Şimdi Ara

Evine Tesisat Kuranlar Klübü... !!!! ...:::9 YAŞINDAYIZ:::...!!!! (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.315
Cevap
50
Favori
846.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: borni123

anladım paranı çöpe atma diyosun ii ben de biraz daha para biriktirip bi sony alıcam o zamn o nasıl sence

kardeş onun sesini dinleme fırsatı duymadım ekran filan güzel yapıyor sony ama sesi bilmiyorum ama kardes teyp olarak pioneerden şaşma çok kaliteli sesi var kardes ben arabalara set diziyorum bu güne kadar arıza olarak arayanıda olmadı veya memnun olmayanıda olmadı yani pioneer derim sana
  • quote:

Orjinalden alıntı: basss soud

slm arkadaşlar 3 haftadır yoktum ayamı kırdım

bu arada adaptorum bırazdaha guclendırıldı kapıcerceve falan sallanıyo ama tam ıstedıım sonucu alamadım en kısa surede vıdeoyu paylasıcam

Geçmiş olsun basss sound hadi hayırlı olsun sistemin videyoyu bekliyorum.Bende yeni bi sistem toplamayı düşünüyorum.Anfiden memnunmusun.
  • tşklr dostum amfımı suanakadar benmeyen cıkmadı ben cok memnunum ama adaptorum yetersız tam acamadım suan

vıdeoyuda cektım kırık ayakla bukadar cekebıldım aku almayı dusunuyorum aku alınca tekrar cekıcem sımdılık bukadar....

http://www.dailymotion.com/hamizamiz/video/15825862
  • quote:

tşklr dostum amfımı suanakadar benmeyen cıkmadı ben cok memnunum ama adaptorum yetersız tam acamadım suan

vıdeoyuda cektım kırık ayakla bukadar cekebıldım aku almayı dusunuyorum aku alınca tekrar cekıcem sımdılık bukadar....

Anfiyi sıfır mı almıştın adaptör kaç amper.Video hata veriyo bi izleyemdim merakla bekliyorum re yi

• klübe eklenmek isteyenler yeni arkadaşlar nicklerini yazsın, bir güncelleme yapalım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi audiocu -- 28 Mayıs 2009; 22:20:53 >
  • audiocu altan bey foruma girmeden önce de sni takib ediyodum beni de eklersen sevinirim imzanızıda kullanıyorum umarım sorun olmaz
  • sen_yoksun_artık_77 benide klübe eklerseniz sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: kiysez

quote:

Orjinalden alıntı: sinan60

quote:

2 tane 30cm mtx xt 12-44 mü iyi çalar 1 tane kicker L7 30cm 750 rms mi daha iyi çalar arkadaşlar.

wallahi kardeşim görünüşe göre L7.iki mtx te 500rms war L7 de 750.ki biliosunki bu cok büyük bi fark.ama imkanın warsa bi yerde L7 dinle.ztn mtx lerin sesini biliosun

Emre arkadaşımızda L7 diyo benimde içimden L7 geçiyo normal bi bas değil yani bahsedilen L7Benim tek şüphem L7 bası ten ton çalıyo videolarında dikkat ediyorum ne olursa olsun uzatmıyo fazla bası Mtx ler 250 watt ama harbi 250 watt bence gerçekten sağlam bas mtx ve tonlaması çok hoşuma gidiyo bası uzatmaması yüzünden tereddüt ediyorum L7 den.Takasla L7 30cm almak gibi bi niyetim var.750+750watt çok deli bi güç benim içinYada Gidicem L5 15 alcam L5 basınc yapcak mtx lerde bası uzatcak çalsın dursun öyleFikirleriniz için teşekkürler.

dostum sen öyle göründüğüne bakma ben L5 için konuşuyorum ama L7 içinde geçerli..

