Şimdi Ara

Evidea- 3 Kapılı Gardırop 114 Lira + Kargo Bedava (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
31.427
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya değişmiş sanırım. şimdi sadece 40TL alt limitli 10 TL hediye çeki veriyor. 100TL alt limitli 25 TL hediye çeki olup kullanmayacak olan varsa alabilirim.
  • 25lik çeki kullanmak istemeyenler varsa bana gönderebilir. Ben de bir çalışma masası almak istiyorum. Gönderecek arkadaşa şimdiden teşekkürler.
  • sağol bende almayı düşünyorum bi resim yollaman münmkün mü
  • erler konuyu hortlatmış
  • Valla bu kadar çeşit ikeada yok sürgülü gardrop baktım İkeada 2000 küsür tl (en pahalası idi )beyaz lakeden kapkları , sadece kapakları 1000tl çok gösterşli ama içi hiç kullanışlı değil içine raf ve çekmeceleri ekstradan ekleyincede fiyatı çok artıyor bütün kitaplıklar gardrolar hep suntadan okadar para veryoruz bari mdf kullansalarya dolaplara açıkçası içime sinmedi . bu site gerçekten çok ucuz ikeaya göre hem bedeva kargosuda var bende aşağıdaki gardropu
    sipariş verdim 2gün önce kapıda ödemeli olarak dün beni aradılar sparişi teyit ettiler 3-20 gün sürer dediler site yamuk yapmassa koltuk ve masada alacam
    http://www.evidea.com/urun/gm069-sline-surgulu-sardrop.aspx
  • Metalia sağlamdır fabrikası kayseride.UPS ile gönderim yapıyorlar daha önce sürattı şikayetler üzerine ups ye geçtiler..

Daha önce yatak,mobilya siparişim oldu.İlker bey var satışta oldukça ilgileniyor eğer birkaç adet alım yapacaksanız ev kuranlar falan için direkt fabrikaya da sipariş verebiliyosunuz

ürüne gelince Ürünün venge rengi falan olsaydı iyiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXUBERT -- 5 Eylül 2012; 5:29:56 >
  • İptal seçeneği çalışmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evimister gibi bir firma buda,
    evmanya,evidia,evimister zannedersem hepsi aynı
  • İlginçtir ıncık-cıncık aynı gün kargolanmış.(içerik nedir orası bilinmez)
    Gardrop halen beklemede imal aşamasında olabilir.(zararı yok kapıda ödemeli zaten)

düzenleme kargo geldi.ürünler kalite.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B3N3T0 -- 7 Eylül 2012; 19:58:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXUBERT

Metalia sağlamdır fabrikası kayseride.UPS ile gönderim yapıyorlar daha önce sürattı şikayetler üzerine ups ye geçtiler..

Daha önce yatak,mobilya siparişim oldu.İlker bey var satışta oldukça ilgileniyor eğer birkaç adet alım yapacaksanız ev kuranlar falan için direkt fabrikaya da sipariş verebiliyosunuz

ürüne gelince Ürünün venge rengi falan olsaydı iyiydi

Evimister üzerinden Metalia masa almıştım Kayseri'den CEVA Lojistik (Eski Varan Kargo) ile geldi. Ama Mart ayında almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 5 Eylül 2012; 19:25:53 >
  • haber veren arkadaşa teşekkür ederim geçtim siparişi 15TL hediye çeki kullanarak kapıda nakit ödemeli. Toplam 129.56 TL.
  • ben de bu 3 kapılı üründen almayı düşünüyorum ama biraz acil lazım, şikayetleri de okuyunca biraz çekindim ama fiyat diğerlerine göre gayet uygun kararsız kaldım kapıda ödeme ile mi alsam
  • "18 mm kalınlığındaki dayanaklı suntalardan üretilmektedir. "
    Geçiniz.
  • Bende gecen ay alacağım ürünün fiyatını arastırıyordum ve o site denk geldi. Diger sitelere göre fiyat 15-20 kimi siteye göre 30 tl ucuzdu. artı üzerine 15 tl cek vardı. Fiyat ve ceki göz ününde bulundurunca şaka gibiydi. Sonra sikayet varmı diye arastırdım. Sikayetvar da birsürü sikayet üzerine almakdan vazgectim. Çogu kisi ürünü yollamıyorlar 1 ay gecti tarzı sikayetler vardı. Bende siteye mail attım sikayetci birsürü kisi var ücretini kartdan çekince ürünleri yollamıyormussunuz size nasıl güvenebilirim gibi... Onlarda hepsinin sorunu cözülmüstür vb. cevap yollamıslar.

En sonunda baktım kapıda ödemeye 4 tl bi masraf vardı. Kapıda ödeme yaptım. ürün bir haftada geldi. Faturada 15 tl indirim gözükmüyordu. Tekrar mail attım. onlarda kargocuya ödediğiniz faturayı ve ıban numaranızı yollayın geri iade yapalım dedi. 3-4 gün sonrada para idadesi yapılmıs. Ürünü zaten ucuza almıstım üzerinede 15 tl geldi

Gardırop,masa tarzı esyaların kargolanıp gönderilmesi uzun sürebilir. Benimkisi elektronik malzeme oldugu için fazla gecikme olmadı. sonucda kutu içinde hazır bekleyen ürün. Ama sizinkisi kargolanacak yada adam 2-3 gün içinde dolabı yapacakda onu size yollayacak. uzun iş. :D Seri üretim yapmışsa birsey diyemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz-imr

Bende gecen ay alacağım ürünün fiyatını arastırıyordum ve o site denk geldi. Diger sitelere göre fiyat 15-20 kimi siteye göre 30 tl ucuzdu. artı üzerine 15 tl cek vardı. Fiyat ve ceki göz ününde bulundurunca şaka gibiydi. Sonra sikayet varmı diye arastırdım. Sikayetvar da birsürü sikayet üzerine almakdan vazgectim. Çogu kisi ürünü yollamıyorlar 1 ay gecti tarzı sikayetler vardı. Bende siteye mail attım sikayetci birsürü kisi var ücretini kartdan çekince ürünleri yollamıyormussunuz size nasıl güvenebilirim gibi... Onlarda hepsinin sorunu cözülmüstür vb. cevap yollamıslar.

