Şimdi Ara

Evga GTX980 Ti Classfied ACX 2.0+ GDDR5 6GB 384 Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
3
Favori
2.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Evga GTX980 Ti Classfied ACX 2.0+ GDDR5 6GB 384 Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı
    2016 yılında yurtdışı ürünü olarak aldık.Macunu düzenli olarak tarafımca yenilendi.Tamir görmemiş ve arıza çıkarmamıştır.Hali hazırda kullanmaktayım.Dileyen gelip testlerini yapabilir ve sonrasında alabilir.Kutusu ve yedekleri mevcuttur.İyi forumlar.

Evga GTX980 Ti Classfied ACX 2.0+ GDDR5 6GB 384 Bit Nvidia DX12 Ekran KartıEvga GTX980 Ti Classfied ACX 2.0+ GDDR5 6GB 384 Bit Nvidia DX12 Ekran KartıEvga GTX980 Ti Classfied ACX 2.0+ GDDR5 6GB 384 Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1300 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• o fiyata rx580 crossfire yapmak daha mantıklı 5700 yi bile çogu oyunda geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şoray uzun yolda -- 16 Ocak 2020; 20:16:10 >
  • Güzel kart ama artık ederi 1400-1500 lira değil. 1600 liradan gtx 1070ti satıldı bir kaç tane.1070 desen 1350-1500 liraya satıldı. 5 senelik karta bu forumda kimse 1500 lira vermez satma niyetindeyseniz.

https://forum.donanimhaber.com/asus-strix-gtx-1070-garantili--141668641

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi türkerrr -- 18 Ocak 2020; 15:45:2 >
  • Fiyatı görünce tekrar tekrar bakma gereği hissettim,iyi satışlar...
  • Aynı karttan bende de mevcut. Sıvı soğutma ile kullandım ve ufak dokunmalar ile 50 dereceyi görmeden 1080 performansında kullandım, söktüm ve hatıra olarak saklıyorum Bu kart serinin en üst seviyesidir. 1200 lere normal 980ti ya da mining 1070 alınacağına bu kartı biraz pazarlık ile alınmasını tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gorusleriniz icin tesekkur ederim. Bu karti 1070 ile kiyaslamalari tuhaf. Ben ilanda son fiyat oldugunu belirtmedim ki ihtiyaci olan insan o.m atip pazarlik teklif edebilir. İyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: -POW3RFUL-

Gorusleriniz icin tesekkur ederim. Bu karti 1070 ile kiyaslamalari tuhaf. Ben ilanda son fiyat oldugunu belirtmedim ki ihtiyaci olan insan o.m atip pazarlik teklif edebilir. İyi forumlar
    Benim 2016'dan beri kullandığım ve halen kullanıyor olduğum Asus ROG Strix GTX 980Ti OC Edition ile bu kart 980Ti'lerin en güçlü iki kartıdır.
  • Kart 1080 Ti kartımdan önceki kartım. Tasarım dizayn çok güzel. Bir çok oyunu 4K da rahatlıkla oynadım. Eğer 1080p ekranım olsa idi bozulana kadar kullanacaktım ancak artık 4K ekrana yetmemeye başladı. Alacak kişi güç kaynağına dikkat etsin yeterli... Zira zamanına göre güçlü bir kart...
  • zamanının en iyi kartı zotac gtx 980ti amp extreme olmasın arkadaşlar 1.clasfield biride demiş asus rog strix diye
    neye göre bunları söylüyorsunuz ilk 2 kart bunlar he 2 side
    zotac amp extremeyi geçemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamEnergy

zamanının en iyi kartı zotac gtx 980ti amp extreme olmasın arkadaşlar 1.clasfield biride demiş asus rog strix diye
    neye göre bunları söylüyorsunuz ilk 2 kart bunlar he 2 side
    zotac amp extremeyi geçemez.
    Hocam şimdi sen neye göre bunları söylüyorsun ki.
    Eminim hiç görmediğin 980ti kartlar var lightning serisi kingping serisi gigabyte extrem serisi. Neye göre zotac.
    Kingpin için de soğutabildiğin karta overclock yapabildiğin söyleniyordu mesela.

Bence diyerek sıralamasını yapabilirsiniz. Nvidia kartlarda en iyi chipsetleri genel olarak Evga alır ve Kingpin en üstte olur. (%100 doğru mudur bilemem şahsi görüştür sadece)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zesuzi

Hocam şimdi sen neye göre bunları söylüyorsun ki.
    Eminim hiç görmediğin 980ti kartlar var lightning serisi kingping serisi gigabyte extrem serisi. Neye göre zotac.
    Kingpin için de soğutabildiğin karta overclock yapabildiğin söyleniyordu mesela.

