Şimdi Ara

Eve gelen misafir alaturka tuvaleti tıkadı kaçtı. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
34
Favori
14.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Se®can

quote:

Orijinalden alıntı: -TheDoctor-

umarım boru kıvrılıyordur yoksa yandın

Tek umudum o, vileda sopasını salladıkça küt küt ses geliyor bildiğin betona vuruyorum sanki. Kıvrılmıyorsa bende arkadaşların eve beton dökcem

Yok kardeş boru değildir o.Aynısı başıma geldi tuvalete mıçtım mıçtım sonra tuvalet kağıdını hunharca kullandım ve suyu döktüğümde havada moklar yüzüşmeye başladı.Sonra çok yavaş bi şekilde su gitti.Sopayı aldım vurmaya başladım güm güm diye sesler geliyodu aynı beton gibi.Bina sallandı resmen 4.vuruşumda açıldı tuvalet

• bu nasıl boktan konudur læ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Köşeli Jeton

Mobildeyim ve yazilanlari okurken sayfayi yavas yavas kaydiriyordum. Karsima bu cikti. Megersem pompaymis..

Eve gelen misafir alaturka tuvaleti tıkadı kaçtı.

Sesli güldüm gözümden yaş geldi :D
  • sana engin tecrübelerimden yararlanarak çözüm yolunu söyleyeyim nalburdan kalın ama elle eğilip bükülebilen bir tel alıyorsun ve onu boruya çevire çevire gittiği kadar ama sürekli çevirerek itiyorsun çıkacaklar için bir şey diyemem öğrenci evleri yahut öğrenciye verilen evler genelde dandik kanalizasyonu iyi çalışmayan yerlerdir eminim senden öncede orada öğrenci oturuyordur ve eminimki senden öncede sık sık tıkanıyordur bence çık o evden....

yada bence o arkadaşının moktan kafasını sok oraya bir bakıversin neden tıkanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root_echo -- 17 Kasım 2012; 19:42:45 >
  • Uzun sopa al karıştırın. Arkadaşının boku kalındir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisacar

Uzun sopa al karıştırın. Arkadaşının boku kalındir :)

barışaçar merak etme konu sahibi
  • arkadaslarla ortamdaydim basligi okudum sesli guldm herkes bakti :(

• Tuvalet tikmakta ustume yoktur ama alaturka tuvaleti tikayan birini ilk kez duydum :D

• Bimden le cola al ve dök. Kesin Çözüm.

• S seklinde boru var orda istedigin kadar vur inemezsin abca kirarsin o zaman da alt kattaki tuvalete gider butun yaptiklarinz .yapacagin. sey su bakkala gidip tuz ruhu alacaksin dokup uzaklasacaksin .kapiyi da kapat zahirlennmeyin.sen tuz ruhunu doktugunde o boklar kabaracak en uste cikacak gaz filan da ckacak otasi acilacak tekrar o boklar gidecek denenmistir

• Bakkalda satiliyor tuz ruhu yeterli doksun olur. borularda delinmez rahat olsun delinseydi tuz ruhunun plastik paketi delinirdi
    sansliyiz ki plastikle tepkimeye girmiyor

• Of öldüm gülmekten..

• Mr muscle lavabo açıcıdan 3 paket al.Kaynar suyla dök. Sonra sifonu cek islem tamamdır.

• muhabbete bak ya

• Arkadaşların Beton mu sıçmış

Not:sadece 1.sayfayı okudum
  • quote:

Orijinalden alıntı: marantz

geçen gün iş yerindeki alaturka tuvalett (çömelmeli) birisi bi sıçmış!! aman allahım

arkadaşlar o bir insandan çıkamaz! ilk bana söylediler inanmadım artık o kadar ısrar ettiki arkadaşlar gidip baktım inan kanım dondu

çapı nereden baksan 7-8cm vardı inanamazsınız

2 gün ne yaptıysak gitmedi, sonra temizlikçiler parçalayarak halletmişler

Gülmekten karnıma ağrı girdi aga.

• Konu cok guzelmis baya guldum

• quote:

Orijinalden alıntı: t8nx81tn

eski iş yerimizde sahada çalışan salih ustamız vardı. öyle etkili büyük abdest yapardı ki onun ardından en aşağı 3-4 saat kimse tuvaleti kullanmaya cesaret edemezdi. inanılmaz bir koku yayılırdı, manzara iğrenç olurdu, temzilikçiler ekstra mesai yapardı. söylediğine göre daha önce çalıştığı bir yerde tuvaleti öyle tıkamış ki vidanjör bile açamamış. tuvaleti en sonunda beton döküp kapatmışlar, yeni tuvalet yapmışlar.

Haykırdım.

• Cıva dok kardes yogunlugu suyun 13 kati oldugundan sivi basinci da 13katina cikar olusan agirligi boklarla civa arasindaki tepki kuvveti dengeleyemez ve bokklar asagi iner

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.