Şimdi Ara

Evine Tesisat Kuranlar Klübü... !!!! ...:::9 YAŞINDAYIZ:::...!!!! (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.315
Cevap
50
Favori
846.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar acil olarak satılıklarım var.
    2 adet 30 cmlık woofer-jbl gt4 1000 watss+pioneer tsw 303 f
    ikiside tertemizdir ve kabinleriyle veriliceklerdir.fiyat:155 tl
    infinty ref-1600a mono bass anfisi 190 tl 18 aylık murtaş garantisi var,1.5 ay civarı kullanabildim oda evde olduğu için tertemiz.
    youtubede arabada takılı ref1600a mono bass anfisini görebilirsiniz neler yaptığını.
    ve en harika ürün 50 amperlik pro spms tesisatçı bir tanıdığım vasıtası ile yaptırmıştım.210tl hadi düzz oldu :200 tl
    foto makinem şuan yok o nedenle çekemiyorum...ürünler tertemizdir ve tam performasnlı olarak çalışmaktalar.isteyene, kabinli woofer kargo çok tutar diyorsanız otobüs ilede yollayabilirim sorun çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbad-boyx -- 2 Haziran 2009; 11:00:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yuvamm

bassı tok vermesini istiyorsam bütçende fazla açık değilse bu işi pıoneer çok iyi yapar

mesele orda kardeş pioneerın hangi modeli d4 vardı hiç begenmedim pioneerın son çıkan modeli bazıları 900 watt olanları en iyisi diye ama akıl var mantık var biri çift bobin biri tek sizce hangi model en iyi
  • KuCuK aMa eTKiLi:)

2x JBM 500 watt kabin
    Bochman 400 watts Bass
    Trident 960 Watt mossfet güç anfisi

şimdilik bana yetiyolar :D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackal312 -- 1 Haziran 2009; 14:08:35 >

• quote:

Bochman 400 watts Bass

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackal312 -- 1 Haziran 2009; 14:08:35 >

usta anfiden memnunmusun bide ne fiyatı nedir
  • kabini hoşuma gitti bide yakından görme fırsatım oldu dinledimde bochman subwoofer bassı tok veriyor yani benim zevkime uygun bi bass seçeneği
    quote:

Orjinalden alıntı: jackal312

KuCuK aMa eTKiLi:)

2x JBM 500 watt kabin
    Bochman 400 watts Bass

• quote:

Orjinalden alıntı: sagopa_jbl

quote:

Orjinalden alıntı: audiocu

quote:

Orjinalden alıntı: recepky

arkadaşlar selamlar
    direk konuya giriyorum

klipsch marka subwoofer amfim var daha doğrusu subwooferim var kendisi 50watt gücünde
    ben kendi hoparlölrünü çıkarıp pioneer ts-w203f taktım 150 watt rms fakat yinede klipsch in gücüne karşı koyamadı son seste kendini paralıyo zavallı
    bu yüzden kabindeki yuvayı büyültüp jbl gt-4 12 bağlamayı düşünüyorum duruma göre portuda ayarlıycam pc de excel tablosu var wooferin T/S verilerini girip port genişliğinin ne olması gerektiğini hesaplatabiliyorsunuz

size sorum şu jbl gt 4 e güç yetiremem gibi bir durum olurmu şu söylediğim şartlarda ben görünüşüne hasta olduğum için jbl gt4 almak istiyorum daha iyi çalacağına inandığınız mümkünse 30Hz altı mükemmel ses veren sub önerirseniz sevinirim
    jl audio 25 cm de alabilirim bu arada... kararsızım jbl jl audio alpine çok iyidir diyenler var vs..

jbl gt4 250 watt rms gucunde ama 200 rms de bobınlerı zorlanır 150 watt rms de deliler gıbı çalışıyor. bence guc yettırememe gıbı sorun olmaz ama jl veya Alpine alma imkanın varsa onlara yönel tabi ..

kardeş ben woofer almayı düşünüyorum da sert bas istiyorum pioneer düşünüyorum ama hangi model alacagıma karar vermedim geçen gün d4 getirdim 1400 watt made in china diye geri götürdüm sesi de hoşuma gitmedi önerebilecegin bi woofer varmı alpine de olabilir para mesele değil bi yardım pls

sert baslar istiyorsan Digital Desigin yani DD öneririm veya kicker. Ama bu iki markanın da tonlaması benim hoşuma gitmiyor ki DD dünya kalitesi olmasına rağmen. neden hoşuma gitmiyor çünkü yumuşak baslar seviyorum.

