Şimdi Ara

Evinin Önünü Demirler İle Kapatmak [GELİŞME] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
5
Favori
18.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kesinlikle değmez. Bir daha o araci oraya koymayin. En iyi ihtimalle araci çizerler. Sonra ugras dur. En kötü ihtimali söylemek bile istemiyorum. Park yeri için insanlar birbirini öldürüyor. Karşınızdaki belli ki insan değil. Genç de biri. Laftan sözden anlamaz. Kesinlikle uğraşmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

sana göre otoparktan farklı deilde... sizin gibileri eğitmek boşa zaman kaybı...

kardeş senin kafan mı güzel?
    ne içiyosunuz bu kafaya ulaşmak için?

• kıta amerikasının en ünlü keşini nick yapanın sorduğu soruya bak ben senin kadar deneyimli sayılmam sadece kullananların kaç yıl yaşadığına baktım ben... sen LSD kullanmayı kes... 5 yıldan az ömrün kalmış olabilir... kullananlar ortalama 5 yıl yaşıyor...
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    mantığa bak
    nicki aynştayn yapınca dünyanın en zekisi olacağını mu zannediyosun?
    bak ben ne demişim sen ne yazmışsın
    sadece oku ve anlamaya çalış
    idrakında sorun var sanırım
    üzüldüm senin adına
  • Bende bunları mı kaldırtsam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tutankamon ( tutankenshta ) ne alaka var? Einstein yazılışı bile alakasız ne kullanıyorsan narkotik maddeden yazıları okuyamaz olmuşsun... yazık sana... çok yazık...
  • Pes etmek yok :)
  • Park yasağı olduğunu nereden anladınız tabela yok ki yaparken orayıda yüksek kaldırım gibi yapsaydı o zaman neden alçak ve park edilecek gibi bırakmışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    o engelleri koyan belediye... acil durumda park eden maganda yüzünden oradan itfaiye yada ambulans geçemezse ağlamayın...
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt

buradan da dönemeyecekse bi zahmet itfaiye ve ambulans kullanmasın çevrilinden yer zaten yoldan ayrı 1 yer

bunu görmüyormusunuz

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.