Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.386
Cevap
160
Favori
1.632.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: biostrike

quote:

Orijinalden alıntı: akor07

beko cxy 2012 aldım gecen hafta kullanma klavuzunda 90 derecede deterjanla çamasırsız yıkama ypın yazıyordu.çalıştırdıktan yaklaşık 15 dk sonra deterjan gözünden köpük gelmeye başladı.yıkamayı sonlandırdım servisi aradım ama çarşamba gelebiliriz dediler.neden kaynaklanmış olabilir.deterjanı yarım bardak koydum fazla mı geldi diye düşünüyorum ama yine de endişelendim.cevap veren herkese tesekkürler

Benim bildiğim makineyi 90 derecede deterjansız çalıştırmak gerektiği bir yanlışlık olabilir.

aslında ikisine de gerek yok :) hangi çamaşır makinesi kullanıcısı kullanma kılavuzunda yazanları noktasından virgülüne uyguluyor acaba.buna da gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

Orijinalden alıntı: hakanoztuna06

Bu konuda bir sorun var galiba. Profilimden son mesajlardan girmek istediğimde "erişilemiyor konu silinmiş veya taşınmış olabilir" gibi bir uyarı geliyor. İlk defa gördüm, acaba sadece bana mı böyle oluyor sizlerde nasıl??

Eğer öyle bir sorun yaşarsanız, tepedeki linkte ufacık bir değişiklik yapmanız gerekiyor.
    Mesela ben son mesaja ulaşmak için "mesajımın geçtiği konular" kısmındanhttp://forum.donanimhaber.com/m_8967811/mpage_82//tm.htm#45280598 linkine basıyorum, hata verdi diyelim. mpage_82 kısmındaki son rakamı 1 eksiltin, 82 ise 81 yapın mesela...

Tşk ederim saolun..

• Candoğan bey sizden ricam olucak 8kg ve üzeri çamaşır makineleri(yorgan kilimde yıkamak için) fiyat performans oranına göre sıralayacak olsak nasıl bir tablo oluşurdu, en ekonomik modeller hangileridir sizce. Şimdiden ilginize teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeryil

Candoğan bey sizden ricam olucak 8kg ve üzeri çamaşır makineleri(yorgan kilimde yıkamak için) fiyat performans oranına göre sıralayacak olsak nasıl bir tablo oluşurdu, en ekonomik modeller hangileridir sizce. Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

8kg modellerde Bosch, Electrolux ve LG öne çıkıyor.

Tambur hacmi yönünden en büyüğü Bosch (65lt) LG'nin de 8kg cihazlarının fiyat/performans oranı oldukça iyi.

Bosch WAS20763TR, LG 1247TD, 1447TD modelleri 1400-1200TL arasında iyi cihazlardır.

En ucuzu ise yine kaliteli ve Alman malı, ama fırçalı motora sahip, programlama imkanları daha kısıtlı olan Profilo CM1000PTR modelidir. 950TL civarına bulunabiliyor.
  • Candoğan Bey Ariston ARXF 125(EU) çamaşır makinası hakkında bir bilginiz varmı, tavsiye edermisiniz ? Ben internetteki araştırmalarımda çok fazla bilgi bulamadım bu ürün ile ilgili. 639 tl fiyatı var ve almayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.
  • @CANDOGAN

Tavsiyeniz üzerine Bosch Was24461 çamaşır ve Bosh WTW 86561 kurutma makinelerini aldık..

1 ay bekledik ama değdi 1 haftadır kullanıyoruz ve çok memnunuz..

İlgi ve alakanıza çok teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızışimşek -- 20 Aralık 2010; 23:12:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevberos

Candoğan Bey Ariston ARXF 125(EU) çamaşır makinası hakkında bir bilginiz varmı, tavsiye edermisiniz ? Ben internetteki araştırmalarımda çok fazla bilgi bulamadım bu ürün ile ilgili. 639 tl fiyatı var ve almayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

Eğer arama kısmına Ariston yazsanız tavsiye edilmedğini görürdünüz, böylecee candogan arkadaşı geeksiz yere meşgul etmezdiniz.
  • Carrefour'da Grundig 7 kg kapasiteli, A+ enerji, 1000 devir çamaşır makinesi 760 lira. Kalitesi nasıldır bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASUSX51

Carrefour'da Grundig 7 kg kapasiteli, A+ enerji, 1000 devir çamaşır makinesi 760 lira. Kalitesi nasıldır bilemem.

