Şimdi Ara

Evidea- 3 Kapılı Gardırop 114 Lira + Kargo Bedava (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
31.433
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ceksız bıle tercıh edılebılecek fıyatları var
    fıyat avantajı olmasa adını duyuramazdı zaten

ah bıde serı olsalar
    6 gundur paketlenıyor dıyor aldıklarıma

muzzam bır hedıye paketıyle falan gelmesı lazım
    6 gun ugrastıklarına gore
  • Fİyatlar iyi de kullanım süresi halen devam eden çeklerim birden bire ortadan kaybolmuşken ben nasıl alışveriş yapayım buradan. Üstelik üye olurken halen daha 40 tl veriyoruz yazıyor ama vermiyor. Mail attım hiç bir cevap bir açıklama yok.
  • site üstüne düşeni yaptı ürünleri zamanında kargoladı fakat aldığım
    metalia markalı ürünlerde eksik parçalar ve sorunlu bir parça çıktı
    firma liste yapın mail atın göndeririz dedi bakalım eksikleri göndereceklermi
    :(

Sorunlarım :

gm227 wenge kitaplıklar
    *menteşelerin civataları iki pakettende hiç çıkmadı dolayısı ile kapakları takamadım
    *1 alyan civata eksik 1 alyan civatanın başı yalama olmus boşa dönüyor
    *1 kahverengi plastik rafın pimi ezik raf düzgün durmuyor

gm334 wenge çalışma masası
    *wenge olmasına rağmen vida etiketleri başka renk konulmuş
    *7 numaralı parçanın üstündekindeki kaplama soyulmuş suntası gözüküyor
    *klavyenin rayının beyaz plastik tekerleği ezilmiş klavye sıkışıyor

Gönderilmesi gerekli olan parçalar:

gm334 için wenge 7 numaralı parça
    gm334 için wenge vida etiketi
    gm334 için klavyenin rayı
    gm227 için 2 alyan civata
    gm227 için 1 kahverengi plasik raf pimi
    gm227 için 32 adet menteşelerin ufak civataları

gelişmelerden forumu haberdar edeceğim
    ürünler hesaplı ve kaliteli
    ama eksiklikler can sıkıcı

giderileceğini umuyorum mağduriyetimin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 16 Kasım 2012; 5:17:32 >

• Okuduğum yorumlar hiç iyi değil. Hediye çeklerim birden bire ortadan kayboldu. Mail attım hiçbir cevap yok. Ne kadar ucuz da olsa buradan almayı düşünmüyorum artık. Biraz daha fazla veririm başım ağrımaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

site üstüne düşeni yaptı ürünleri zamanında kargoladı fakat aldığım

Sorunlarım :

gm227 wenge kitaplıklar
    *menteşelerin civataları iki pakettende hiç çıkmadı dolayısı ile kapakları takamadım

Merak etmeyin , benim dolabın sol tarafı kargoda zarar görmüş.
    Teslim alma aşamasında ben yoktum.Bir hafta sonra monte
    etmeye kalktığımda hasarı farkettim.hasarlı koca parçayı
    geri göndertmeyeceklerini tahmin ederek, resimlerini çektim.
    Onlarda tahmin ettiğim gibi benden resimleri istediler , ve 1 hafta içinde de
    aynı parça gene ücretsiz olarak gönderildi.

• evideadanmı istemiştiniz acaba yoksa üretici firmadanmı
    ben üretici firm olan metalia ile irtibat kurdum
    yollayacağız dediler

henüz ortada bir çözüm yok bakalım ne olacak
  • quote:

evideadanmı istemiştiniz acaba yoksa üretici firmadanmı
    ben üretici firm olan metalia ile irtibat kurdum
    yollayacağız dediler

