Şimdi Ara

EVEREST DVB-S2 HD STREAM USB TV BOX (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
478
Cevap
7
Favori
40.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sonaranan

quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Yuh be arkadaş 55 tl olan cihazı 85 tl yapmışlar..Daha geçen gün salona hiremco zapper hd2 aldım 66 tl kargo dahil.Neyseki Masaüstü kullanıyorum.Yeni aldığım monitör gelince hdmı üzerinden bağlarım artık.
    Milleti sevmeye ahlak edinmişler ayıptır be

ekleme:bu cihazın tuneri değişir mi ?

Evet 55 ti fiyat(hatta arkadaşımı aradım bitane al köşeye at diye şimdi kullanıyo ben de denedim onun cihazını sıkıntı görmedim.) sonra 85 oldu sonra 99 en son 199evet yanlış okumadınız yahu.55tl lik cihaz 199 lira oldu. Ha birde kargosu var tabi. iş iddiaya bindi heralde. Bakalım daha ne kadar artacak. Bir tane alacaktım skystar s2 nin yanına yedek olarak. Gel de al bakalım bu fiyata!

Hiç gerek yok hocam.Önceden Hd monitörüm yoktu biraz zorunluluktu usb tv kartı.Adaptörü sıkıntı ,yazılımları kullanıcı dostu değil ,hataya meyilli,her formatta ayarlaması ayrı dert vs.
    Elimde yumatu hd mini var 48 tl almıştımg eçen sene.İşimi görüyor 22 inc'de görüntüsüde fena değil yeterli.İlerde daha sağlam uydu alıcı alırım.
    Kim neye satar daha beni ırgalamaz

• merkezi sistem bu makinede sıkıntı çıkartır mı ?
  • Çıkarmıyor, ben bir kaç yıldır merkezi sistemde kullanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu üründen satan varsa 2.el almak istiyorum
  • ilkdostun kullanıcısına yanıt
    PM mesaj attım konu ile alakalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala kullanıyorum maşallah :)
  • ben ürünü aldım bir kere denemek için açtım ama sonra kullanma fırsatım olmadı ve kutusunda duruyor hala.
  • Cihazı kullanan arkadaşlar, Diseqc 'yi sağlıklı bir şekilde çalıştırabilen var mı acaba? Uyduda sıkıntısız çalışıyor, ancak bu cihazda çalıştıramadım. Tek uyduyu görüyor diğer uyduları alamıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sorun olmaması lazım, ayarları yapamamışsınızdır.

• cihazın gücü Diseqc 'yi çalıştırmaya yetmiyor olabilir.ilk giriş her türlü çalışıyor o yüzden pek problem olmaz.birde ikinci anteni 3. porta takmayı deneyin.
  • USB 3 portlu pc de çalıştıramadım, aynı sürücüyü yüklememe rağmen aygıt yöneticide ünlem çıkıyor. Eski pc de usb 2.0 ve 3.0 da çalışıyordu. Bu konıda fikri olan var mı ?

• bir tane de ben aldım ikinci el.win 10 ve win 7 de deneyeceğim.açıkcası win 10 1703 sürümü çok saçma çalışıyor.hiç tat vermedi
  • beni baya uğraştırdı.xpde hemen yüklendi ama win 10 64 bitte çıldırttı beni ama sonunda oldu.yakın zamanda videolu bi anlatım koymayı düşünüyorum.hızlıca test için dvbdream kullandım.gerekli sürücüler https://drive.google.com/file/d/1B2RRXQXW0uC735yCKWbOTNhh0WIYcmAX/view?usp=drivesdk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONY86 -- 1 Haziran 2018; 8:16:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONY86

beni baya uğraştırdı.xpde hemen yüklendi ama win 10 64 bitte çıldırttı beni ama sonunda oldu.yakın zamanda videolu bi anlatım koymayı düşünüyorum.hızlıca test için dvbdream kullandım.gerekli sürücüler https://drive.google.com/file/d/1B2RRXQXW0uC735yCKWbOTNhh0WIYcmAX/view?usp=drivesdk
    Teşekkürler, bir de bu sürücüyü deneyeyim.
  • ONY86 kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen tekrardan denedim cihazı. 1. port Türksat, 2. Astra 19, 3. Hotbird, 4. Astra 23.5 olarak bağladım. DvbViewer kullanarak Pos A, AA, BA, BB şeklinde ayar yaptım. Sadece 4. porttaki 23.5 uydusunu alabildim diğerleri çalışmadı. Eski haline tekrardan uyduya yönlendirdim diseqcyi. Sadece Türksatı bağladım bu cihaza. Bir dahaki sefere çok uğraşmak istersem tekrardan deneyebilirim.

Cevabınız için teşekkür ederim.
  • biraz riskli oalcak ama 9 volt 2000ma bi adaptör yada 10,5 2000ma gibi bi adaptör ile denemek gerekebilir.ben kendi adaptörü ile santralde çalıştırdım sorun olmadı.binadakileri kandırabilirsem motorlu anten takıcam ozaman görecez anyayı konyayı
  • aleti win xp yada win 7 32 bitte deneyeceğim.zaten atölyemde eski bi pcde kullanıcam.motorlu anteni de takınca
  • Nimet bu satılır mı

• Bunu android tv box ile kullanan varmı yani göruntuyu tv ye aktarabiliyormu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reklam80

Bunu android tv box ile kullanan varmı yani göruntuyu tv ye aktarabiliyormu
    Bu tv kartı sadece tuner'dir. Yani sinyal almaya yarayan bir parçadır. Dolayısıyla bu parça görüntüyü TV'ye aktaramaz.

Ayrıca bu parçanın Linux ve Windows sürücüsü( driver ) bulunmaktadır. Yani ya Linux PC yada Windows işletimli PC'lerde kullanabilirsin.

Android tv box'lara haricen takılabilen tüner özellikli bir cihaz yok sanırım.

Uydu tuner'li android box'lardan almalısın.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.