 aydır kullanıyoruz hanımın bir şikayeti olmadı, kıyafetleri de kötü yıkadığını lekeleri gideremediğini görmedim. gerçi makineyi alırken önceliğimiz düşük enerji sarfiyatı olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egé

quote:

quote:

quote:

elifmm,
    ..................

70 cm genişlikte Arçelik e bakmanızı öneririm. Arçelik in en iyi olduğu yer bence buzdolabı. Biz 5273 A++ 500 Lt buzdolabı aldık, oldukça memnunuz. Ne ses var ne gürültü, soğutması çok iyi ve elektrik tüketimi de çok çok az.. Tercih sizin..

70 cm genişlikteki Arçelik buzdolapları:

http://www.arcelik.com.tr/buzdolaplari-nofrost-buzdolabi.html?opf=p2538999&opr=4920088

Teşekkür ederim öneri için, arçeliğe karşı biraz önyargılıyım ama yine de bakmadan edemeyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: efemre5059

bence arçelik düşün dolabı sorun çıkartmaz bosch bizim çevremizdede şikayet var ses konusunda 5 senedir arçelik var bi sorun çıkarttığını görmedim

ben de arçelik kullanan kişilerin dertlerini çok dinledim. bana hep çocukluğumdan beri empoze ettiler arçelik kötü diye :) ama bu kadar ısrara bi göz atmaya karar verdim. :) fiyat olarak çok yaklaşıklar ama bosch ile birbirine...
  • quote:

Orijinalden alıntı: iztuzu

bosch var (Avantixx 8 VarioPerfect Otomatik çamaşır makinesi) 7-8 aydır kullanıyoruz hanımın bir şikayeti olmadı, kıyafetleri de kötü yıkadığını lekeleri gideremediğini görmedim. gerçi makineyi alırken önceliğimiz düşük enerji sarfiyatı olmuştu.

Logixx 8 VarioPerfect almaya karar verdim ben de...
  • valla makina alacak arkadaşlara tek tavsiyem vede şiddetle tavsiyem siemens wm 14s 840 tr idos olan makina 1200 devirliside çıktı hiçbir sorun yaşamayacağınız ve herşeyden tassarruf edip makinanın ortalama 3 yılda kendini amarti edeceği bir cihaz şiddetle tavsiye ediyorum
  • ayrıca tüm arkadaşlara genel bi bilgi arçelik şuanda kullandığı tambur sistemi sene 1992 lerin sistemi değiştirmediler ve parçalar çin malı eski makinelerine lafım yok ama şimdikiler rezalet şikayet var sitelerine girince ne kadar şikayet olduğunu görürsünüz paranıza yazık şuanda siemens ve bosh son teknoloji tambur kullanıyolar ve bu dediğim makine birebir almanyadan ithal ediliyor türkiyede montajlanmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkutay

valla makina alacak arkadaşlara tek tavsiyem vede şiddetle tavsiyem siemens wm 14s 840 tr idos olan makina 1200 devirliside çıktı hiçbir sorun yaşamayacağınız ve herşeyden tassarruf edip makinanın ortalama 3 yılda kendini amarti edeceği bir cihaz şiddetle tavsiye ediyorum

bütçemin çok uzerinde
  • dediğiniz makine 1650 tl civarı boshun kendi sitesinde benim dediğim makinede 1950 tl civarında 300 tl için değmez bencee
  • quote:

dediğiniz makine 1650 tl civarı boshun kendi sitesinde benim dediğim makinede 1950 tl civarında 300 tl için değmez bencee

sizin söylediğiniz de kendi sitesinde 2300 civarı, arada uçurumlar var...

http://www.siemens-home.com/tr/ürünler/çamaşır-kurutma-makineleri/çamaşır-makinesi/WM14S840TR.html

aradaki farkla mikrodalga, elektrik süpürgesi v.b. alınır....

• resmi siteye bakmayın şuanda kampanyada ben 1 ay araştırıp almaya karar verdim siemens idos makinayı ve 2000 tl fiyata aldım mediamarkt ta fiyatı şuanda 1948 tl 3 ay erteleme ve 10 taksit uçurum yok yani sisizn dediğiniz makinayla arasında 300 tl var yani onuda en fazla 2 senede amarti eder
  • quote:

ayrıca tüm arkadaşlara genel bi bilgi arçelik şuanda kullandığı tambur sistemi sene 1992 lerin sistemi değiştirmediler ve parçalar çin malı eski makinelerine lafım yok ama şimdikiler rezalet şikayet var sitelerine girince ne kadar şikayet olduğunu görürsünüz paranıza yazık şuanda siemens ve bosh son teknoloji tambur kullanıyolar ve bu dediğim makine birebir almanyadan ithal ediliyor türkiyede montajlanmıyor

biraz daha araştırda BOSCH da okadar masum değil şikayetlere devam et sen marka fanatikliği yapmayın şurda gıcık oluyorum varya neyse arçelik daha fazla olabilir ama bosch peşinden gidiyor heyyy
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iztuzu

bosch var (Avantixx 8 VarioPerfect Otomatik çamaşır makinesi) 7-8 aydır kullanıyoruz hanımın bir şikayeti olmadı, kıyafetleri de kötü yıkadığını lekeleri gideremediğini görmedim. gerçi makineyi alırken önceliğimiz düşük enerji sarfiyatı olmuştu.

Logixx 8 VarioPerfect almaya karar verdim ben de...

güle güle kullanın şmdiden
  • 
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.