Şimdi Ara

EVGA 8800GTX 768MB KO ACS3 almak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Temmuz sonunda toplayacağım sistem için EVGA 8800GTX almak istiyorum ama bildiğim kadarıyla Türkiye ye bu markayı getiren bir distribütör yok. Bu kartı yurt dışından nasıl getirebilirim veya Türkye ye getiren birileri varmı?

• Bildiğim kadarıyla yok. Bende bi ara baya bir uğraşmıştım EVGA bulmak için ama yok piyasada ztn, yurt dışı sitelerdende Türkiye'ye getiren bulamadım; ama kesin vardır araştırmak lzm...
  • Başka marka al değişen bir şey yok ki...
  • bencede türkiyedede sağlam markalar var
    quote:

Orjinalden alıntı: blackrewolf

Başka marka al değişen bir şey yok ki...
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackrewolf

Başka marka al değişen bir şey yok ki...

Aslında değiğin gibi 8800GTX lerin birbirinden çok farkı yok bende zaten daha önce ASUS almaya niyetlenmiştim ama anandtech deki incelemeyi okuduktan sonra fikrim değişti hem fabrika çıkışı overclocklu olmasına rağmen hala overclock potansiyelinin daha iyi olması buna rağmen sessiz çalışması ve birazda görüntüsü beni cezbetti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kralhasanyigit

Bildiğim kadarıyla yok. Bende bi ara baya bir uğraşmıştım EVGA bulmak için ama yok piyasada ztn, yurt dışı sitelerdende Türkiye'ye getiren bulamadım; ama kesin vardır araştırmak lzm...

Yurtdışından direk Türkiye ye gönderim yapan bir site bulamadım bende ama en kötü ihtmalle kanada da oturan bi arkadşıma kartı aldırıp ondan Türkiye ye göndermesini isteyebilirm ama gümrükte ne olacağı belli değil.
  • Msi Nx8800gtx-t2d768e-hd-oc bu kartta çok iyi
  • Lütfen biri yardım etsin ben bu kartı nasıl getirtirim???
  • XFX 8800GTX XXX 768MB OLANI TAVSİYE EDERİM..EVGA BU KARTTAN ÇOK KORKUYOR..HATTA BAZI YÖNLERİ EVGADAN DAHA İYİ..

XFX'İN T.R. PAZARIDA VARDIR..
  • www.ebay.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: CRaSHTR

www.ebay.com

Tamam ebay dan alması kolayda gümrükte başına ne gelecek belli değil. Vergisini vermeyede rağzıyım ama ne kadar olduğunu bileyim.
  • dostum sana XFX 8800GTX XXX modelini tercih ediyorum..hemde türkiyede..boşu boşuna gümrük vergisi vermessin..

XFX VE EVGA ZATEN KAFA KAFAYA AYNI TEK FARK İSİM DİYEBİLRİSİN..
  • Su anda @Hicks nickli arkadasimis daha gicir gicir XFX 8800GTX XXX Editionunu satiyor, bence yetisen alir. Ben su ana kadar satilamamasina hayret ediyorum
  • haklısın @safran02 hem alıcı sevinir hemde satıcı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaFRaN02

Su anda @Hicks nickli arkadasimis daha gicir gicir XFX 8800GTX XXX Editionunu satiyor, bence yetisen alir. Ben su ana kadar satilamamasina hayret ediyorum

+1

@Hicks güvenilirdir gercekten nasıl satamamıs hayret,bence GTX alınabilir hiç düşünme @hicks ile baglantıya gec...
  • quote:

Orjinalden alıntı: baro55

dostum sana XFX 8800GTX XXX modelini tercih ediyorum..hemde türkiyede..boşu boşuna gümrük vergisi vermessin..

XFX VE EVGA ZATEN KAFA KAFAYA AYNI TEK FARK İSİM DİYEBİLRİSİN..

Dediğin gibi XFX, EVGA ile kafa kafaya performans veren bir kart hatta anandtech deki bağzı testlerde EVGA yı geçmiş bile, Türkiyede bulunmasıda bir avantaj. Ama EVGA nın alüminyum soğutucusu beni hala cezbediyor.
  • dostum bir tane aliminyum soğutucusu yüzünden gümrükte çok para verirsin hick@ 8800gtx'i kaçırma bence hemde ucuz veriyor..
  • bence fazla uçmayın arkadaşlar nedenini soracak olursanız MSI NX8800GTX-T2D768E-HD DX10 bu ekran kartıyla evganın veya xfx in 8800 gtx ekran kartların arasınadaki fark örneğin fear oyununda en fazla 10-13 fps arasında değişiyor 13 fps içinde çoğu insan 150 dolar daha fazla verip almaz burası türkiye bence MSI NX8800GTX-T2D768E-HD DX10 modelini al derim sana arkadaşım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.