L5 i orjinal portlu kabinine koyduğun zaman bassları çok uzatıyor kesinlikle tak tak diye vurmuyor güm güm ediyor ayrıca diğer wooferlar gibi bası bozmuyor

doğru amfi ve doğru ayarda çok önemli tabiki mesela ben 1201.1 i 4 ohm girdim 784 rms veriyor 14.4 voltta, 13 te o 700 civarlarına düşüyor.. araba kapalıyken aldığım bass ile araba açıkken aldığım bass çok farklı bası besleyebilmek çok çok önemli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 29 Mayıs 2009; 0:56:32 >

• quote:

quote:

tşklr dostum amfımı suanakadar benmeyen cıkmadı ben cok memnunum ama adaptorum yetersız tam acamadım suan

Anfiyi sıfır mı almıştın adaptör kaç amper.Video hata veriyo bi izleyemdim merakla bekliyorum re yi

tşklr dostum amfıyı sıfır dııl ama sıfır gıbı aldım az kullanılmıs alırken baktırdım benım tesısatcıma ben bıle kefıl olurum dedı orıon sonucta falan dedı aldım ama ben memnunum vıdeo gelınce telıf kakını falan ıhlal ettmısım falan fılan baska bı sıteye yuklıcem bakalım ama tam ıstedım sonucu almadım henuz dewamı gelıcek...

• quote:

Orjinalden alıntı: audiocu

klübe eklenmek isteyenler yeni arkadaşlar nicklerini yazsın, bir güncelleme yapalım....

benide ekleyebilirsin benim tesisat arabada ama

evdede z-5500 var oda sağlam bi ses sistemidir sonuçta....
  • haklısın cok guzel set bende ılk once onu alıcaktım ama cok para oldundan dolayı receiver lı set ve re aldım 2 katına maal oldu ama
  • quote:

haklısın cok guzel set bende ılk once onu alıcaktım ama cok para oldundan dolayı receiver lı set ve re aldım 2 katına maal oldu ama

eğer z5500 den bahsediyorsan zamanında 560 tl ye aldım şimdi 1 milyar civarı

altın gibi ya z5500 e yatırım yapsaydım keşke zamanında
  • sermaye ıyı almıssın gule gule kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: borni123

audiocu altan bey foruma girmeden önce de sni takib ediyodum beni de eklersen sevinirim imzanızıda kullanıyorum umarım sorun olmaz

hoş geldin arkadaşım, imza tabiki sorun olmaz

diğer arkadaşlarda nickleriniz yazsınalr topluca ekleyelim listeye..
  • http://www.izlesene.com/video/muzik-re-sx15-1000-watt-rms-orion-1200d-onkyo-603-dali-7/945364

http://www.izlesene.com/video/muzik-re-sx15-1000-watt-rms-orion-1200d-onkyo-603-dali-7/945364

sorun yasarsanı****bu 4 yıldızı sılıp izlesenecom yaparsanız acılacaktır

noktayı koyamadım busıtenın o sıteye alerjısı var galıba noktayı koymayı unutmayın ben noktayı koyunca yıne 4 yıldı olarak goruntuluyor nedense..

buradan da lınke dırek gırebılırsınız

http://www.caraudioturkey.com/forum/uyelerimizin-sistemleri/re-audio-sx15-orion-1200d-onkyo-tsxsr603-av-receiver-sonunda-bitti-t26552.0.html;msg321781

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basss soud -- 29 Mayıs 2009; 3:02:00 >

• arkadaşlar selamlar
    direk konuya giriyorum

klipsch marka subwoofer amfim var daha doğrusu subwooferim var kendisi 50watt gücünde
    ben kendi hoparlölrünü çıkarıp pioneer ts-w203f taktım 150 watt rms fakat yinede klipsch in gücüne karşı koyamadı son seste kendini paralıyo zavallı
    bu yüzden kabindeki yuvayı büyültüp jbl gt-4 12 bağlamayı düşünüyorum duruma göre portuda ayarlıycam pc de excel tablosu var wooferin T/S verilerini girip port genişliğinin ne olması gerektiğini hesaplatabiliyorsunuz

size sorum şu jbl gt 4 e güç yetiremem gibi bir durum olurmu şu söylediğim şartlarda ben görünüşüne hasta olduğum için jbl gt4 almak istiyorum daha iyi çalacağına inandığınız mümkünse 30Hz altı mükemmel ses veren sub önerirseniz sevinirim
    jl audio 25 cm de alabilirim bu arada... kararsızım jbl jl audio alpine çok iyidir diyenler var vs..

