Şimdi Ara

Evet arkadaşlar bu oyun artık bitmiştir.CccBİGTURKSCcc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu oyunun artık suyu çıktı.Oyuna allakasız taraflı GM ler arıyorsak artık bu oyun tam bize göre son günlerde turk oyuncuların bir çoğunun ip block konmuş durumda sadece turk oyuncular dersek yalan olur.Ama benim bu oyunda tanıdığım bir çok arkadaşta aynı dertten şikayetçi.Ben ve clanım daki arkadaşları bir çoğunuz iyi tanır.Her zaman söylediğim gb dile kolay hiç dağılmadan tam 3 seneye yakın oldu bu clan bu oyunda olalı.Fakat bundan önceki başlıklarımda Turk oyuncu düşmanlığı hakkında 1-2 konu açmıştım.İsteyen hak verir isteyen hak vermez.Ama bu bir gerçek .Tamam bazı arkadaşlara katılıyorum.Bizlerde ak sütten çıkmış kaşık değiliz.Ama alayımızda kötü ve sahtekar oyuncular değiliz.Artık konuya gireyim.Espada clanı ve ZeroTelorance vardır.Saho playerların meşhur clanı en sağlamları bu 2 clan daki playerla sık sık her gördüğümüz yerde ks ve tacizlerine madur kalıyorduk .Bizde onlara gereken neyse yapıyorduk gerek her gördüğümüz pvp gerek sözlü sataşma .Buna bir çok oyuncu sp gate de şahit olmuştur.Yine böyle bir kapışma esnasında adamlar normalden bize Turkish dog yazdı.Ve bir sürü küfür cabası bende onlara anlıyacakları dilde yine ingilizce sövüp saydım.O gün o pvp esnasında clanımdan ne kadar oyuncu varsa ertesi günü banlandı.Küfür ban sebebi ise en az bzizm kadar onlarında ban yemesi gerekiyordu.Ama nerde adamlar hala oynuyorlar.Şimdi yazımın başında dedim gb yanlı Gm ler konusunda hala haksız olduğumu turk oyuncuların sevilmediğinin aksini söyleyebilecek varmı.Bizde protesto için clanca hemen hemen tum playerlar bu oyunu bi daha oynamamak üzere bıraktık.Ve yeni bir online oyuna geçiş yaptık .Ben net cafe işletiyorum.Vede net cafemde en az 100 kişi bu oyunu oynuyordu.Tüm pclerden bu oyunu sildim.İşletmem zarar edecekmiş varsın etsin.Şimdi benim nacizane tavsiyem.Dekaraononline oynamayan arkadaşlarım varsa bu oyunu tavsiye ederim ne hack ne düpe nede oyuna alakasız Gm ler hiç biri bu oyunda yok .Aksiyon istiyorsanız aksiyona doyarsınız.CccBiGTurKSCcc kaldığı yerden DEKARONONLİNE da fırtına gb esmeye başladı.Bizi oyuncu olarak seven sevmeyen tum arkadaşlara iyi oyunlar diler sevgi ve saygılarımı sunarım.Unutmayalım oyun sadace bir eğlence aracı ozaman sadece eğlenelim.Herkese iyi eğlenceler

• eywallah
  • Hayırlısı neyse o olsun, böyle bir klanın dağılmasından ötürü de geçmiş olsun. Yeni oyunda başarılar dilerim, yine sağlam klan olursunuz inşallah. Türkler'e karşı yapılan durumlarda çoğu zaman kendini mağdur gösteren hilekarlar forumlarda fink atıp USA'yı kötülerdi ama siz öyle değildiniz. Yapılan muamele ortada ve çok ayıp etmişler. Adam gibi oyun oynayan Türkler'in de kalemini kırmayı marifet sayıyorlar anlaşılan. Söyleyecek çok şeyim var aslında ama imzam durumu özetliyor.

