Şimdi Ara

EVGA GTX 980 sc (referans tasarım) + nvidia medium sli bridge

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
4
Favori
1.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    merhaba artık oyunlarla vs ilgilenemidigim icin satıyorum ekran kartımı fiyat 1000 tl.
    ekran kartı dısında nvidia medium sli bridge FİYAT 100 tldir.

kartın fotografı:https://drive.google.com/file/d/1FPY9GELqT1MwQXKeraDZT1imbHr7hxDU/view?usp=sharing

nvidia sli bridge:
    https://www.dropbox.com/sc/z61hv6a82449ggo/AAAHxRI60R6jz_Cwq3MiAQ5Ea
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elektroman91 -- 3 Aralık 2017; 15:52:11 >

• İnsanların bu kadar tepki göstermesinin nedeni samimiyetsizlik...Satıcının 1100 lirası olsa referans 980 almaz. Gider Amazon'dan sıfır 1500'e 980ti alır.Gider stok gelince 1600'e 1070 siparişi verir. Bilmeyen biri için gerçekten acınası ilanlar var forumda.Adam sıfırı 520 lira olan 500gb Samsung 850Evo'nun 1 aylık olanına 500 lira diyor mesela.Bilmeyen biri gidip alırssa cidden çok üzülürüm.Hala piyasayı Vatan Bilgisayar'dan takip edenler var.Piyasa serbest piyasa da bazı kuralların konması ve kontrol altına alınması lazım.Alıcının ve satıcının birlikte korunması lazım.Atıyorum sııfırıı 500 lira olan malın ikinci eline 400 liradan fazla istetmeyecek moderatörler gibi.Gerekirse ilanı kaldıracak.Yöneticisin sen ya ağırlığın olsun biraz.Bu kadar işi boş yöneticilik ben görmedim.Zaten ikinci eldeki modlar ne iş yapıyorlar anlamıyorum.Türkçe konuşarak anlaşamadığımız adminlerle ve hiçbir konudan sorumluluk üstlenmeyen garip yöneticilerle hiçbirşey konuşulmaz zaten.Kısa kesiyorum.Ancak haklısnız bütün mesajlarımı sildim.1100 liraya referans 980 almak isteyen buyursun alsın.Satıcıya da hayırlı satışlar.
    benim ne yazdığım ne yaptığım forum kuralları dahilinde oldukça kimseyi ilgilendirmez..

sıfır 980ti 1570tl iken 2.el gtx980 1100tl normal fiyat diyen adamlada bişeyi konuşmam ama asıl ölücüler olması gereken fiyatı teklif edenler değil fahiş fiyata keriz arayan satıcılar bunuda herkes bilsin

ek not: al satçılara kimse benden fazla uyuız olamaz zamanında onlar için aylarca bişeylerin mücadelesini verdim en son profilim kapandi
  • Tanesi 700 liraya ikisini de alabilir miyim?
  • DocNoHack D kullanıcısına yanıt
    bedava vereyim:D

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7yüz mü. abi çok iyi yaa. 2016 yılının espiri seçimleri yapılmış mıydı katalım arkadaşı bi
  • bence ref tasarım karta şu zamanda normal bi teklif yapmış arkadaş bedava vereyimlik bi durum yok yani..
  • Arkadaş kartın hakkını vermiş bence bu karta 700 lira güzel fiyat
  • Sanalmarketim ürünü için 1100 TL gayet uygun fiyat. Amazon garantili için de 1000-1100 TL civarı uygun bence. GTX 1070 çıktı diyenler gidip TR garantili ürünü 2000 TL almakta serbestler, onları tutan yok.

Ölücüler hemen peydahlanmış.

İyi satışlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quarysma -- 19 Haziran 2016; 16:17:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quarysma

Sanalmarketim ürünü için 1100 TL gayet uygun fiyat. Amazon garantii için de 1000 TL civarı uygun bence. GTX 1070 çıktı diyenler gidip TR garantili ürünü 2000 TL almakta serbestler, onları tutan yok.

İyi satışlar...

amazonda 980ti sıfırı 1570tl adam 2.el 980e 1100tl istiyor ölücü olmuyorsa bu forumda kimse ölücü olmaz..

seninde 9.. serisi kartın var herhalde ondan ağlıyorsun..

https://www.amazon.com/ZOTAC-GeForce-980Ti-Omega-ZT-90504-10P/dp/B011DY6LAY/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1466337041&sr=8-4&keywords=zotac+980ti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4A4F57CBB -- 19 Haziran 2016; 16:18:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: StickyGreen

quote:

Sanalmarketim ürünü için 1100 TL gayet uygun fiyat. Amazon garantii için de 1000 TL civarı uygun bence. GTX 1070 çıktı diyenler gidip TR garantili ürünü 2000 TL almakta serbestler, onları tutan yok.