• quote:

http://www.****/video/muzik-re-sx15-1000-watt-rms-orion-1200d-onkyo-603-dali-7/945364

http://www.****/video/muzik-re-sx15-1000-watt-rms-orion-1200d-onkyo-603-dali-7/945364

sorun yasarsanı****bu 4 yıldızı sılıp izlesenecom yaparsanız acılacaktır

noktayı koyamadım busıtenın o sıteye alerjısı var galıba noktayı koymayı unutmayın ben noktayı koyunca yıne 4 yıldı olarak goruntuluyor nedense..

buradan da lınke dırek gırebılırsınız

http://www.caraudioturkey.com/forum/uyelerimizin-sistemleri/re-audio-sx15-orion-1200d-onkyo-tsxsr603-av-receiver-sonunda-bitti-t26552.0.html;msg321781

İzledim videoyu Maşallah güzel olmuş sistem

• quote:

Orjinalden alıntı: EmreFB1907

dostum sen öyle göründüğüne bakma ben L5 için konuşuyorum ama L7 içinde geçerli..

L5 i orjinal portlu kabinine koyduğun zaman bassları çok uzatıyor kesinlikle tak tak diye vurmuyor güm güm ediyor ayrıca diğer wooferlar gibi bası bozmuyor

doğru amfi ve doğru ayarda çok önemli tabiki mesela ben 1201.1 i 4 ohm girdim 784 rms veriyor 14.4 voltta, 13 te o 700 civarlarına düşüyor.. araba kapalıyken aldığım bass ile araba açıkken aldığım bass çok farklı bası besleyebilmek çok çok önemli...

Yardımın için teşekkürler kicker L5 38 alcam para yeterse L7 38 alcam mtxleride satmıyorum kicker sesini beğenirsem satarım.Anfi olarakta senin anfiden almaya niyetim kabini yaptırcam hazır kabinlerini hiç beğenmiyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: recepky

arkadaşlar selamlar
    direk konuya giriyorum

klipsch marka subwoofer amfim var daha doğrusu subwooferim var kendisi 50watt gücünde
    ben kendi hoparlölrünü çıkarıp pioneer ts-w203f taktım 150 watt rms fakat yinede klipsch in gücüne karşı koyamadı son seste kendini paralıyo zavallı
    bu yüzden kabindeki yuvayı büyültüp jbl gt-4 12 bağlamayı düşünüyorum duruma göre portuda ayarlıycam pc de excel tablosu var wooferin T/S verilerini girip port genişliğinin ne olması gerektiğini hesaplatabiliyorsunuz

size sorum şu jbl gt 4 e güç yetiremem gibi bir durum olurmu şu söylediğim şartlarda ben görünüşüne hasta olduğum için jbl gt4 almak istiyorum daha iyi çalacağına inandığınız mümkünse 30Hz altı mükemmel ses veren sub önerirseniz sevinirim
    jl audio 25 cm de alabilirim bu arada... kararsızım jbl jl audio alpine çok iyidir diyenler var vs..

bence gt5-12 gt4 den daha iyi çalıyor denedim çünki bienim oda biraz büyük gt5 aynı anfi aynı şartlarda ses vermedi gt5 odayı sallıyor videolarıda atabilirim daha tok veriyor sesi görüntüsünü de ben çok begeniyorum bi düşün derim ama alpin konusunda tereddüt etme jbl den daha güzel sesi var

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.