En sonunda baktım kapıda ödemeye 4 tl bi masraf vardı. Kapıda ödeme yaptım. ürün bir haftada geldi. Faturada 15 tl indirim gözükmüyordu. Tekrar mail attım. onlarda kargocuya ödediğiniz faturayı ve ıban numaranızı yollayın geri iade yapalım dedi. 3-4 gün sonrada para idadesi yapılmıs. Ürünü zaten ucuza almıstım üzerinede 15 tl geldi

Gardırop,masa tarzı esyaların kargolanıp gönderilmesi uzun sürebilir. Benimkisi elektronik malzeme oldugu için fazla gecikme olmadı. sonucda kutu içinde hazır bekleyen ürün. Ama sizinkisi kargolanacak yada adam 2-3 gün içinde dolabı yapacakda onu size yollayacak. uzun iş. :D Seri üretim yapmışsa birsey diyemem

dostum bunlar kutu içinde hgazır bekletiliyor sen evde monte ediyorsun.Yollanması uzun sürmez bence güzel kampanya üründe kaliteli.Evimister ile aynı mantıkta çalışıyolar.Tavsiye ederim fiyatıda iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Howard88

quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz-imr

Bende gecen ay alacağım ürünün fiyatını arastırıyordum ve o site denk geldi. Diger sitelere göre fiyat 15-20 kimi siteye göre 30 tl ucuzdu. artı üzerine 15 tl cek vardı. Fiyat ve ceki göz ününde bulundurunca şaka gibiydi. Sonra sikayet varmı diye arastırdım. Sikayetvar da birsürü sikayet üzerine almakdan vazgectim. Çogu kisi ürünü yollamıyorlar 1 ay gecti tarzı sikayetler vardı. Bende siteye mail attım sikayetci birsürü kisi var ücretini kartdan çekince ürünleri yollamıyormussunuz size nasıl güvenebilirim gibi... Onlarda hepsinin sorunu cözülmüstür vb. cevap yollamıslar.

dostum bunlar kutu içinde hgazır bekletiliyor sen evde monte ediyorsun.Yollanması uzun sürmez bence güzel kampanya üründe kaliteli.Evimister ile aynı mantıkta çalışıyolar.Tavsiye ederim fiyatıda iyi.

Ürünün Monte Edilmesi Zor mu ? Herkes Yapabilir mi ? Mesela Ben Almak İstiyorum ama Montaj Konusunda Endişeliyim

Daha önceden Almış olanlar yorum yaparsa sevinirim
  • up
  • Arkadaşlar fiyatlar uygun diye hemen bu tarz mobilyalara dayanmayın. Malzeme kalitesi son derece kötü, işcilik desende öyle. Tek olumlu tarafı hoş gözüküyor... Fakat kullanmaya başlayınca ilerki aylarda yıpranmaya ve işlevselliğini kaybetmeyi başlıyor.

Eksi yönleri;

1- Arkalık 4 mm ve 2 ek parçadan yapılmış. Dolabın dengesi kısa sürede bozuluyor ve içine aşırı yükleme yaparsanız arkalık esner. Normalde 8 mm arkalık kullanılması gerekir.

2- Malzeme ölçülerinde çalmışlar Derinlik: 47 cm diyor bunun 55 cm ve üstü olması gerekir.

3- Sol kısımda 3 adet raf az.

4- Montajınızıda kendiniz yapacaksınız.

Bu fiyata alınır mı alınır özel, sipariş ile yaptırmaya kalksalık 400 ve üzeri ödemeniz gerekmekte.

Mobilya teknikeri.
  • milas ve erik yerine
    bu modeldede kiraz olsaydı kesinlikle alırdım

bazam kiraz

digerleri isimi gormuyor kiraz olarak aynısının altında bir cekmecesi olanı satılıyor

onunda fiyatı 239
    http://www.evidea.com/urun/gm225-delux-3-kapili-tek-cekmeceli-gardrop-kiraz.aspx

stoga aynısının kirazı girerse ancak alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanSen

Arkadaşlar fiyatlar uygun diye hemen bu tarz mobilyalara dayanmayın. Malzeme kalitesi son derece kötü, işcilik desende öyle. Tek olumlu tarafı hoş gözüküyor... Fakat kullanmaya başlayınca ilerki aylarda yıpranmaya ve işlevselliğini kaybetmeyi başlıyor.

Eksi yönleri;

1- Arkalık 4 mm ve 2 ek parçadan yapılmış. Dolabın dengesi kısa sürede bozuluyor ve içine aşırı yükleme yaparsanız arkalık esner. Normalde 8 mm arkalık kullanılması gerekir.

2- Malzeme ölçülerinde çalmışlar Derinlik: 47 cm diyor bunun 55 cm ve üstü olması gerekir.

3- Sol kısımda 3 adet raf az.

4- Montajınızıda kendiniz yapacaksınız.

Bu fiyata alınır mı alınır özel, sipariş ile yaptırmaya kalksalık 400 ve üzeri ödemeniz gerekmekte.

Mobilya teknikeri.

mobilyada suntalam yerine mfdlam onerirsiniz sizde sanırım
    peki bunların malzemesi nedir acaba?

(uzmanını bulmuşken kaçırmayalım dedim :))
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.