Kendileri Arçelik oluyor :) Grundig'i kuran kişinin kemikleri sızlıyordur eminim. Bir markanın karizması bu kadar yerle bir edilebilir.

quote:

Candoğan Bey Ariston ARXF 125(EU) çamaşır makinası hakkında bir bilginiz varmı, tavsiye edermisiniz ? Ben internetteki araştırmalarımda çok fazla bilgi bulamadım bu ürün ile ilgili. 639 tl fiyatı var ve almayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

100TL'den kaçayım derken başınızı yakmayın derim ben. Ariston çamaşır makineleri sık görülen kart, rulman ve amortisör arızaları işe meşhurdur. Ayrıca deterjan çekmecesinden sızan su ve buhardan ötürü zamanla gövdesinde çürüme yapar. Yük dengeleme sistemi de çok kötü, kısa yıkama programlarını ya uzatır ya da çamaşırları sıkılmadan alırsınız. 640TL'yr 100-150TL katarak daha üstün özellikte Profilo CM1001CTR veya alternatif olarak AEG Lavamat 60840L modeli alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Carrefour'da Grundig 7 kg kapasiteli, A+ enerji, 1000 devir çamaşır makinesi 760 lira. Kalitesi nasıldır bilemem.

Kendileri Arçelik oluyor :) Grundig'i kuran kişinin kemikleri sızlıyordur eminim. Bir markanın karizması bu kadar yerle bir edilebilir.

quote:

100TL'den kaçayım derken başınızı yakmayın derim ben. Ariston çamaşır makineleri sık görülen kart, rulman ve amortisör arızaları işe meşhurdur. Ayrıca deterjan çekmecesinden sızan su ve buhardan ötürü zamanla gövdesinde çürüme yapar. Yük dengeleme sistemi de çok kötü, kısa yıkama programlarını ya uzatır ya da çamaşırları sıkılmadan alırsınız. 640TL'yr 100-150TL katarak daha üstün özellikte Profilo CM1001CTR veya alternatif olarak AEG Lavamat 60840L modeli alınabilir.

İlginiz ve cevabınız için çok teşekkür ederim.

• quote:

quote:

quote:

Blomberg ile aynı tasarım. Bu aralar Carrefour Grundig'in beyaz eşyalarını satmaya başladı.Bulaşık makinesi de varmış.Zaman zaman Grundig'de kalite düşüklüğü oluyor galiba, annemler evlendiğinde, 80'lerin ortasında Grundig televizyon almışlar, tamirden beri gelmemiş hiç

• bosch marka var ve çok memnunuz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Blomberg ile aynı tasarım. Bu aralar Carrefour Grundig'in beyaz eşyalarını satmaya başladı.Bulaşık makinesi de varmış.Zaman zaman Grundig'de kalite düşüklüğü oluyor galiba, annemler evlendiğinde, 80'lerin ortasında Grundig televizyon almışlar, tamirden beri gelmemiş hiç

Hocam varsa bir foto rica edebilir miyim, çok merak ettim. Burdaki karfurda yok.

• Size bir kaç makine fotosu koymak istiyorum

Brandt WFH 1687, 7 kg, 1600 devir

Miele Professional PW 5065 LP, 6.5 kg, 1400 devir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 21 Aralık 2010; 19:06:32 >
  • Grundig'in Tasarımı birebir Blomberg sadece üstünde Grundig yazıyor bir aralar böyle Tekno Marketlerde Blomberg'in 1400-1600 devir makineleri vardı 800TL ye felan.Kısacası Blomberg, Grundig bunlar Tasarım olarak Mükemmeller ancak kalite olarak sınıfta kalmışa benziyorlar..
  • Daewoo DWD-FD1452, 8 kg, 1400 devir

Pitsos WFP800B7S, 7 kg, 800 devir (bana çok tanıdık geldi bir yerlerden bu makine)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 21 Aralık 2010; 19:14:56 >

• devam...

Philco MFW12CEZHS, 12 kg, 1100 devir.

Telefunken TFWB 12010, 10 kg, 1200 devir (telefunken televizyon üretmiyor muydu yahu? )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 21 Aralık 2010; 19:30:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Pitsos WFP800B7S, 7 kg, 800 devir (bana çok tanıdık geldi bir yerlerden bu makine)

aaaa bu profilonun aynısının tıpkısının birebirinin fotoğrafıı:D:D:D

• vay be :D çok şaşırdırm tv firmaları komple çamaşır makinesine de el atmış :D telefunken olanı benim makineye çok benziyor. benim makinenin 2 tuş fazlası :D bakalım daha neler göreceğiz :)
  • Telefunken de çamaşır makinesi üretiyormuş bir yaşıma daha girdim :D sadece elektronik ürün üretiyorlar zannediyordum ben :D
  • 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.