Şimdi Ara

Evim soğuk , hangi kuşu almalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
7.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sobali evde oturuyorum. Her zaman soba yanmiyo , yansa bile gece soguk oluyo. Daha evvel muhabbet kuşu besliyordum ama malesef öldü. Soğuktan öldüğünü düşünüyorum. Soğuğa en dayanıklı kuş türü hangisi ? Hangi kuşu önerirsiniz ? Bütçem 100 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: brigantes

Sobali evde oturuyorum. Her zaman soba yanmiyo , yansa bile gece soguk oluyo. Daha evvel muhabbet kuşu besliyordum ama malesef öldü. Soğuktan öldüğünü düşünüyorum. Soğuğa en dayanıklı kuş türü hangisi ? Hangi kuşu önerirsiniz ? Bütçem 100 tl.

ev kaç derece oluyor ısıtıcı olmadığında ?

--------------------------------------------------------------------------------------

sibirya kurdu :) en dayanıklısı soğuktan hayatta ölmez :)))))

saygılar...

• brigantes B kullanıcısına yanıt
    güvercin
  • muhabbet kusunun üzerini falan örtün gece kus ceyranda kalmazsa gene yasar ama bütün kuslarda durum aynı güvercinde evde olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakomako123

güvercin
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brigantes -- 13 Şubat 2014; 18:15:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fish-Birds

quote:

Orijinalden alıntı: brigantes

Sobali evde oturuyorum. Her zaman soba yanmiyo , yansa bile gece soguk oluyo. Daha evvel muhabbet kuşu besliyordum ama malesef öldü. Soğuktan öldüğünü düşünüyorum. Soğuğa en dayanıklı kuş türü hangisi ? Hangi kuşu önerirsiniz ? Bütçem 100 tl.

ev kaç derece oluyor ısıtıcı olmadığında ?

--------------------------------------------------------------------------------------

sibirya kurdu :) en dayanıklısı soğuktan hayatta ölmez :)))))

saygılar...

bu sene havalar fena değil. bursada yaşıyorum ben. en kötü 10 15 derece oluyodur

• kanarya alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebelmummy

kanarya alabilirsiniz.

kanaryalar sağlıklı olabilmesi için en az 14 veya 16 derece oda sıcaklığı olmalı..
  • Saka serce besle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yine dönüp dolaşıp muhabbet kuşu alacağıma benziyo.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.