henüz ortada bir çözüm yok bakalım ne olacak

Pardon onu yazmayı atlamışım.Dediğiniz gibi faturada gözüken
    metalia ile irtibata geçtim.Önce müşteri hizmetlerinden bir bayanla
    görüşüp derdimi anlattım.Oda çektiğim hasarlı ürünü resimlerini
    bana verdiği bir mail adresine göndermemi istedi.Takip
    eden gün mail attığım kişiden cevap geldi , parçanızın üretim siparişini
    geçtim , 1 haftaya kadar elinizde olur dedi , dediği gibi de 1 hafta sonra falan
    aynı şekilde kargo ücretsiz geldi.
  • 26 eylül 2012 çarşamba günü aldığım sebzelik kırık geldi. Ürünü hemen geri gönderdim ve 1.5 ay geçti. 1.5 aydır ürünü geri göndermiyorlar. En az 10 kere aradım her seferinde de yarın kargoya verilecek deyip kargoya vermediler. Aradığımda da dalga geçer gibi cevaplar veriliyor. Bu firmadan ben yandım siz yanmayın. Herkes duysun bilsin ne kadar saçma sapan bir firma olduğunu. Benim 50 liram gitti problem değil ama kimse dolandırılmasın ve kimse bu gibi sitelere prim vermesin.
  • 5 Kasımda sipariş verdim 3'lü gardropu hala gelmedi. Müşteri hizmetleri maillere mesajlara cevap vermiyor. Her aramamda gelecek haftaya göndereceğiz dediler. Şimdide 6 Aralıkta yollayacağız diyorlar ama güvenmiyorum. O kadar telefonla konuştum telefon faturası ucuzluğunu götürdü ve canının sıkılmasıda cabası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulutcuk -- 27 Kasım 2012; 18:59:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulutcuk

5 Kasımda sipariş verdim 3'lü gardropu hala gelmedi. Müşteri hizmetleri maillere mesajlara cevap vermiyor. Her aramamda gelecek haftaya göndereceğiz dediler. Şimdide 6 Aralıkta yollayacağız diyorlar ama güvenmiyorum. O kadar telefonla konuştum telefon faturası ucuzluğunu götürdü ve canının sıkılmasıda cabası.

Hocam sakın inanma. Beni 2 ydır oyalıyorlar. Ben savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Ayrıca tüketici heyetinede başvuracağım. Tüm forumlarada yazıyorum bu kepazeliği

• quote:

Orijinalden alıntı: Paclobutrazol

Sipariş vereli 2 gün oldu. Bugün aradılar pazartesi veya salı günü kargo gelecekmiş. Hiç beklemiyordum şaşırdım.

Sayın Paclobutrazol ;

Sorunuza daha hızlı cevap almak için : bilgi@evidea.com / 0850 532 22 22 (Haftanın 7 günü 09.00-18.30 arası)

Tüm Evidea çalışanları olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hukuki sorumluluklarımız ve etik anlayışımız çerçevesinde azami gayreti göstermekteyiz.
    Probleminizi memnuniyete çevirmek için buradayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahcal06

quote:

5 Kasımda sipariş verdim 3'lü gardropu hala gelmedi. Müşteri hizmetleri maillere mesajlara cevap vermiyor. Her aramamda gelecek haftaya göndereceğiz dediler. Şimdide 6 Aralıkta yollayacağız diyorlar ama güvenmiyorum. O kadar telefonla konuştum telefon faturası ucuzluğunu götürdü ve canının sıkılmasıda cabası.

Hocam sakın inanma. Beni 2 ydır oyalıyorlar. Ben savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Ayrıca tüketici heyetinede başvuracağım. Tüm forumlarada yazıyorum bu kepazeliği

Sayın ahcal06;

Sorunuza daha hızlı cevap almak için : acil@evidea.com / 0850 532 22 22 (Haftanın 7 günü 09.00-18.30 arası)

Tüm Evidea çalışanları olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hukuki sorumluluklarımız ve etik anlayışımız çerçevesinde azami gayreti göstermekteyiz. Probleminizi memnuniyete çevirmek için buradayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: the_mentor

Okuduğum yorumlar hiç iyi değil. Hediye çeklerim birden bire ortadan kayboldu. Mail attım hiçbir cevap yok. Ne kadar ucuz da olsa buradan almayı düşünmüyorum artık. Biraz daha fazla veririm başım ağrımaz.