Ayrıca senin dediğin kart Zotac, adamıns attığı Evga. Kim takar Yalova Kaymakamını..

İyi satışlar...

amazonda 980ti sıfırı 1570tl adam 2.el 980e 1100tl istiyor ölücü olmuyorsa bu forumda kimse ölücü olmaz..

seninde 9.. serisi kartın var herhalde ondan ağlıyorsun..

https://www.amazon.com/ZOTAC-GeForce-980Ti-Omega-ZT-90504-10P/dp/B011DY6LAY/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1466337041&sr=8-4&keywords=zotac+980ti

Arkadaşım ben Gigabyte BX-2000'den beri sürekli sistemimi güncel tutarım ve elimdeki kartı alalı 2 ay oldu, Pascal çıkacağını bile bile aldım çünkü kimsenin bir işine yaramıyor aradaki ufak tefek farklar.

Satıcı burda bir fiyata satışa koymuş ve bence gayet makul fiyatlar. Amazon'dan sipariş vermek istiyorsan git siparişini ver, veya fiyatı beğenmediysen adam PM at ve uyar "bu fiyat fahiş olmuş" diye ama burada fiyatı kırmak için, öldürmek için girişimlerde bulunma. Ömründe belki de ekran kartı değiştirmemiş adamların burada fiyat kırması acayibime gidiyor. Bana göre de sen al-sat yapan birisin gibime geldi.. Fiyatı kır, ucuza ekran kartını al, başka birine satıp cukka yap. Doğru mudur?

Bilgi için söylüyorum, forumdaki ikinci el ilanlarının amacı;

Forum üyelerinin elinde olan ve ihtiyacına göre satışa çıkardığı ürünleri ederinde ve zarar etmeksizin satabileceği, diğer üyelerin de uygun fiyata sıfır almak yerine ikinci el alabileceği bir yer. Alırsan alırsın, alırsan ilanı kirletmenin bir anlamı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quarysma -- 19 Haziran 2016; 16:30:14 >

• benim ne yazdığım ne yaptığım forum kuralları dahilinde oldukça kimseyi ilgilendirmez..

sıfır 980ti 1570tl iken 2.el gtx980 1100tl normal fiyat diyen adamlada bişeyi konuşmam ama asıl ölücüler olması gereken fiyatı teklif edenler değil fahiş fiyata keriz arayan satıcılar bunuda herkes bilsin

ek not: al satçılara kimse benden fazla uyuız olamaz zamanında onlar için aylarca bişeylerin mücadelesini verdim en son profilim kapandi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4A4F57CBB -- 19 Haziran 2016; 16:33:38 >
  • quote:

benim ne yazdığım ne yaptığım forum kuralları dahilinde oldukça kimseyi ilgilendirmez..

O zaman git sen ZOTAC marka 980Ti ekran kartını amazon'dan al birader. Adamın TÜRKİYE GARANTİLİ EVGA kartını satmasına karışma..

Konu sahibinden özür dilerim ilanı kirlettiysek, dilerse sildirebilir aradaki konuşmaları.

Bilgi için söylüyorum, bundan önceki ekran kartım da GTX 980 HOF idi. GTA V Ultra ayarda 1080p en ufak bir takılma olmaksızın oynuyordu. Bu ekran kartı da o ayarda. Almayı düşünenler için uygun fiyat.

İyi satışlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quarysma -- 19 Haziran 2016; 16:37:00 >

• quote:

quote:

O zaman git sen ZOTAC marka 980Ti ekran kartını amazon'dan al birader. Adamın TÜRKİYE GARANTİLİ EVGA kartını satmasına karışma..

Konu sahibinden özür dilerim ilanı kirlettiysek, dilerse sildirebilir aradaki konuşmaları.

Bilgi için söylüyorum, bundan önceki ekran kartım da GTX 980 HOF idi. GTA V Ultra ayarda 1080p en ufak bir takılma olmaksızın oynuyordu. Bu ekran kartı da o ayarda. Almayı düşünenler için uygun fiyat.

İyi satışlar...

canım ne isterse onu yaparım seni ilgilendirmez ne yapacağım ne alacağım..

fiyatın uygun olduğuna nasıl karar verdin kime göre neye göre uygun? ben yukarda uygun olmama sebeplerini yazdım sende yazsaydında söylediklerinin altı boş kalmasaydı ama yazabilecek bişeyin yok çünkü bu fiyatların tutar tarafı yok..

karar merci senmisin uygun fiyatmış pehh karar verdi paşamız

• quote:

quote:

quote:

İyi satışlar...

fiyatın uygun olduğuna nasıl karar verdin kime göre neye göre uygun? ben yukarda uygun olmama sebeplerini yazdım sende yazsaydında söylediklerinin altı boş kalmasaydı ama yazabilecek bişeyin yok çünkü bu fiyatların tutar tarafı yok..

