Şimdi Ara

Eve Geç saatte Geldiniz ve Bu görüntüyle Karşılaştınız...Ne yapardınız? SS SS SS (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
4
Favori
11.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşşagıya dev bir karton sererdim kartonun üstüne süper böcek yapıştırıcısı sürerdim sonra örümcekleri yere düşürürdüm kartona yapışırlardı kartonuda bi güzel yakardım Büyük kücük örümcek hiç farketmez yapışkan üzerinde yürümek imkansızdır heleki hayvan güçlü degilse
  • quote:

Orijinalden alıntı: ComaLekko

/>

• quote:

/>

• sormayın gecen kertenkele girmişti eve 1 kutu raid sıktım ölmedi :D
    sonra duvara uçan tekme attım duvar ezildi :D ama loku çıktı böjegin :D

Not : köydeki eve duvar ezildi derken toprak ev :)
  • quote:

/>

gece gece iyi güldm he

• en iyi cözüm zehir... hem acısız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Yatak odama girdiyse kaçarı yok

• onu bakışlarımla etkisiz hale getiririm
  • Örümcek bir anda beni tehtid olarak görüp saldırır. Tabi ben örümceği daha farketmemişimdir. Bir anda reflekslerimin çok iyi olması beni büyük örümcekten kurtarır. Sonra slowmotion örümceğin üstüne doğru duvarlarda freerunning yaparken herzaman yanımda taşıdığım kılıcları çıkarıp örümceğin bacaklarını keserim. Küçük örümceklerden kurtulmak icin duvara şiddetli bir yumruk atarım. Hepsi aşağı doğru dökülürken zaman çok yavaşlar ve masanın üstündeki kürdanları zihin gücümle elime çekerim. Hızlı bir sekilde her örümceğin beynine gelecek sekilde slowmotionda ışık hızıyla hepsine kürdan saldırısı yaparım. Bir anda zaman normale döner. Büyük örümcek aglamakli sesler çıkardığını görünce elimde kalan 5 kürdan ile arkama doğru yürürken bir anda örümceğe doğru dönüp ölümünü gerçekleştiririm.

Dememi mı bekliyorsun? İlk önce bir çığlık atarım. Sonra adrenalinin bana verdigi enerji ile kacabildigim kadar uzağa kaçarım. Yerde gördüğüm her siyah maddeden ürkmeye baslarım.

• Oha
  • Burda görünce bile bi tırsma hissettim canlısını görsem odadan kaçacağım kesin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

Eve Geç saatte Geldiniz ve Bu görüntüyle Karşılaştınız...Ne yapardınız? SS SS SS

vet beyler gece geç saatte eve geldiniz.
    Yatakodanızın köşesinde bunu gördünüz...Ne yapardınız

oha anasını satım onlar nasıl üremiş la kardeşim sakın o eve girme hemen ıtfaıyeı ara

• iki kere aduket, bir kere de oryuket, is tamamdir
  • O büyük olan ne öle hayvan eti yemiş mübarek, steroidi çakmışlar bildiğin
  • Once bi kelime-i sehadet getirirdim. Sonra tabana kuwwet..
  • Ona evi çok cocuklu aileye kiraya vermiyeceğimi başka bir evi kiralamasını söylerim
  • SS den mi tiksiniyim yorumlaramı güleyim bilemedim
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.