Başarılar dilerim.
  • yazdıklarına katılmamak oyun içinde bir haksız rekabetin olmadığını söylemek saflık olur. cümlenin sonunda yazmışsın doğrusuda o eğlenmek içindir oyun bunu unutmamak lazım. yeni oyununuzda başarılar
  • öncelikle konu ile ilgilenen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim .Eğer heroonline dan artık eskisi gb zevk almayıp tarzımızı biraz değiştirelim diyorsanız .Sizleride DEKARONONLİNE Clan CccBİGTURKSCcc ailesinde görmek isterim.Oyun sonuçta sanalda olsa bizle beraber oynayan tüm arkadaşlar benim ailemin bir parçası gibidir.Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum.Yeterki herkesin nasıl ailesi kutsalsa iyi kötü onlarla vakit geçiren oyun arkadaşlarını bir kardeş bir arkadaş bir abi gb görsünler.Onlarda bu kavrama katılsınlar.Oyuna ulaşmak için üyelik ve download linkini veriyorum.dekarononline Oyundaki nikim Bladefurry her türlü konuda elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.ben olmadığım zaman Yardımcım zulvarn size gereken yardımı yapmaya çalışır.

• Senin o Arkadaşların Gerçek Para ile Oyun Parası Aldıysa Banlanmışsınızdır Ben 97 lvl im Banka Charım Var 73 lvl 73 te Parayı Alıp 97 ye Aktarıyorum Ve Kesinlikle GM in Türklerle Bi Sorunu Yoktur GM Le Sürekli Muhabbet Ediorum çünkü
  • Eywallah kardeşimde hiç birimiz gerçek para ile illgal gold almadık.Bu gayet açık nese saol yorumun için ben 100 lvl ken banlandım.Bende her gördüm yerde muhabbet ediyodum.Ama ne hikmetse acımıyolar banlıyolar yinede teşekkürler yolun açık olsun diğer arkadaşalarımda 95+ dı.İyi oyunlar
  • Evet... Türklere haksızlık yapılıyor ama oynadığımız her oyunu amerika yapıyor. Türkler bi online oyun yapsa onu oynarım ama yapmıyorlar.
  • baya yazık olmuş zaten bi adam war kendisi türk ama beyaz ata türklüğünü sattı olcak iş deil nicki lllllHyulllll

• donun gecmise :) turkleri nasil tanittiginiza donun :) hea
    scammerlik sizde 3 kagitcilik sizde densizlik sizde trade bug la milletin canini yakan kimdi?

botla lvl kasan?

burda masumu oynama herseyiniz illegal
    Sizi nasil Sevsin kimse ha bide 3 5 duzgun adamida yakarsiniz bu yaptiklariniza hadiyin ordan durust cocuklar sizi kumda kale yapin herkes yaptigi ile cezalandirilir once sen irkcılık yapma sonra sanada yapmasinlar?
    kim ne yazarsa yazsin dediklerim dogrudur herzaman arkasindayim her koyun kendi bacagindan asılır
  • quote:

Orjinalden alıntı: akcesmeli

donun gecmise :) turkleri nasil tanittiginiza donun :) hea
    scammerlik sizde 3 kagitcilik sizde densizlik sizde trade bug la milletin canini yakan kimdi?

botla lvl kasan?

Sizi nasil Sevsin kimse ha bide 3 5 duzgun adamida yakarsiniz bu yaptiklariniza hadiyin ordan durust cocuklar sizi kumda kale yapin herkes yaptigi ile cezalandirilir once sen irkcılık yapma sonra sanada yapmasinlar?
    kim ne yazarsa yazsin dediklerim dogrudur herzaman arkasindayim her koyun kendi bacagindan asılır

sen kimsin bilmiyorum ama,boş beleş konuşuyosun.bilmiyosun yorum yapıyosun.
    2 yıl oynadım bu oyunu sevk için,ego tatmin etmek için degil.85 lvl kasabildim kısıtlı zamanımda.ve bu kılanda gelip giden lerde dahil 100 lerce kişi tanıdım.arada muhakkak dangalakları salakları hıyarlarıda vardı.
    çok dolandırıldım,iyilik yapmak için çok itemim gitti ama bilip bilmedende kimseyide rencide etmedim.
    fişlemedim,hırsız falan demedim.
    bu konuyuda yakından biliyorum,şahidim çünki.
    küfür eden,sataşan bulaşan yabancılara,cevap yazmak ve yazılanları scren yapmamış olmak tek suç.
    anlıyomusun kardeş.2 yılda 95+ olmuş charı bu sebebten banladılar,ardından digerlerinide ve sorun 80+ lar duruyor hala,onlarıda 95+ olunca banlarlar.

