Şimdi Ara

EVE GİREN FAREYİ YAKALAYAMADIK ACİL YARDIM (5. GÜN) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
15
Favori
14.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hellboy_7

Ona küçük süprizler yap

Hocam 2 dk ciddi olun ya hayatımız zehir oldu vize haftasında.
  • petshoplarda bulunur büyük kafesli kapanlar. içine koy peyniri kapanı kapat. kapanın boyu 30-40 santim, genişliği ise 10 santim falan. çok fare yakaladık ananemle köydeyken
  • Afr0oo kullanıcısına yanıt
    Hocam gayet ciddiyim,ufak bi peynir paketi içine zehir...falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #DirenFare
  • Tuz ruhu ve çamaşır suyunu aynı kovaya dökünce çıkan zehirli gaz fareyi öldürür. Kova delinmediği sürece fayansa falan zarar vermez. Küçük ölçekte dene baktın kovaya birşey olmuyor, ver kırbaçı. Eve zarar gelmez ama akvaryumda balık veya kafeste kuş besliyorsan onlarda ölebilir. tam formülü aklımda değil ama sen marketten bunları al dene işe yaramazsa pm at, tam formüle ulaşmaya çalışırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • La gir iceri yakala.

Fareden mi korkuyorsunuz anlamadim ki??

• Mayın döşeyin en son çare

• Elin peynire dokunmayacak senin kokunu alır gelmez, yapışkanla 3–4 tane yakalamıştık. Ama yazık oluyor o kurtulmaya çalışırken falan.bide birtanesinin gözü yapışmıştı falan...

• Bizim evin Salonuna da girmişti kapıyı kapatmıştık orda kaldı
    şimdi dizisi başladı onu izliyo

Espiri yaptım komik olmuş mu

• Güzel dostum iyi dinle , eline eldiveni takıyorsun. Gidiyorsun bakkaldan 100 gram eski kaşar alıyorsun. Eski kaşarı küp küp kes diyelim 30 parça çıktı , farenin deliğinden kapıya doğru yol yap ve evin ışıklarını kapat.Komşun zaten dışarıya çöp koymuş büyük ihtimal peynirlerden sonra dışarı çıkacak en kötü çıkmazsa mutfağın kapısını kapatıp avlarsın bir yerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaakadir

Abi ne korkuyosunuz.50 de 1 kutleli hayvan ne yapcak sana,sadece ustune kosar.Sanki kafana atliycak

Uykusunda kulağını kemirebilir hissettirmeden fareler kıkırdakları çok sever.
  • Kapici falan yok mu cagirin halleder onlar belki. Biz ilkokuldayken sinifta gormustuk fare. Gorevlilerden biri kurekle indirmisti tek denemede.

• quote:

Orijinalden alıntı: lightsword5

quote:

Orijinalden alıntı: ardaakadir

Abi ne korkuyosunuz.50 de 1 kutleli hayvan ne yapcak sana,sadece ustune kosar.Sanki kafana atliycak

Uykusunda kulağını kemirebilir hissettirmeden fareler kıkırdakları çok sever.

Adamlara değil ev şehir taşıtacaksın la dur.
  • Uyurken dikkat et evladım ne olucağı belli olmaz.

Bu arada duvarlarınız sağlam mı alçıpan falansa deler geçer gece uyurken Allah korusun,kulaklara mulaklara girer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Realist-

Güzel dostum iyi dinle , eline eldiveni takıyorsun. Gidiyorsun bakkaldan 100 gram eski kaşar alıyorsun. Eski kaşarı küp küp kes diyelim 30 parça çıktı , farenin deliğinden kapıya doğru yol yap ve evin ışıklarını kapat.Komşun zaten dışarıya çöp koymuş büyük ihtimal peynirlerden sonra dışarı çıkacak en kötü çıkmazsa mutfağın kapısını kapatıp avlarsın bir yerden.

Abi iyi hoş diyorsunda mutfakta nerde olduğu belli değil sadece mutfakta olduğu belli.
  • akrabam olabilir sakın vurma onu
  • Hocam bizim bağımızada girmişti peynirin üstüne eldiven takarak çamaşır suyu damlat etrafına yapıştırıcı sür kapıyı kilitle dışarıya çık biz denedik işe yaradı ama içeri resmen leş kokuyor eğer yine ölmesse alman usulü yediğiniz içtiğinizi paylaşıp ödeyin

• Son durum.
     EVE GİREN FAREYİ YAKALAYAMADIK ACİL YARDIM (5. GÜN) EVE GİREN FAREYİ YAKALAYAMADIK ACİL YARDIM (5. GÜN)

• kardesim saf saf yapma kendini gir öldür bu kadar amma büyütmüşsün konuyu yok onu denedim olmadı bunu denedim olmadı daha girdiği gün temizlemen lazımdı

edit : mutfağıda haşat ettirmişsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dersinizEMRE -- 3 Nisan 2014; 15:51:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrktas

kardesim saf saf yapma kendini gir öldür bu kadar amma büyütmüşsün konuyu yok onu denedim olmadı bunu denedim olmadı daha girdiği gün temizlemen lazımdı

edit : mutfağıda haşat ettirmişsiniz

Hocam gel çıkar kolaysa fare görünürde yok gece sesi çıkıyor sadece.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.