Şimdi Ara

Everest...The End ( Çok Resimli ) ' Son Resimler ' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
8.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk kasa mod'um olduğundan oldukca acemilik çektik..Her ne kadar içime sinmesede bitti sonunda işte son pozlar

Everest...The End  ( Çok Resimli ) ' Son Resimler '

• macun konusunda hızlı özensiz ve dikkatsiz çalışmışsın
  • macun konusunda özensiz çalışmışsın önden kablolar falan püskürüyor ama düzeltile bilir şeyler bunlar macunu zımpara ile pürüszüz yap ondan sonra boyamaya başla kablolarıda kasanın iççinden geçirmeye çalış
  • Güzel Olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkov_19

macun konusunda hızlı özensiz ve dikkatsiz çalışmışsın

quote:

Orijinalden alıntı: semidos

macun konusunda özensiz çalışmışsın önden kablolar falan püskürüyor ama düzeltile bilir şeyler bunlar macunu zımpara ile pürüszüz yap ondan sonra boyamaya başla kablolarıda kasanın iççinden geçirmeye çalış

Evet haklısınız ama acemilik çok çektim valla macunla ilk defa cebelleştim...Birde gittim selülozik astar aldım zımpara yapar pürüzsüz olur felan diye..Bol sürüncede istediğim sonucu alamadım her ne kadar zımparalamış olsamda...En kısa zamanda ön paneli elden geçirecem..

Birde daha eksik gedik yerleri var doğru mesela kablonun oradan sarkması oldukca kötü duruyor birde 3 tane kapak alacam zaten 1 tanesi eksik daha önceden...Acaba bu kapakları nereden temin edebilirim kolaylıkla ?

quote:

Orijinalden alıntı: Berat Aydogdu

Güzel Olmuş

Teşekkür ederim

• Emmioğlu keske biraz UV boyalar la sulandırsaydım pc yi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue_caplan

Emmioğlu keske biraz UV boyalar la sulandırsaydım pc yi :)

Düşünmedim değil ama ilk çalışmam olduğundan çok ders çıkardım...inşallah bundan sonraki çalışmam çok daha iyi olacak Olmadı senin kasayı Uv boyalarla şenlendiririz
  • ben bu kadar ugrasıcağıma 120-130 milyon civarı yeni bi kasa alıp bikaç ufak hava girişi ve pencere mod yaparım tamam ..
  • ARKADAŞLARA KATILIYORUM MACUN İŞİ PEK OLMAMIŞ BİDE BOYASINI METALİK BİŞİLERLE DAHA GÜZEL YAPABİLİRDİN GRİ GİBİ MESELA OTO SANAYİ İŞİ İLE UGRAŞANLARA GÖTÜRSEN UFAK Bİ PARAYA SÜPER BOYARLARDI... AMA GENEDE EL EMEĞİ TEBRİK EDERİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: DungeonKeeper

ben bu kadar ugrasıcağıma 120-130 milyon civarı yeni bi kasa alıp bikaç ufak hava girişi ve pencere mod yaparım tamam ..

Kendi elinle yaptığın bir başka işte...Her ne kadar olağanüstü olmasada kendini geliştirebildiğin kadar geliştirmelisin her konuda bu şimdi değilse bile ileride çok işe yarayabilir…

quote:

Orijinalden alıntı: m@TR@x

ARKADAŞLARA KATILIYORUM MACUN İŞİ PEK OLMAMIŞ BİDE BOYASINI METALİK BİŞİLERLE DAHA GÜZEL YAPABİLİRDİN GRİ GİBİ MESELA OTO SANAYİ İŞİ İLE UGRAŞANLARA GÖTÜRSEN UFAK Bİ PARAYA SÜPER BOYARLARDI... AMA GENEDE EL EMEĞİ TEBRİK EDERİM

imkanlar hiç yok değil ama elimin değmediği yerde kalmasın istedim..Teşekkür ederim..

• Güzel Çalışma Olmuş. Fakat Macun Gerçekten Düzeltilmesi Lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@TR@x

ARKADAŞLARA KATILIYORUM MACUN İŞİ PEK OLMAMIŞ BİDE BOYASINI METALİK BİŞİLERLE DAHA GÜZEL YAPABİLİRDİN GRİ GİBİ MESELA OTO SANAYİ İŞİ İLE UGRAŞANLARA GÖTÜRSEN UFAK Bİ PARAYA SÜPER BOYARLARDI... AMA GENEDE EL EMEĞİ TEBRİK EDERİM

kurban bayramında arabanın kapı çercevelerinden birini bir kamyonun aynasına sürttüm 2 cm kadar çizik var ve kime gösterdiysem yaklaşık 150 lira fiyat biçtiler

o yüzden oto sanayidekiler böyle bişeyi hiçte ufak bir paraya halledeceklerini sanmıyorum !
  • @-Vendetta- Teşekkürler zaten işleme aldım ön paneli yada sanayiye bir gösterecem tanıdık varmış

@volkov_19 Kış da geldi ya şimdi kaza bela hat safhada olduğundan ucuza hiçbirşey yapacaklarını bende zannetmiyorum..Anca böyle boşta kalacakları zaman olur o ara değerlendirebilirler...Aynalarada çok para istemişler gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasahin90 -- 17 Aralık 2009; 13:47:39 >
  • ön paneldeki fanın macunlama işlemi ve kapak kesimi özensiz olmuş çok işi var aslında düzeltmek için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rachadell

ön paneldeki fanın macunlama işlemi ve kapak kesimi özensiz olmuş çok işi var aslında düzeltmek için...

Resimlerde bakıldığında macunlama işinin iyi olmadığı anlaşılıyor ama burada biraz yanılıyorsunuz...Çünkü nalburun önerisiyle aldığım astar boya (yanlış aldığım astar boya) sayesinde çikolata sosu görünümünde olduğundan işçilik 0 gözüküyor normalde ben orayı macunla tabii ufak tefek delikler olsa da tamamen pürüzsüz hale getirmiştim..Şuan ön panel tekrar yapım aşamasında bu sefer adam akıllı yapıp resmini en kısa zamanda çekecem...
  • o boruları nasıl yapıyorsunuz ya bende kesip yapmayı düşünüyorum ama nasıl yapıcam
  • Açmak istediğiniz delik boyutunda boru alacaksınız..Ve istediğiniz uzunlukta kesip sonrada boşluk kalan yerleri macun ile dolduracaksınız...Çıkıntılı yapmak istiyorsanız bu tabii oldukca zahmetlidir...Kesilmiş borunun kenarlarına bolca ve eğimli bir şekilde macunu süreceksiniz ama düzgün bir şekilde yapmanız gerek çünkü zımpara kısmında oldukca zorlanırsınız...Ve macun donduktan sonra işlem hemen hemen tamam..
  • güzel çalışma
  • Teşekkür ederim
  • güzel çalışma olmuş, eline sağlık
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.