Bence diyerek sıralamasını yapabilirsiniz. Nvidia kartlarda en iyi chipsetleri genel olarak Evga alır ve Kingpin en üstte olur. (%100 doğru mudur bilemem şahsi görüştür sadece)

Alıntıları Göster
    bir site var orda kendinden overclocklu yüzdelik dilimlerde gösteriyor normal olan 980ti tüm piyasadaki bütün kartlar için
    kafamdan atmıyorum yani o dedikleriniz 3 seriyide geçiyor bu kart hocam overclock moverclock kendiliğinden olan insanların uğraşmadan tak çalıştır yani dedikleriniz kartlarda öyle kendinden overclocklu ama bu zotac extremeyi geçemiyor dediğim fabrika çıkışından bahsediyorum sen alırsın takarsın kendin extra overclock yaparsın kart soğutması iyise yaparsın o dediklerinz karlarda öyle soğutmaları sağlam gzel kartlar
    zotac extremede öyle hayvan gibi kap kalın kart yapmışlar baya sağla soğutması buda overclock yapılabilir model ve karşılarda ama ben size bunları söylemeden önce fabrika çıkışı olan ürünler için dedim herkes anlamaz extra overclock felan direk alır takar kasasına bakar keyfine o yüzden şuan en iyi en üst en fazla overclock yapılmış kart bu şuan fabrika çıkışlı olarak.soğutmasıda gayet iyi. dediklerinz kartlarda çok güzel iyi kartlar hocam ama bu zotacı geçememişler malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamEnergy -- 5 Mart 2020; 21:4:58 >

• DreamEnergy kullanıcısına yanıt
    Dostum anlıyorum sende 980ti kartını satmaya çalışıyorsun ama internette benchmarklara bakıldığında 4k da 1-2 1080p de ise 3-4 fps farkından başka üstünlük yok. Bu nedenle daha güçlü daha iyi demen bunlar önemsiz kalıyor. Aynı çekirdek bunlar. Ben olsam senin kart çok kaba duruyor anakartıma zarar verme ihtimaline karşı bile almam. Bu daha şık ve estetik duruyor. Zaten çok güç çeken bi kart. Gidip 3 fanlısını alıp neden daha çok elektrik parası vereyim 1 - 2 fps için.
  • Prosouls kullanıcısına yanıt
    fazla güçmü çekiyor ne alakası var 250 watt seninkide buda 250 watt anakartta neden zarar versin nerden çıkartıyosunuz bu lafları ilginç öyle olsa adamlar çıkartırmı böyle bi ekran kartını hurafe laflar söylemeyin evet fps konusunda haklısınız
    ama bu kartınızdan üstün sonuçta ve kabada durmuyor soğutmasına extra yarıyor kötülemeyi ne kadar çok seviyorsunuz

Şöyle açıklayayım bende ki msi 1080 ti kart benim monitör 4K 60 hz yani 60 fps üstü boşuna. 60 fps dikey açtığım zaman çoğu oyunda yarı güçle bile çalışıyor. Ama 980ti de o performans için daha fazla güç çekiyor haliyle çünkü 1080 ti daha güçlü kart. Yani tam güç çekiyor. Evet dediğin gibi ikiside 250 watt ama bu belirtilen güç tam performansta geçerli. Zamanla PCI-e eğiliyor. Çoğu kart kutusunda vga holder çıkıyor artık. Kart çıkaranlar neden vga holder çıkarıyor. Kısa bir internet gezisi ile zamanla yamuk duran kartları görebilirsin. Benim kart senin kart kadar uzun ve kalın değil ona bile vga holder aldım.

Evga GTX980 Ti Classfied ACX 2.0+ GDDR5 6GB 384 Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prosouls -- 24 Ocak 2020; 16:53:44 >

• ederı 1000tl fazla gecmez 1200 1250tl gtx1070 bulunabiliyor.
  • Bu kart nekadar eder diye bir soru sorulmamis . bu karta 1200 veren oldu enayimi bu adam 1070 gitsin alsin neden bu cöpe 1200 veriyolar anlamiyorum degil mi? Lutfen bu konuya 1 kisi daha benim kartimin ederini buraya yazmasin.

overlok halılara yapılıyor. İşlemci ekran kartı gibi şeylere overclock yapıyoruz.
  • AREryilmaz kullanıcısına yanıt
    aaa çok pardon hocam nasıl böyle bi hata yaptım bu forumdada halıcılar çoktu overlok yaparlar ekran kartlarına :) nede olsa overlok overclock olarak anlayamazlar sizin gibi değilmi hocam herkesde öyle kapasite var bu forumdaki insanlarda ama sizin konuşmanız güldürdü genede tşk ederim düzeltirim şimdi

• Bence 1300 tl kazık bir fiyat değil. gayet güçlü bir kart ve 1070 ile kıyaslanması bile yanlış

İyi forumlar, kolay gelsin...
  • Alperen1034241 kullanıcısına yanıt
    Neyle kıyaslıyacak 1080Tİ ilemi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.