Şimdi Ara

Evet beyler n95 artık turkıyede satısta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N95 egs nokiashopta satısa sunuldu bıraz once ınceledım cıhazı fiyatı 1700 peşin telefon ile ulaşmak isteyenler 3243330 iyi günlerde kullanın süper bir cihaz

• EGS nokia shop neresi oluyor tam olarak??
  • Espinho adlı arkadaş İzmir' deymiş. Büyük ihtimalle İzmir' de ki EGS' den bahsediyordur.
  • Sanırım oyle
  • adam akilli birisi alsada, bizde adam gibi incelemesini okusak.
    dH gencleri sizlerden haber bekliyor.
  • offfffffffffffffffff süper oldu bu

• yeni bilgisi olan yokmu yaw?
  • 1700 ytl ise yakinda 1500 e dusecektir hemen atlamamak lazim
  • düşmesi 1 ayı bulacaktır ama
  • sanki biraz tuzlu gibi
  • TELEFONUN KENDİSİ VE FİYATI COK GÜZEL AMA FİYATI DÜŞERSE BİLEMEM ÖZELLİGİNE GÖRE COK İYİ YANİ
    ÖZELLİGNİN EN İYİ ÖZELLİGİ CARSIDAYSAN YER HEMEN İSTEDİGİN YERİ TARİF EDEBİLME ÖZELLİG VAR YANİ. BİRİNCİ ÖZELİGİ O YANİ.
  • vatana millete hayırlı olsun
  • Egs nokia shop izmirde ama ege park olarak ta mavişehir de 3 adet olarak geldi bir tanesine baktım deli bir cihaz cok eglenceli ekran ı gormelısınız ben boyle bır sey hayatımda gormedım o ekranda film izlemek kadar zevklı bır sey olamaz ses desenız ona keze 6233 un sesı yanında halt etmıs cıft hoparlor delı gıbı bagırıyor tam bır canavar
  • ya cihaz yeni çıktı pazarlıkta edilmez, 1500 olsa vala gidip alıcaktım ama 1700 bana çok uçuk geldi
  • 3 tanecik mi? Acaba yeni parti mal gelicek mi? Sorabilirsen cok sevinirim, tesekkurler. Birde cok merak ettigim bir sey var, ekranin onunde koruyucu cam olup olmadigi, N95 topiginde Nobrain yok demisti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzturkgem -- 9 Nisan 2007; 21:08:21 >
  • yok ekran ın ustunde cam var o kadar da degıl ama fazla bastırmayın

ya 7710 u bılenlerınız vardır aynı onun ekranı gıbı dokunmatık ekran lar gıbı oyle desem daha ıyı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espinho -- 9 Nisan 2007; 23:14:47 >
  • Aa hic olur mu tabii bastiricam. Daha ben iki kat merdivenden asagi aticam N95 imi, N95 bu sekilde cok daha guzel oluyor.

Sekil 1 a

Evet beyler n95 artık turkıyede satısta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzturkgem -- 9 Nisan 2007; 21:16:27 >
  • neden bi adam gibi konuşamıyoruz ya, illa olayı bi sulandırcaksınız
  • abı one oyle herıf mahvetmıs telefonu
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.