Şimdi Ara

Eve Geç saatte Geldiniz ve Bu görüntüyle Karşılaştınız...Ne yapardınız? SS SS SS (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
4
Favori
11.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ulan oturdugum yerden huylandım keske acmasaydım
  • buda soru mu?

• Büyüğünü bacağından tutup sandalyeye koyar, karşısına geçip "kimden lan bu çocuklar?" derdim.
  • aman yarabbi tek tirstigim canli ,kalp krizinden giderdim herhalde,koymayin abi su tur fotograflar paranoya oluyorum.

Bu tur seylerle karsilasmak istemeyen gitsin avustralyaya tasinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NayirNolamaz -- 14 Ağustos 2011; 6:56:36 >
  • gerçekten böyle durumlarda acil bir yerleri arayabiliyor muyuz?
    öyle bir toplumsal hizmet var mı?
  • bu onu yer.
     Eve Geç saatte Geldiniz ve Bu görüntüyle Karşılaştınız...Ne yapardınız? SS SS SS
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smee

gerçekten böyle durumlarda acil bir yerleri arayabiliyor muyuz?
    öyle bir toplumsal hizmet var mı?

Turkiyede pek sanmiyorum ama ,bu tur yaratiklarin bulundugu ulkelerde ,amerika ,avustralya gibi var ,hatirladigim kadariyla discovery veya national geograpic de izlemistim.

girisimvepara@
    />

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NayirNolamaz -- 14 Ağustos 2011; 7:03:07 >
  • Hasere/ilaclama ekibi cagirirdim
  • Dava açardım
  • Böcek ilacı + çakmak
  •  Eve Geç saatte Geldiniz ve Bu görüntüyle Karşılaştınız...Ne yapardınız? SS SS SS
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3r-

quote:

Orijinalden alıntı: *siteci*

Çevresini tuvalet kağıdı kartonu gibi bir şeyle kapatırım sonra göstere göstere dudağımdan tükürüğümü çıkarır, tükürür gibi yapıp tükürüğümü geri çekerim. Bunu bir kaç kez tekrarlar ve örümceklere müthiş gerilim yaşatırım.

iyi güldüm

gülmekten gözümden yaş geldiğini belirtmek istedim.

• Dota'daki broodmother ve Spawn Spiderlings ile çıkan yavrularına benzettim şu manzarayı.

Eve Geç saatte Geldiniz ve Bu görüntüyle Karşılaştınız...Ne yapardınız? SS SS SS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Across the Universe -- 14 Ağustos 2011; 9:13:55 >
  • Beslerdim onları , Baksana şunlara ne şekerler

Edt : Tabikide deli değilim büyük olanı 47 Cm. arowanama Küçükleride Natterilerime atardım
  • yeter lan deyip çavuşu çıkarıp masaya vururdum
  • Süpürgeyi arar katliam yapardım.
  • ev sahibi sen misin örümcek mi belli deil.ayrıca bu soruyu soran örümcek galiba? ''Eve Geç saatte Geldiniz ve Bu görüntüyle Karşılaştınız...Ne yapardınız? SS SS SS ''
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirsevik

ananı s...k...y..m diye bağırırdım sanırım :) sonra doğalgaza bi çakmak komple uçuşa geçerdik

Resmi gördüğümde aynısını dedim gerçekte görsem neler olur bilemiyorum zaten son günlerde örümcek fobisi başladı bende
  • yeter bitirdiniz lan beni her tarafta örümcek görmeye başladım. SS lere rastgelmeden mesajları okumak için göz ucuyla bakar oldum.sanırım olaylar şöyle gelişirdi;

• quote:

Orijinalden alıntı: [VİP]MaNyaK

quote:

Orijinalden alıntı: [VİP]MaNyaK

quote:

Orijinalden alıntı: Boidae

quote:

Orijinalden alıntı: South Korea

quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

Yerim

oha öküze bak yedi ya lan oha şok oldum nası yedi lan onu

ohoo yemediği şey mi var
    Larva yemişti bigün onu hiç izleme

Ahhhhhhhh Ağzında patlamıştı öööghhhhh

http://youtu.be/Uj9CysSSsps

en sevdiğim sahne

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.