Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.386
Cevap
160
Favori
1.632.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakanoztuna06

quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

quote:

Mrb arkadaşlar sizce çift kişilik (galiba peluş oluyor) battaniyeyi bosch 24761 maikinede hangi programda yıkamak daha iyi olur. Ben sensitive veya hassas programlarından biri ile yıkanabileceğini düşünüyorum. Sensitive programında yüksek su seviyesi nedeniyle makina zorlanabilirmi acaba ? Deneyen tecrübeli arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum. Saygı ve selamlar..

arkadaşım sensitivede bol suyla yıkdaığı için makine zorlanmamıştı bizimkide bosch 1600 devir olan yurtdışından almıştım neyse lastikleri büzüşmüşte öle çok su almıştıki ama yıkadı sonra geçti bişi kalmadı beyazlarda 60 derecede gönül rahatlığıyla yıkayabilirsin.

Tavsiyeniz için tşk ederim; fakat renkli bir malzemenin etiketinde yıkama tavsiyesi olarak 60 derece görmedim şimdiye dek. (30 veya 40) Siz sensitive de yıkamışsınız ama bana beyazlar da 60 derecede yıkamamı tavsiye etmişsiniz, denedinizde beyazlar programı daha mı iyi sonuç verdi acaba? Pek mantıklı gelmedi açıkçası bana

yorgan tamamda siz battaniye diyorsunuz peluş battaniyeler zaten ağır birde dünyanın suyunu alır ağırlığı çok fazla olmaz mı makina taşır mı onu şüpheliyim ben küvette yıkadım yerinden kalkmıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: OVERCLOCKM@NI@

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cool-jojuk

beko 3018 A. 8 kg yıkıyor ama haftasonları açmama rağmen şimdiye kadar hiç tam kapasite çalışmadım.durduk yerde makineyi bozmanın anlamı yok dimi :)

Çok haklısınız fakat bizimkisinde hiç bozulma olmadı güvenle yıkıyorum.Sizin makineniz sanırsam LG üretimi olduğu için diğer bekolara göre daha sağlam olsa bile,tahminimce 5.sınıf bir makinedir.Yani normal bekonun 8 yada 9 kgsi çok arıza verir.Siz hiç arızayla karşılaştınız mı peki?

LG üretti diyemi 5. sınıf cihaz.

Yok yanlış anlamışsın kardeşim.Ben öyle demek istemedim.LG diye 5.sınıf değil tabiki.Fakat sıralama yapılırsa (ÖRN LG SİEMENS) VB.sonsırada
    yeralır onu demek istemiştim top 5 listesi gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: yağmur34

quote:

quote:

quote:

Mrb arkadaşlar sizce çift kişilik (galiba peluş oluyor) battaniyeyi bosch 24761 maikinede hangi programda yıkamak daha iyi olur. Ben sensitive veya hassas programlarından biri ile yıkanabileceğini düşünüyorum. Sensitive programında yüksek su seviyesi nedeniyle makina zorlanabilirmi acaba ? Deneyen tecrübeli arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum. Saygı ve selamlar..

arkadaşım sensitivede bol suyla yıkdaığı için makine zorlanmamıştı bizimkide bosch 1600 devir olan yurtdışından almıştım neyse lastikleri büzüşmüşte öle çok su almıştıki ama yıkadı sonra geçti bişi kalmadı beyazlarda 60 derecede gönül rahatlığıyla yıkayabilirsin.

Tavsiyeniz için tşk ederim; fakat renkli bir malzemenin etiketinde yıkama tavsiyesi olarak 60 derece görmedim şimdiye dek. (30 veya 40) Siz sensitive de yıkamışsınız ama bana beyazlar da 60 derecede yıkamamı tavsiye etmişsiniz, denedinizde beyazlar programı daha mı iyi sonuç verdi acaba? Pek mantıklı gelmedi açıkçası bana

yorgan tamamda siz battaniye diyorsunuz peluş battaniyeler zaten ağır birde dünyanın suyunu alır ağırlığı çok fazla olmaz mı makina taşır mı onu şüpheliyim ben küvette yıkadım yerinden kalkmıyordu