Sayın the_mentor;

Sorunuza daha hızlı cevap almak için : acil@evidea.com / 0850 532 22 22 (Haftanın 7 günü 09.00-18.30 arası)

Tüm Evidea çalışanları olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hukuki sorumluluklarımız ve etik anlayışımız çerçevesinde azami gayreti göstermekteyiz.
  • quote:

site üstüne düşeni yaptı ürünleri zamanında kargoladı fakat aldığım

Sorunlarım :

gm227 wenge kitaplıklar

evidea burdaki otomatik mesajlarınız yerıne kutulardan eksik çıkan vidaların tarafıma ulaşması adına birşeyler yapabilirsek
    bende kitaplıklarımın kapaklarınıda kullanabılsem ne guzel olurdu degilmi?

sildiginiz 25 tl cek konusuna girmiyorum bilede

bari aldıklarımı adam gibi kullanabılseydım?

sirketin teknik servisine servisine mail atmam istendi gonderdim ses seda yok

sipariş no 5302346

• quote:

Orijinalden alıntı: Evidea

quote:

Orijinalden alıntı: ahcal06

quote:

Sayın ahcal06;

Tüm Evidea çalışanları olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hukuki sorumluluklarımız ve etik anlayışımız çerçevesinde azami gayreti göstermekteyiz. Probleminizi memnuniyete çevirmek için buradayız.

Adamlardaki yüzsüzlüğe bak bütün internet alemine aynı mesajı kopyalayıp yapıştırıyorlar. Bende gardırop sipariş ettim ama geleceğini sanmıyorum, şikayetimvar gibi sitelerde neler yaptıklarını malesef çok geç okudum. ben sipariş iptaline, müşteri hizmetlerini arama işlerine girmeyeceğim. direk gidip dolandırıcılık suçundan savcılığa başvurup, işlemin durdurulması para iadesi ve akabinde maddi manevi tazminat davası açacağım kesinlikle peşini bırakmayacağım. bütün belgeleri hazırladım. Onlar uğraşsın...

• burda okuduklarıma göre eksik meksik
    birşeyler geldiğine şükretmem lazımmış :(

geçmiş olsun arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evidea

quote:

Orijinalden alıntı: the_mentor

Okuduğum yorumlar hiç iyi değil. Hediye çeklerim birden bire ortadan kayboldu. Mail attım hiçbir cevap yok. Ne kadar ucuz da olsa buradan almayı düşünmüyorum artık. Biraz daha fazla veririm başım ağrımaz.

Sayın the_mentor;

Artık alışveriş yapmayı düşünmüyorum zaten. Madem burayı takip ediyorsunuz tekrar bir sorun bildirmeme de gerek yok. Çünkü genel olarak yaptığınız bir şey. Verilmiş hediye çeklerini yok ettiniz ve yeni üye olurken 40 tl hediye çeki vaadedip vermiyorsunuz. Resmen milleti kandırmak değil midir bu? Zaten bunca mağdur olan arkadaşı okuduktan 15-25 tl indirim için bu kadar strese girmeye değmez.

• ındırım ceklerı ıptal olmus sanırım
  • 20.11.2012 tarihinde verdiğim siparişim 23 gün (17 iş günü) oldu kargolamadılar! Sürekli aynı bahaneler, aynı tatavalar.. Kargoya verildiğini öne sürüp kargo takip numarası tedarikçi tarafından onlara iletilmediğini masalını anlatıp duruyorlar ! Aras kargo ile beklediğim siparişimin (Sipariş detaylarım da belirtilmiş) SEHVEN müşteri temsilcisinin bilgilendirmesiyle UPS kargo ile gönderileceği öğrendim! Bilmem ne hanım sizinle iletişime geçecek gibi hikayelere doydum. Bugün iptal etmek istediğimi söyledim 2 farklı kişi bana edemeyeceğimi anlattı. kargoya verilmiş te kargo takip numarası bekliyorlarmış !!! bu yüzden edemezmişim. 5 dk sonra bir başkası kargoya yarın verilecek diyor ! Yani tutturabildiğimize iteleyelim mantığıyla hareket.... Ürünüm iptal edildi bütün ses kayıtlarım ve belgelerim hazır 7 gün içinde para iadesi yapmazlar ise o zaman benle değil adaletle yüzleşecekler. Eğer para iadesi yapılmazsa arkasından gidebildiğim kadar gideceğim !!!

• Çek olsa ne olacak. Göndermedikten sonra. Evidea dan ürün aldım. Yatak örtüsü bugün 13.gün ve 10. işgünü hala gelmedi. bu siteye yaklaşmayın derim bence. Paranızı işletiyorlar sanırsam. Başka bir açıklaması yok. her konuda bunu ispatlayabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.