• siz olayı aşmışsınız arkadaşlar....
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar selamlar
    direk konuya giriyorum

klipsch marka subwoofer amfim var daha doğrusu subwooferim var kendisi 50watt gücünde
    ben kendi hoparlölrünü çıkarıp pioneer ts-w203f taktım 150 watt rms fakat yinede klipsch in gücüne karşı koyamadı son seste kendini paralıyo zavallı
    bu yüzden kabindeki yuvayı büyültüp jbl gt-4 12 bağlamayı düşünüyorum duruma göre portuda ayarlıycam pc de excel tablosu var wooferin T/S verilerini girip port genişliğinin ne olması gerektiğini hesaplatabiliyorsunuz

size sorum şu jbl gt 4 e güç yetiremem gibi bir durum olurmu şu söylediğim şartlarda ben görünüşüne hasta olduğum için jbl gt4 almak istiyorum daha iyi çalacağına inandığınız mümkünse 30Hz altı mükemmel ses veren sub önerirseniz sevinirim
    jl audio 25 cm de alabilirim bu arada... kararsızım jbl jl audio alpine çok iyidir diyenler var vs..

jbl gt4 250 watt rms gucunde ama 200 rms de bobınlerı zorlanır 150 watt rms de deliler gıbı çalışıyor. bence guc yettırememe gıbı sorun olmaz ama jl veya Alpine alma imkanın varsa onlara yönel tabi ..

kardeş ben woofer almayı düşünüyorum da sert bas istiyorum pioneer düşünüyorum ama hangi model alacagıma karar vermedim geçen gün d4 getirdim 1400 watt made in china diye geri götürdüm sesi de hoşuma gitmedi önerebilecegin bi woofer varmı alpine de olabilir para mesele değil bi yardım pls

sert baslar istiyorsan Digital Desigin yani DD öneririm veya kicker. Ama bu iki markanın da tonlaması benim hoşuma gitmiyor ki DD dünya kalitesi olmasına rağmen. neden hoşuma gitmiyor çünkü yumuşak baslar seviyorum.

kardeş bir tane pioneer aldı 1200 watt kutuda japan yazıyor ama wofeerın arkasında birşey yazmıyor bedne iki jbl var onların arkasında yazıyor ne malı oldugunu pioneerların hiçbirinde mi yok bu acele cevap yazarsanız geri götürme durumu olursa

• benım anfım bana gore super dıyebılırım bana yetıyoda artıyo bıle fıyatı ıse 60-70 tl cıvarında olması lazım.
  • modeli nedr anfini ben de alıcam aynısından
  • merhaba arklar herkese selamlar size bir sorum olacak comp takım almayı düşünüyorum 13 cm olacak ve elimdeki comp amfim pioneer gm-x424 40 rms cıkısı var yanlıs hatırlamıyorsam bununla iyi ses alabileceğim bir comp takım alıcam ama karar veremedım ve daha cok pop muzik dinlerim ve yumusak seslerı severım bı onerıde bulunursanız sevınırım butcem 200 tl ye kadar sımdıden tskler
  • evet arkadaşlar foto webcam ile çekıldı. fiyat:200 tl 50 amper smps

• quote:

Orjinalden alıntı: xbad-boyx

evet arkadaşlar foto webcam ile çekıldı. fiyat:200 tl 50 amper smps

kusura bakma kardes ama sadece yorum yapıyorum 50 ampere 200 tl verecek biri daha tanımadım yinede hayırlı işler
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar selamlar
    direk konuya giriyorum

bende yumusak ve uzun bass severim bas vurdugu zaman kulaklarında bır ugultu olucak cıyerlerın tıtreyecek.
    ben kıcker comp 38 cm fabiada dinledim basslar gayet uzun ve yumusaak vuruyordu tek sub olmasına ragmen arac ıcınde nefes aldırmıyordu

• fotoğraflar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbad-boyx -- 4 Haziran 2009; 21:49:59 >

• işte 100+100 amper SMPS bu tür smps ler kolay bulunmaz ve hazır yapılanlara göre içleri ful doludur . ama baya tuzludur önemli olan sistemi besleyebilmesi ve atmasyon değerler deilde gercek verileri yazmasıdır .ben bir cok smps gördüm % 90 nın içi boş eline aldığında kuş gibi ama bazı smps ler görünüşüyle ben burdayım der zaten mal kendini belli eder . benim tavsiyem bazı elektronik mazalarında cok üst sınıf smps ler var ama biraz tuzlu bunlardan iki tane alıp 6 volt cıkışlarını paralelle yip öyle kullanmak cünkü 12 voltta amper düşüyor ama 6 volt gibi değerlere indiğinde amper iki katına cıkıyor

• benim yazıları kaldırmıslar
  • gökhan nasıl

• quote:

benim yazıları kaldırmıslar

bnm kileri de kaldırmışlar
  • slm arkadaslar 2. el bı aku almayı dusunuyorum resx 15 ve orıon 1200d 1200 rms lık anfı yı beslıycem kac amper aku amlam lazıım?????????????

yşklr..
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.