Haklısınız rulmanları dağıtmamak gerek.
    quote:

quote:

quote:

quote:

• Arkadaşlar 60 cm genişlikteki gorenje buzdolabları iyi midir?yardım lütfennn
  • @CAN@

Evet yanlış anlaşılma olmuş siz en iyiler listesinde 5. sıradadır LG demek istemişsiniz. 5. sınıf yazdığınız için yanlış anlaşılma oldu
  • Bizdede Samsung camasir makinesi var,WF 10724...Yikamasi mükemmel ve kurutmasi da cok güzel,camasirlar cok cabuk sekilde kuruyor.SIkarken sesi bekledigimden daha iyi cikti,banyonun kapisi kapaliyken sesini hic duymuyorsun,ayrica 20 derecede bile gayet iyi yikiyor,yeni köpüklü yikama teknolojisiylede özellikle cocuklarin camasirlari tertemiz oluyor hemde mikroplara karsi koruyucu özelligine sahip.Camasir yikamasi bitncede 5 dakikada kendini otomatik kapatiyor,yorgan denemedim daha ancak kapagi XXL ve 7 kiloluk rahatca sigicagini düsünüyorum,2 büyük 2 kücük koltuk yastigini ayni anda yikadi ve gayet iyi yikadi.Samsung icin söylenenlere acikca aldiris etmedim,tv,pc,camasir makinesi de samsung bundan sonrada elektronik esyada sadece samsung alacagimi düsünüyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cool-jojuk

beko 3018 A. 8 kg yıkıyor ama haftasonları açmama rağmen şimdiye kadar hiç tam kapasite çalışmadım.durduk yerde makineyi bozmanın anlamı yok dimi :)

Çok haklısınız fakat bizimkisinde hiç bozulma olmadı güvenle yıkıyorum.Sizin makineniz sanırsam LG üretimi olduğu için diğer bekolara göre daha sağlam olsa bile,tahminimce 5.sınıf bir makinedir.Yani normal bekonun 8 yada 9 kgsi çok arıza verir.Siz hiç arızayla karşılaştınız mı peki?

isterse 10.sınıf bir cihaz olsun bana fazlasıyla yetiyor. zaten değişimden aldım bu makineyi. ilk aldığım 7 kilo su jetli bir modeldi.çok sorun çıkarınca uzun uğraşlar sonucu değiştim yaptırabildim.nette araştırma yaparken forumu gördüm yorumları ve bilen kişilere danışarak böyle bir tercih yaptım iyiki de yapmışım.6 aydır tık demedi nice 6 aylar da demez inşallah.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Haklısınız peluş battaniyeler zaten ağırlar bir de çift kişilik olunca makineye acımamak elde değil. Ama makinemizde daha önce aynı battaniyeyi kayınvalidem ben yokken yıkamış. Sonradan öğrendim ve hangi programda yıkandığını tam hatırlamıyor. İşte mesele bu ki sensitive bol suyla en ideal yıkamamıdır, yoksa yoğun sudan battaniye çok ağırlaşıp bizim makinayı hasta edermi? Konuya epeyce katkıda bulunan ROBOTİCA, GÖKOŞ ve ÜSTAD CANDOĞAN ne derler bu konuda acaba?? (makina WAS24761)
    Saygılar..

• doğrusu ben cesaret edemem battaniye ıslandımı gavur ölüsü gibi oluyor büyük ihtimal az suyla yıkanmıştır kayınvalideniz cesaretliymiş, neyse ustalar bir cevap versin bakalım merak ediyorum bende
  • candoğan bey
    bosh ve siemens marka gri renk en uygun fiyata önerebileceğiniz bulaşık ve çamaşır makinesi hangisidir..
    bulaşık makinesinde yarım yük katlanır raf olsun
    çamaşırda 6-7 kg 1000-1200 devir
  • gorenje buzdolapları güzelmidir acil yardım.
  • birde bir sorum olacak.benim logixx 8 vario perfect makinemi ecoperfect opsiyonuyla çalıştırdığımda ekranı sönmüyor.acaba bu bir sorunmudur?
  • quote:

birde bir sorum olacak.benim logixx 8 vario perfect makinemi ecoperfect opsiyonuyla çalıştırdığımda ekranı sönmüyor.acaba bu bir sorunmudur?