Senin dediğin ZOTAC ekran kartı. Bir kere markası dandik ve tutulmayan bir marka.

Ayrıca almaya çalıştığın ekran kartı Prime istiyor, Amazon hakkında ne kadar bilgin olduğundan şüpheliyim.

Sen o ekran kartını getirt, 1.570 TL ben sana verip senden alacağım. Sana da 100 TL harçlık vereceğim. Ok? Prime nedeniyle senden çıkacak 80 USD beni bağlamaz. Baştan söyliyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quarysma -- 19 Haziran 2016; 17:32:24 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

İyi satışlar...

Senin dediğin ZOTAC ekran kartı. Bir kere markası dandik ve tutulmayan bir marka.

Ayrıca almaya çalıştığın ekran kartı Prime istiyor, Amazon hakkında ne kadar bilgin olduğundan şüpheliyim.

Sen o ekran kartını getirt, 1.570 TL ben sana verip senden alacağım. Sana da 100 TL harçlık vereceğim. Ok? Prime nedeniyle senden çıkacak 80 USD beni bağlamaz. Baştan söyliyim...

şu sahte zenginler sahte tavırları beni öldürüyor ben sana 100tl vereyim kart almanada gerek yok canım sıkıldıkça eğlendir beni

zotac uyduruk marka tamam 2 günde bozuluyor garantileride yok zaten çöp kart evga MÜKEM MEL

• nolmuş ilana ahaha:D fiyatın fazla olduğunu dusunmuyorum 1080ti cıkana kadar ozellikle. referans kart muhabbetindende sıkıldım artık, senin için kötü olan birşey başkası için artı olabilir. referans kartın daha pahalı oldugunu belirtmek isterim bu arada. Sırf sana daha uygun diye kocaman kart, herkesin oyle dusundugu manasına gelmez. referans kart hala itx kasalar ve sli için en iyi seçenek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC Kiriklar

quote:

Orijinalden alıntı: elektroman91
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Gerçekten fiyatınız yüksek.Arkadaşıon biri doğru söylemiş dokuz köyfen kovmaya çalışmışlar.Referans tasarım 980'e 1100 lirayı şu anda verilmez.980Ti Amazonda 2200 civarına gelirken herşey güzeldi.O zaman gidebilirdi belki.Ama şimdi gerçekten imkansız.1100 lira 980'in referans tasarımına,hem de ikinci eline verecek adamın aklına şaşarım.

referans tasarım senin için bir eksik olabilir herkes için oyle degildir son yorumumu okumadın sanırım...
    bir de ilginçtir ki forumda en ucuza 980 satanda benim bu yorumları alan da. daha fazla yorum istemiyorum ilanda arkadaşlar teşekkürler...

• quote:

İnsanlar size yazmaya meraklı değiller.Ama göz göre göre de milleti kandırmanızı engellemeye çalışan birine de demediğniz kalmamış.İnsanların yorumlarından rahatsızsanız "Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır." yazısını değiştirirsiniz olur biter. Forumdaki tecrübeli arkadaşlara fikrini sormadan gidip kafasına göre kart alan bir sazan bulursunuz belki.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır ne demek açıklamamı ister misiniz?

meraklı olmadığın çok belli ahaha. fiyatları bilen biliyor kimse kimseye zorla birşey satmıyor. kimse de sazan değil düzgün konuş. ne ben üçkağıtçıyım ne de alacak olan kişi sazan. ilanın yoruma açık olması senin istediğin gibi ve sınırsız yazabilmen anlamına gelmez. neyse senin gibiler de olmasa sıkıcı oluyor forum problem değil aslında:D

• quote:

Emin ol tek derdim acemi kullanıcı gelirse konuya ağınıza düşmesin.Başka derdim yok.

ahaha ağıma mı? ne dert ettin su 980 alacak garibanları. onlara 700 tlden 980 satmalısın:D
  • DONANIM HABER 2.EL FORUM KURALLARI:

[2.9]: İkinci el bölümünde gereksiz "hayırlı işler, kolay gelsin, pm, peme, vs." türünde muhabbetler satıcıyı rahatsız ediyorsa yasaktır, ilan sahibinin şikayeti durumunda cezai işlem uygulanabilir. Unutmayınız ki burası konu dışı, gereksiz mesajlar bölümü değildir.

[2.5] İlanda gereksiz yorum, fiyata müdahale, almayacak olmasına rağmen laf atma gibi girişimler ilan sahibinin isteği doğrultusunda açılan ilanda engellenebilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.