Şimdi Ara

EVE GİREN FAREYİ YAKALAYAMADIK ACİL YARDIM (5. GÜN) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
15
Favori
14.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: britony

Hayır hiç mi haşere geberten ve bu işi profosyonelce kolayca halleden adamları görmediniz. Veriyorsun 50 Tl 2-3 saat içinde mefta ediyorlar.
    5 gün bir fareyle aynı evde yaşanır mı yav. Mikrop kapıp öleceksiniz

Hocam zaten çağırdık onlarda bir sey yapamadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadasım sana bi öneride bulunucam kesin olcak tabi eğer fare hala içerdeyse bi cam bul ez küçüccük parcalara böl camı sonra hamuryap
    hamurun içinede biraz şeker kat hamurun içine biraz cam parçacıkları kat bi köşeye bırak yesin ve görsün gününü kürtlerin yöntermleri işe yarar haa
    denedik oldu
  • hocam csb şüphesi falan var ama belki işine yarayacak birileri için yazıyorum ben yine de...

fareyi öldürmek için tanımak gerekir... sanırım bahsettiğiniz fare lağım faresi... fareler içinde en büyük ve tehlikelisidir.. bebekler süt koktuğu için onlara saldırabilir gece yatarken :) siz öğrenciymişsiniz zaten bebek derdi falan yok :))

lağım fareleriyle ilgili en bilinmesi gereken şey çift olarak gezmeleridir... sizinkinin bir eşi illaki vardır :) evinizi iyice koruyun... (delik melik ne varsa kapatın.... kapı eşiğinede geniş en az 2 karış olacak şekilde bol yapıştırıcılı bir tahta koyun... kapıdan giriyorsa kesin yapışır...)

yani lağım fareleri genelde öyle herşeye yapışmaz... hem tahtayı götürebilir tahta küçükse , hemde yapışmayabilir... o nedenle çok bol sürmelisiniz...

tam hatırlayamadım ama farelerin sevmediği bir koku var... tarçın , zencefil gibi bir baharat kokusu... nefret ederlermiş o kokudan... (bir makalede okumuştum..) onu bi araştırın google dan , kesin çıkar... evin her yerine küçük çay tabakları halinde koyun , kesin ordan kaçmak isteyecektir...

hocam bir hatırlatma : lağım fareleri merdiven falan çıkabilir :))) sesten korkar ve kendine sığınacak yer arar... duvar kenarından gider (bir tarafı sağlam olsun diye...) ve gözü kararınca yapamayacağı şey yoktur... (bkz. 3. kattan aşağı atlamak..)

3. kata komşuya kadar çıkmış :) çağırdı gittik falan :) neyse balkon kapısı açıkmış... mutfaktan balkona katı :) elimde terlik vardır fırlattım bir tane , denk gelmedi ; bir daha attım tam atarken kendisi aşağı atladı :))) sonra bahçeye düştü.. bir o duvara bir diğer duvara falan vurmaya başladı kendini... (kafası döndü herhalde yere düşünce..) sonra taşla öldürmüştük :))))

• GörünmezAdam kullanıcısına yanıt
    izledim hocam
  • ölü taklidi yapın gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Fare Peygamberliğini ilan etti abi ölmüyor yaratık gelip avlayana ödül var abi Antalya ' da ikamet eden yazabilir.

Hocam Allahta seni güldürsün hahahaha

• quote:

quote:

Hayır hiç mi haşere geberten ve bu işi profosyonelce kolayca halleden adamları görmediniz. Veriyorsun 50 Tl 2-3 saat içinde mefta ediyorlar.

O mutfakta it bağlasan durmaz farede 3-5 güne sıkılır gider zaten.

Hangi semttesiniz kültür mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

• bizim evede girmisti.oda mutfakta takiliyordu.annem ortada yiyecek felan birakmadi.en sonunda hayvan acikti sanirsam bulasik makinasinin süngerini yemis (sünger zehirli) makinada ölüsünü bulduk

• Geçmiş olsun kardeş. İnternetten araştırdınız mı? Fare yakalama yöntemleri falan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rolling Stones

quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

ulan bu nedir resmen anasını bellemiş farenin bu arada gülmekten öldüm

• şimdi o mutfaktaki eşyalar hala daha fotoğraftaki gibimi duruyor?
    eğer öyle ise işiniz zor
    en başta ne var ne yoksa bir çıkarın
    hortumu musluğa takın
    fareyi gördüğünüz yerde tazzikli suyla köşeye sıkıştırın
    aynı yöntem ile 2 leşim var
    benimkileri banyoya ve wc ye sıkıştırmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TYLER*

quote:

quote:

O mutfakta it bağlasan durmaz farede 3-5 güne sıkılır gider zaten.

Hangi semttesiniz kültür mü?

Hocam mutfak inanilmaz temizdi sorun fareden sonra oldu dağıttık yani her yeri bir fare yüzünden meltemde oturuyoruz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: su_şişesi

Bana artık csb gibi gelmeye başladı 5 gün ne bi fare için 2 yetişkin adam. Hemde yqpanın 2000 küsür mesajı olmasıda dikkat çekici.

Csb için niye uğraşayım hocam o kadar boş yapayım zamanımı harcayım csb için ?
  • Birazdan tuzak fotolarıni koyacagim

• Hayvanın orda yiyebileceği birşey kalmaması lazım ki senin koyduğun unu yesin naylon poşetler dahil un ile çabuk donan alçıyı karıştıracaksınız birde sonra fak kuracaksınız içinede peynir vs. koyacaksınız ondan sonra en önemli püf noktası bunları karıştırırken ellerinizi sürmeden yapmanız hayvan sizin elinizin kokusunu aldığı için yemiyor.Bir kenarada eliniz deymeden su koyun hayvan onları yiyecek suyuda içince hareketleri yavaşlayacak açıktığında da kapana gittiğince yakalanacak en önemlisi sizin kokunuzu almaması yani elinizi sürmeyeceksiniz.
    Öyle bir anlattım ki sanki avcı gibi Fare hunter team

bu arada siz hayvanı mutfağa hapsetmemişiniz o sizi diğer odaya hapsetmiş

• Tuzaklar abi mutfak şuan bomboş her şey balkonda mutfakta tek olan şey buzdolabı ve fırın. Dolapların içi falan her şey bomboş.
     EVE GİREN FAREYİ YAKALAYAMADIK ACİL YARDIM (5. GÜN) EVE GİREN FAREYİ YAKALAYAMADIK ACİL YARDIM (5. GÜN)

• Hocam bi fabrikada çalışırken fare görmüştük bi tane büyüktü. Lağım faresiydi heralde bizde dedik şunu öldürelim. Neyse baya bi kovalamacadan sonra bunu odanın bi köşesine sıkıştırdık 3 kişi. Belki inanırsınız belki inanmazsınız ama o fare o anlık korkuyla galba bizim üstümüze doğru gelmeye başladı hatta tam atlıycaktı heralde arkadaş üstüne 19 luk damacana attı hayvanın pert oldu orda
  • Hocam aman dikkatli olun. Bu fareler ağızlarındaki sıvıdan dolayı ısırdıkları yeri uyuşturuyorlarmış. Gelip akşam akşam sizi kemirmesin aman dikkatli olun. Bol şanslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neroXIII -- 4 Nisan 2014; 0:17:53 >
  • Fare akıllı hayvan, eve 4 5 tane kapan koymuştuk, yemeği yerdi kapanı bozardı. Ne komik günlerdi

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.