Hangi ayar olursa olsun, herhangi bir işlemi gerçekleştirirken cihazın ekranı sürekli açık kalıyor. Cihaz açık ve işlem yapılmıyorsa kapanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leopars

quote:

birde bir sorum olacak.benim logixx 8 vario perfect makinemi ecoperfect opsiyonuyla çalıştırdığımda ekranı sönmüyor.acaba bu bir sorunmudur?

Hangi ayar olursa olsun, herhangi bir işlemi gerçekleştirirken cihazın ekranı sürekli açık kalıyor. Cihaz açık ve işlem yapılmıyorsa kapanıyor.

çOK SAOL İÇİMİ RAHATLATTIN KARDEŞİM.
  • Profilo CM 1021 CTR ileProfilo CM 1001 CTR arsındaki farkı göremedim bir türlü...bi yazarmısınız
  • Nisan ayı içerisinde kurutma ve çamaşır makinesi almam gerekecek.WTW86561TR modeli benim için uygun görünmekt eve forumda yeterince onaylanmış.Çamaşır makinesi de bosch olsun isterim.İki sorum olacak,
    1-WAS28763TR, WAS24763TRmakinalar arrasında ki devir farkları 1000-1200 1400 kurutma makinası alınca fark edermi yada aralarında devir dışında bi fark varmı,
    2-Yukardaki modellere göre i-DOS almak aradaki farka değermi,4
    Teşekkürler.
  • arakdaşlar bu makine bazı sitelerde nasıl oluyorda 300 tl ye varan indirimlerde oluyor..başka bir hillesi hurdası varmı acaba

http://www.beyazesyam.com/_2028.html?ref=akakce&v=1.56.2#0

bu makine bayide 1069 tl burada 790 tl arkdaşlar..anlamadım gitti bi yardım lütfen...ayrıca bu sitede kapıda teslimatta fiyat ödeme var..lütfen bi yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratcolak55 -- 28 Mart 2011; 21:51:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkaleli

Nisan ayı içerisinde kurutma ve çamaşır makinesi almam gerekecek.WTW86561TR modeli benim için uygun görünmekt eve forumda yeterince onaylanmış.Çamaşır makinesi de bosch olsun isterim.İki sorum olacak,
    1-WAS28763TR, WAS24763TRmakinalar arrasında ki devir farkları 1000-1200 1400 kurutma makinası alınca fark edermi yada aralarında devir dışında bi fark varmı,
    2-Yukardaki modellere göre i-DOS almak aradaki farka değermi,4
    Teşekkürler.

Bosch un idos denilen modeli dün gaziosmanpaşa da bir bosch bayiinin önünde tanıtımı yapılıyordu orda gördüm. anladığım kadarıyla bir litreye yakın sıvı deterjanı çekmecede uygun bölmesine döküyormuşsunuz. o yıkamada kendi karar verip ona göre uygun miktarını alıyormuş.tanıtan bayan 40 yıkama kadar çekmece gözünü açmanıza gerek yok falan filan diyordu ama ne kadar doğruluk payı yüksek bilemicem tabi :) 1 2 3 4 nisan tarihleri arasında da belli yerlerde bosch bayilerinde tanıtımı devam edecekmiş.Belki ilgilenenler olur :)

• .
  • Buradaki önerileri takip edip Profilo CM1001CTR makina aldım ama aldığıma pişman oldum. Eşimden yemediğim laf kalmadı. Çok şikayetçi makinadan. 5 senedir bir Altus kullanıyorduk küçük, gayet performanslıydı, ama 5 kilo hazne yetmedi. 7 kilo alalım dedik. Aldık da. Şimdi 2 haftadır deniyor eşim her türlü programını. Lekeler çıkmıyor ve renkleri birbirine karıştırıyor şikayetini söylüyor. Elimle leğene bassam daha güzel sonuç alırdım diyor.

Açıkçası çok hayal kırıklığına uğradım. Ne yapacam bilmiyorum bu makineyi. Atsan atılmaz, satsan dert. :((
  • 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.