benim asıl dikkatimi çeken konu ırkçılık meselesi falan yazmışsın,hangi ırk tan bahsediyorsun bilmiyorum ama,eger bu kılanda ırkçılık yapılmışsa,vatan haini ,şerefsiz,karaktersiz üç beş it topluluguna karşı yapılmışıtır.buda milli meseledir ,dogru yapılmıştır emin ol...ite insanlık ancak seni ısırmaya başlayıncaya ,kuduruncaya kadar yapılır.hele kudurduktan sonra yapcak tek şey vardır katletmek
    sen buna ırkçılık diyosan eger,bende saglık önlemi diyorum..yani ısırmayan itlerle işimiz olmadı hiç...
    gelelim türkleri tanıtma meselesine,neyi kime tanıtıyosun.tarih kitaplarını azmı okudun sen nedir sorunun.
    kuyruk acılarıyla 600 yıl ezik likleriyle yaşayan insanların seni seveceginimi düşünüyorsun,dertleri sadece oyunmu sence.oyundaki davranışlar yüzündenmi sevmiyolarlar sanıyorsun bizleri,güldürme....
    bizim barbarlıgımız oyundan degil,tarihten geliyor onlar için...buda ayrı mesele,uzatmaya gerek yok yavuz sultan selimin iran seferinde yaptırdıgı bir çeşme üzerine yazdırttıgı kendi şiiriyle bitireyim,üzerine alınan ırkmı diyim artık, türmü diyim ne diyim bilmiyorum o kısma ben it yazıcam alınan alınsın..

İTE FIRSAT VERME YARAB,
    DEHRE SULTAN OLMASIN.
    AYAGINI ÇARIK SIKSIN,
    KARNI BİLE DOYMASIN...
    VUR SOPAYI AL HARACI
    ASLA İFLAH OLMASIN
    OL BU ÇEŞMEDEN GAVUR İÇSİN
    RUM İÇSİN,
    İTE NASİP OLMASIN...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hate_u2 -- 18 Temmuz 2008; 16:00:23 >

• bana bak çeşmemisin ne karın agrısısan sen git american pastası izle.Belki daha komik figürler ögrenirsin.Bu forum ciddi bir forum millete çamur atacağına dil uzatacağına kendi milletine sahip çık .Sen ben söyledklerimin arkasındasın demişin.Ben allahına kadar arkasındayım.Türklüğe laf söyleyen bizden değildir.Sende git heronun forumunda kendi milletini karalayanların arasındaki yerini al madalya takarlar sana unuttum pardon sen zaten yazacagını yazmışsındır orayada.Git nerelisen o çöplükte öt.Burası kendi milletini karalayan denyoların öteceği çöplük deil .turkleri nasil tanittiginiza donun quote]donun gecmise :) turkleri nasil tanittiginiza donun :) hea
  • "USA Hero forumda kendi milletini karalayanlar" kısmında kafama bir taş mı geliyor diye düşünmeden edemiyorum. O tarz birisi olmadığınız için yarası olan gocunur demeyeceğinizden ufak bir açıklama yapsam yeridir heralde. USA forumda benden başka sürekli yazan Türk yoktu ve benim yazdıklarımı anlamayanlar ~Türk ve yabancılar~ hurraa bana saldırmaya başladılar. Ne kadar İngilizce biliyorsunuz bilmiyorum ama zerre kadar bilmeyenler kalkıp da benim USA forumda yazdıklarımı alıp beni vatan haini ilan etmeye kalktılar, herhalde tek anlayabildikleri şey konunun başlığı olan şeydi. Tercümesi, "biz banlanmayı hak ediyoruz, Türkiye IP'lerini banlayın"dı başlığımın.
    Ama oraya yazdıklarımın tamamı oyundaki ve forumdaki yabancıların Türklere karşı yaptığı ırkçılığı ironik bir şekilde eleştirip dalga geçmekti. Pek çok kişi -GM Scott dahil- başlığın maksadını anlayıp kimsenin kimseye karşı ırkçılık yapmaması gerektiğini, kurunun yanında yaşın da yanmaması gerektiğini anlatan yazılar yazmışlardı.
    Ve yine ama ipini koparan, kendini bilmez ismi lazım değil kimseler alıp o yazıları, vay efendim sen Türkiye'yi banlatmaya mı çalışıyorsun diye hücum ettiler. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup kendi kendini rezil edenlerden başka hiçkimsenin haddine değil ki kalkıp da Türkiye'yi ve Türk milletini rencide edecek bir lakırdıyı söyleyebilsin.

