Şimdi Ara

Evinin Önünü Demirler İle Kapatmak [GELİŞME] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
5
Favori
18.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1881-193∞

En sonunda sandalyelerin oraya arabayla dalicam. Teşekkürler hepinize arkadaşlar.

bi gün bu işten kötü sonuçlar çıkmasından korkuyorum.

çünkü adam baya inatçı çıktı baksana. demir falan yaptırıyor, beton döktürüyor, kovaları bile boyamış, uğraşmış...
  • takip :))
  • GELİŞME4:

Bugün yer bulamayınca arabayı oraya koydum, bu seferde "PARK YAPILMAZ" tabelası yapıştırmışlar duvara. Tam parkettim camdan 20-21 yaşında biri çıktı;

-Arabayı buraya parkedemezsin arabayı yukarı koydum birazdan çekicem senden önce geldim.
    +Kimin önce geldiğinin bi önemi yok acele işim var zaten koyup gidicem.
    -Birader arabanı koyamazsın, bu seferlik koyma sen.
    *Oğlum bak gündüz ev güneş almıyor arabanda kırmızı zaten güneşi kapatıyor.
    +Merak etmeyin yarım saate hava kararıcak zaten sorun olmaz.
    *Bak burdan ambulans geçemiyor koyma sen buraya, bizim ev "L" şeklinde hiç bir yer güneş almıyor.
    +Akşamları siz koyunca ambulans geçebiliyor yani?
    -Birader uzatma. Bizim evimizin önü arabamızı koyuyoruz.
    +İşgaliyesini veriyor musunuz buranın? Kamunun burası sizin değil.
    *Ha?
    +Ayrıca o tabela yasak biri belediyeye şikayet eder ceza yersiniz ben söyliyim şimdiden, sizinde canınız yanmasın.
    *Bizim evimizin önü istediğimiz gibi arabamızı koyarız.
    +İşgaliyesini veriyor musunuz diyorum buranın?
    *Ha ha veriyoruz.
    +Tamam buyrun gösterin o zaman bende arabamı çekeyim.
    -Anne sen içeri gir, birader bekle geliyorum.
    +Tekrarlıyorum, işgaliye?
    -Bak o arabanı buraya koyarsan sonuçlarına katlanırsın.
    +O arabaya birşey olsun bakalım ben sana ne yapıyorum. Hadi bakalım.
    -Anne gir içeri, birader bekle geliyorum.

-:20li yaşlardaki eleman
    +:Ben
    *:Annesi

Erasmus başvurusu için belge hazırlayacağımdan dolayı bastım gittim uğraşamadım, bakalım bir daha ters birşey desin noluyor. Gerçekten insanlıktan nasibini alamamış kişiler var.

• Dikkat edin, böyle tiplerin ne yapacağı belli olmuyor.
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam ama tepemi attırdılar en sonunda, ha arabaya zarar versin sıkıntı yok. Aynısının kırk katını benden görür ama. Karşıma çıkmayada maçası yemez şu anlık.
  • Siz yine de tedbiri elden bırakmayın, böyle bir olay için zarar görmeye değmez. Birebir diyaloğa girmeye gerek yok zorda kalmadıkça.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Siz yine de tedbiri elden bırakmayın, böyle bir olay için zarar görmeye değmez. Birebir diyaloğa girmeye gerek yok zorda kalmadıkça.

Kesinlikle haklısınız, zaten meşguliyetim bitince işi polis ile halledeceğim. Teşekkür ederim düşündüğünüz için hocam.
  • En doğrusunu yaparsınız
  • Bu konu mükemmel. Sizin de azminiz çok güzel :) ben olsam kavgaya tutuşmuştum kesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geri vites yapmışsın hocam hiç oldu mu şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Geri vites yapmışsın hocam hiç oldu mu şimdi

Hocam Erasmus için son gün bugün, gittim evrakları hallettim muhtar kapanmadan. Nasıl olsa yine oraya koyucam, bakalım bir şey diyebilecek mi.
  • Aman hocam 20-21 li yaşlarda serseriliğe eğimli bir tipin ne yapacağı belli olmaz hele bide hap map atiyosa gelecek umududa yoksa sizi 3.sayfa haberlerinde gorebiliriz bence egm ihbarına devam edin hukuki yolla çözmeye çalışın.

