Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.387
Cevap
160
Favori
1.631.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: filmsin

candoğan bey cevabınızı alamadım cevp verebılır mısınız ?
    ayrıca üçnden ılk ıkısı aynı, üçüncüsü bır alt seri dedınız..fiyatları 1600 ılk ıkısının, üçüncüsünün fiyatı ise 1400.. sizce 200 tl fark vermeye değer mi ?..

Bu sorunun cevabını bende merak ettim sayın candogan62
  • Yabancı alışveriş sitelerine bakıyordum birden gözüme bu çarptı
    Grundig. Fiyatı 550 € İndirimde

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: beydeba

bu akşam nihayet uygun fiyata bir siemens WM12S7X1TR bir çamaşır makinası alacağım. ilk aldığım bosh was 20763 eve geldiğinde bozuk çıkmış ve para iadesi almıştım. şimdi başka bir teknoloji mağazasından siemens i tercih ettim. tercih ederken bosh ve siemens markalarının türkiyede aynı (bsh holdinge ait ) firma tarafından yönetiliyor olmasına rağmen müşteri temsilcileri arasında bariz nezaket farkı üzerine karar verdim. umarım doğru yapıyorumdur. fiyat mart ayı fiyat broşürü üzerinden %15 daha düşük (1800 tl) ayrıca world karta 12 taksit yaptıracağım. uzun forum okumalara artık ara veriyorum.

makinanızı alıp kurdurdunuz mu?izlenimlerinizi yazabilirmisiniz?
  • bende karar verdim sonunda aldim camasir makinesini,kismetse carsamba günü gelip kurulacak..aldigim makine samsung wf 10724,bir kullanalim bakalim,bu samsungun cikardigi son teknoloji köpükle yikiyormus,aradigim özelliklerin cok daha fazlasina sahip,birde yikama ve kurutma sonuclarini görelim bakalim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak235

arkadaşlar 1250 tl bütçe ile bosch çamaşır makinesi almayı düşünüyorum bosch dan başka marka almayacağım arkadaslar tavsiyeniz nedir ben 20360 8 kilo çamaşır makinesi almayı düşünüyorum ne dersiniz eger baska bi öneriniz varsa nedenini yazarsanız sevinirim şimdiden tsklerr :)

arkadaslar sorun hyala güncel var mı fikri olan :)
  • quote:

quote:

arkadaşlar 1250 tl bütçe ile bosch çamaşır makinesi almayı düşünüyorum bosch dan başka marka almayacağım arkadaslar tavsiyeniz nedir ben 20360 8 kilo çamaşır makinesi almayı düşünüyorum ne dersiniz eger baska bi öneriniz varsa nedenini yazarsanız sevinirim şimdiden tsklerr :)

beyazeşyam.com da was serisinden al derim.
  • quote:

quote:

Bütçeniz el veriyorsa bi 100TL daha ekleyip WAS20461TR alın derim. Farka mutlaka değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASUSX51

Yabancı alışveriş sitelerine bakıyordum birden gözüme bu çarptı
    Grundig. Fiyatı 550 � İndirimde

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ

Bu makineyi bugün Yenibosna Koçtaştaki Arçelik Showroom'unda gördüm Arçelik 8123ER 8 kg Bordo renk, fiyatı 1700TL civarı Rengini çok beğendim özellikleride iyi Anneme belki bu modelden alabilirim 4900SJS den kurtarayım yeterki.

• sıemens 8 kiloluk videosu var mı you tube' da
  • Evet 1200 devirde 67dB mişşşşşşş A sınıfından %50 tasarrufluymuşşşşşş, hem de yan panelleri titreşim emici özel tasarımmışş. Arçelik sınır tanımıyor cidden
  • Birkaç aya kalmaz Vestel de 65dB modelini yaptım der :))))) Kağıt üzerinde özellik savaşı başlasın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 15 Mart 2011; 9:19:36 >
  • makinaları gece açmak elektrik tasarrufu yapıyormu gerçekten
  • ben hep gece çalıştırıyorum.. ama pek fark yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: cool-jojuk

ben hep gece çalıştırıyorum.. ama pek fark yok

bizde de durum aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yağmur34

makinaları gece açmak elektrik tasarrufu yapıyormu gerçekten

Eğer akıllı elektrik sayacına ve 3'lü elektrik tarifesine sahipseniz akşam 22:00 sabah 6:00 arası elektrik %50 daha ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orijinalden alıntı: yağmur34

makinaları gece açmak elektrik tasarrufu yapıyormu gerçekten

Eğer akıllı elektrik sayacına ve 3'lü elektrik tarifesine sahipseniz akşam 22:00 sabah 6:00 arası elektrik %50 daha ucuz.

malesef candoğan bey normal sayaç ama akıllı sayaçlarında gündüz kullanımda daha pahalıya geldiği söyleniyor doğru mu?
  • Gündüz de ucuz ama en sık kullanılan 17:00-22.00 arasında %50 daha pahalı.

Yani;
    06:00-17:00 normal tarife (yaklaşık 27 kuruş)
    17:00-22:00 %50 daha pahalı (yaklaşık 40,5 kuruş)
    22:00-6:00 %50 daha ucuz (yaklaşık 13,5 kuruş)

Her akıllı sayaç bu tarifede değildir, dediğim gibi sayaç değiştirirken 3'lü tarife dilekçesi de vermiş olmak lazım.

Eğer fazla elektrik harcayan cihazları gece kullanma imkanınız varsa mantıklı bir tercih. Örneğin benim bir akrabam bakkal işletiyor ve 22:00 gibi evde. Temizliğini vs gece yapmak durumunda kalıyor, gece ufo ile ısınıyor. En çok kullandığı elektrik ucuz tarifede.
  • 7 kilo çamaşır makinası için Profilo CM1001CTR nasıldır?
  • Bizim evde gece pek çalışan birşey yok, günde 2 kere bulaşık makinesi çalışıyor, hergün çamaşır-kurutma makinesi çalışıyor,buzdolabı zaten 24 saat, gece en çok çalışan TV ve çalıştırmayı unutursak bulaşık makinesi ama nedense ayda 160TL den aşağı fatura gelmiyor..(Akıllı Sayaç kullanıyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eliftatsiz

7 kilo çamaşır makinası için Profilo CM1001CTR nasıldır?

750-800TL bütçeyle alınabilecek en iyi çamaşır makinelerinden biridir.

[simage]Bizim evde gece pek çalışan birşey yok, günde 2 kere bulaşık makinesi çalışıyor, hergün çamaşır-kurutma makinesi çalışıyor,buzdolabı zaten 24 saat, gece en çok çalışan TV ve çalıştırmayı unutursak bulaşık makinesi ama nedense ayda 160TL den aşağı fatura gelmiyor..(Akıllı Sayaç kullanıyorum) [/simage]

Çok elektrik tüketen cihazlar akşam çalışıyorsa bence tek tarifeye geçmek için dilekçe verin, bakalım fatura düşecek mi; ki bence düşer.
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.