Kendi milletini karalayanlar kimmiş gerçekten merak ediyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: akcesmeli

donun gecmise :) turkleri nasil tanittiginiza donun :) hea

botla lvl kasan?

Vayy anasını insanLarı karalamak bu kadar kolay oldu haa. Yazık ... Herkes haddini bilecek arkadaşım sen kimsinki gelip buraya millete çamur atıp kaçıyorsun. İnsanları bu kadar kolay karalama hakkını sana kim verdi... Kendini aşmaya çalışma orda dur...!

• dojujans seni uzun zamandır sanal olarak tanıyorum.Lafım sana deil dostum üstüne alınma ewt bazen ezik ingilizcemiz yüzünde anlama ve anlatma konusunda zorluk yaşıyoruz.Çoğumuz bir çok terimi sözlükle yada metin çeviri ile çevirmeye çalışıyoruz.Bu da istediğimizi anlatma konusunda pasif kalıyor.İnşllah bizi onların anlıyabileceği şekilde temsil etmeye devam edersin dostum.Herkesin yolu açık olsun .Bizi anlayan anlar anlamayan istediği şekilde yargılar.Tanıyan iyi tanır tanımayan insan evlatlarıda karalamaya devam eder.Ben öyle tahmin ediyorum.Bu clanın kapanmasından mutlu olan oyuncular bile vardır.Onlara da başarılar diliyorum.Ama gün ola harman ola birgün gelir bir sabah kendi çarlarında da bu yazıyı okurlar o zaman anlarlar adam karalamanın nasıl olduğunu

• walla kardes o zero bilmem ne clanında bi adam war reacc die bnim 74 lvl lık carı banladdırdı
    ama carlar acılmaya baslamıs diyolar hadi hayırlısı sizede cok uzuldum heroda adam akıllı 3 5 adm wardı onlarda ban olmus hakketen kotu olmus ins yenı oyun ii olur hade size kolay gelsın
  • qeçmiş olsun üzünç durum bigturks e hep qirmek isteRdim
  • her online oyundaki gibi türkler bu oyunda istenmez oldu
  • yakan cevap ver bana bende senın oyununa başlamak istiyorum bana yardımcı olucakmısın msn ekle konusalım senın gıbı ıyı ınsanlarla aynı oyunu oynamak benım icin bi onur ltfen bana yardım et adam gibi ks üc kağıt küfür olmayan bi oyun oynamak istiyorum heroyu bu nedenlerden bıraktım iyikide bırakmışım aferim bana türklerin ezildiği bi oyuna asla durmam hele hele bize köpek diyecek adamı yaşatmam şsterse gelsin karsıma yiyiyosa bi tarafları alayına giderim allahına kadar TÜRK'-z
  • ben bu oyunda 99lwl im ve hiç kimse türk oldugumu bilmio.bunu sebebi ise şuan acıları oynayan CcCbigttuks clanıdır.Yaptiklari terbiyesizlikler ile türk lerin adini kirlettiler.GhostKingtr nin adı hereforumlarinda geciodu. bde utanmadan sonuna TR koymus bizleri kücük düsürkmek için.Simdi de bunun aksini oldugunu söleyen warsa tartışalım.İngizlizce bilmeden usa server i oynuyorsunuz.Kendinizi anlatamiyorsunuz Sonra da alay konusu oluoz.İng bilmiosaniz gidin türk oyunları oynayın yada sewiyeli olun
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.