*Bu gün otobüste 19 yaslarında keko ve 40 yaslarında keko+ 2 kisi azdaha bir birini dograyacaktı 19 yasindaki genc sozde bunun karısına değmis (sisman bir teyze)gecerken otobus full dolu adam bagiriyor senin baogazini keserim tabi gencte altta kalmio seni tek sikistirip ellerini koparacam v.s diye neyseki araya girdik genci durakta indirip devam ettik yani psikopat bir millet olma yolunda hızla ilerliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamlamoz -- 31 Mart 2017; 21:21:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamlamoz

Aman hocam 20-21 li yaşlarda serseriliğe eğimli bir tipin ne yapacağı belli olmaz hele bide hap map atiyosa gelecek umududa yoksa sizi 3.sayfa haberlerinde gorebiliriz bence egm ihbarına devam edin hukuki yolla çözmeye çalışın.

*Bu gün otobüste 19 yaslarında keko ve 40 yaslarında keko+ 2 kisi azdaha bir birini dograyacaktı 19 yasindaki genc sozde bunun karısına değmis (sisman bir teyze)gecerken otobus full dolu adam bagiriyor senin baogazini keserim tabi gencte altta kalmio seni tek sikistirip ellerini koparacam v.s diye neyseki araya girdik genci durakta indirip devam ettik yani psikopat bir millet olma yolunda hızla ilerliyoruz.

Bimer'i düşünüyorum hocam, 155'i arasam iplemezler.

• Bu adamlarla akıllı mantıklı konuşarak bir yere varmaya imkan yok..

Zaten mantıklı tipler olsa böyle yabanilik yapmazlar..

Bunların anlayacağı dil belli..

Kendi gibi ama ya kendilerinden daha adi, ya da sayıca çok tiplerden, şöyle temiz bir sopa yemek..

Sen de onu yapamazsın..yapma da zaten..

Bir yandan da pısıp çekilmek insanın onuruna dokunuyor..allahın dağ ayısına teslim olmuş gibi hissediliyor..

Bilmiyorum ne yapmak lazım..

Aslında bizimki gibi 'geri' devletlerdir bu sorunların büyümesinin sebebi..

Devlet oraya memurunu her yolladığında en az 500 lira da cezayı dayasa bakayım bu yabani aynı şeyi yapabilecek mi..

Allahın ovasında 2 tane baraka var diye orayı "meskun mahal" sayıp 40 la, 50 yle geç diyen, azıcık hızlı geçsen yüzlerce lira cezayı geçiren sistem, böyle ruh hastalarıyla vatandaşı karşı karşıya korumasız bırakıyor..

Allah sabır versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1881-193∞

quote:

Orijinalden alıntı: mamlamoz

Aman hocam 20-21 li yaşlarda serseriliğe eğimli bir tipin ne yapacağı belli olmaz hele bide hap map atiyosa gelecek umududa yoksa sizi 3.sayfa haberlerinde gorebiliriz bence egm ihbarına devam edin hukuki yolla çözmeye çalışın.

Bimer'i düşünüyorum hocam, 155'i arasam iplemezler.

Seni ilk konuyu açtıgından itibaren desteklemişimdir ama bence artık kaşınıyorsun ! Uğraştığın kişiler psikolojik olarak iyi değiller Allah muhafaza arabana onuda geçtim eşine ve çocuklarına zarar verebilirler bence artık sınırı aşmayın iyi akşamlar

• kendi arabasını koyduğunda onu gerçeklerle yüzleştir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kavga etmeyin bir park yeri için ya karakolluk yada hastanelik olursunuz değmez
  • Hocam gene fotoğrafı çek park yapılmaz tabelasının gönder, belediyeye polise bimere
  • sana göre otoparktan farklı deilde... sizin gibileri eğitmek boşa zaman kaybı...
  • Tek yanlişiniz karsidakini insan zannetmek öyleki sorunu iletisim kurup konusarak çözebileceğinizi saniyorsunuz.Adam laftan anlasa ekipler geldikten sonra uslanir hatasini anlar. Bu tür durumlarda ya bileğinize güveneceksiniz dur geliyorum diyeni iki tokatta indireceksiniz ya da hiç münakasaya girmeyip araca küçük operasyonlarla karsidakini pes ettireceksiniz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.