Şimdi Ara

eve alınabilecek en iyi spor aleti hangisi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
119.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cehennett

Eve spor aleti almak güzeldirde umarım çalışırsın çünkü kimde gördüysem süs eşyası gibi mübarek kimse kullanmıyor

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Cehennett

Eve spor aleti almak güzeldirde umarım çalışırsın çünkü kimde gördüysem süs eşyası gibi mübarek kimse kullanmıyor

Aslında o kişiden kişiye değişim gösterir.Kişinin azim ve kararlılığına kalmış.Kendine hedef koymadan yapılan tüm işlerde bu böyledir diyorum.3 aylık hedefler koyacak ve önüne bakacaksın.Kim ne derse desin çalışmaya devam edecek,programından sapmayacaksın.Aletlerin ne kadar işe yaradığını ancak 1 yılın dolunca görürsün.1 yıl sonra başlangıç seviyesini tamamlamış çatısı oturmaya başlamış bir vücuda sahip olabilirsin.Tabii bunlar hep sabırla ve yoğun çalışma ile olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: aksemseddin

quote:

Orjinalden alıntı: Cehennett

Aslında o kişiden kişiye değişim gösterir.Kişinin azim ve kararlılığına kalmış.Kendine hedef koymadan yapılan tüm işlerde bu böyledir diyorum.3 aylık hedefler koyacak ve önüne bakacaksın.Kim ne derse desin çalışmaya devam edecek,programından sapmayacaksın.Aletlerin ne kadar işe yaradığını ancak 1 yılın dolunca görürsün.1 yıl sonra başlangıç seviyesini tamamlamış çatısı oturmaya başlamış bir vücuda sahip olabilirsin.Tabii bunlar hep sabırla ve yoğun çalışma ile olur.

Alıntıları Göster
    agırlıklarımın her bır gr benım ıcın altın degerınde tozulunu bıle alıyom bee

• quote:

Orijinalden alıntı: 87akin-izmir

agırlıklarımın her bır gr benım ıcın altın degerınde tozulunu bıle alıyom bee

Alıntıları Göster
    ben koşu bandı aldım. 1.5 hp dunlop comfort.. 95 kg yim. bi de mekik sehpası alcam tam olcak.. :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vincent Lord

ben koşu bandı aldım. 1.5 hp dunlop comfort.. 95 kg yim. bi de mekik sehpası alcam tam olcak.. :))

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Vincent Lord

Bir başladın mı devamını getir ama sakın bırakma.Zaten alışırsan bırakma gibi bir şey olmaz.Hele de aynada kendine bakıp inceldiğini fiziğinin güzelleştiğini görünce çok sevineceksin.

• quote:

quote:

Bir başladın mı devamını getir ama sakın bırakma.Zaten alışırsan bırakma gibi bir şey olmaz.Hele de aynada kendine bakıp inceldiğini fiziğinin güzelleştiğini görünce çok sevineceksin.

Alıntıları Göster
    sağol hocam.. desteğin için...
    quote:

Orjinalden alıntı: aksemseddin

quote:

• quote:

sağol hocam.. desteğin için...
    quote:

Orjinalden alıntı: aksemseddin

quote:

Alıntıları Göster
    Bende 95 kiloya yakındım.91 civarı filandım.İşin kötüsü bunun çoğu yağ idi.Özellikle göbeğimde ve gögüs bölgemde olan yağı görseniz şaşırırdınız.Arkadaşlarımın ve akrabalarımın "Böyle hiç iyi olmamış,sana yakışmamış"sözleri beni kendime getirdi.Dedim napıyorum ne hale geldim böyle.Gerçektende kendime yakıştıramayacağım bir görüntüye bürünmüştüm.Yaşım 26 ya ulaşmış ve ben giderek sağlıksız bir bedene ve dengesiz beslenmeye sahiptim.Herşeye baştan başlamaya karar verdim.Aylardan haziran.Ufak ufak egzersizlerle başladım.Bunu hergün yapmaya başladım.1 ay geçti,gögüste ilerleme kaydettim ama karnımdaki yağlar aynı şekilde duruyordu.Bu benim moralimi biraz bozar gibi oldu ama yılmadım.Bol bol okudum,forumlarda gezindim,bilen arkadaşlara danıştım.Kendime bir yol belirledim.Bir koşu bandı aldım.Kardio ağırlıklı çalışmalara ağırlık verdim.Bir sürü karın hareketi yaptım.Halende devam ediyorum.Öyle böyle derken yazı bitirdik kışa girdik.Kilom 91 den 66 ya kadar düşmüştü.Aralık ayında kilo vermeyi durdurdum.Diyeti de bitirdim.Artık Karbonhidrat-protein-yağ üçlemesini dengeli olarak içeren 6-7 öğünlük bir beslenme planı uyguluyorum.2 aydır da parçalı kas çalışması yapmaya başladım.Yavaş gelişiyorum ama bunun da aynı vücudumdaki yağları eritmek gibi kolay olmayacağını biliyorum.Çalışıyorum inanıyorum ki önümüzdeki yaza biraz kas kütlesi kazanmış olarak girmeyi umut ediyorum.

• quote:

Bende 95 kiloya yakındım.91 civarı filandım.İşin kötüsü bunun çoğu yağ idi.Özellikle göbeğimde ve gögüs bölgemde olan yağı görseniz şaşırırdınız.Arkadaşlarımın ve akrabalarımın "Böyle hiç iyi olmamış,sana yakışmamış"sözleri beni kendime getirdi.Dedim napıyorum ne hale geldim böyle.Gerçektende kendime yakıştıramayacağım bir görüntüye bürünmüştüm.Yaşım 26 ya ulaşmış ve ben giderek sağlıksız bir bedene ve dengesiz beslenmeye sahiptim.Herşeye baştan başlamaya karar verdim.Aylardan haziran.Ufak ufak egzersizlerle başladım.Bunu hergün yapmaya başladım.1 ay geçti,gögüste ilerleme kaydettim ama karnımdaki yağlar aynı şekilde duruyordu.Bu benim moralimi biraz bozar gibi oldu ama yılmadım.Bol bol okudum,forumlarda gezindim,bilen arkadaşlara danıştım.Kendime bir yol belirledim.Bir koşu bandı aldım.Kardio ağırlıklı çalışmalara ağırlık verdim.Bir sürü karın hareketi yaptım.Halende devam ediyorum.Öyle böyle derken yazı bitirdik kışa girdik.Kilom 91 den 66 ya kadar düşmüştü.Aralık ayında kilo vermeyi durdurdum.Diyeti de bitirdim.Artık Karbonhidrat-protein-yağ üçlemesini dengeli olarak içeren 6-7 öğünlük bir beslenme planı uyguluyorum.2 aydır da parçalı kas çalışması yapmaya başladım.Yavaş gelişiyorum ama bunun da aynı vücudumdaki yağları eritmek gibi kolay olmayacağını biliyorum.Çalışıyorum inanıyorum ki önümüzdeki yaza biraz kas kütlesi kazanmış olarak girmeyi umut ediyorum.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar eğer önceliğiniz varsa mesela göbek gibi buraya yönelik alet alın basense ona göre her alet ayrı bölgeleri çalıştırıyor, buna dikkat benim önerim ise işe geç kalın ve koşa koşa gidin trafik zaten tıkalı mecbur yürücen bari tempolu yürü :P

• quote:

Orijinalden alıntı: theistman

arkadaşlar eğer önceliğiniz varsa mesela göbek gibi buraya yönelik alet alın basense ona göre her alet ayrı bölgeleri çalıştırıyor, buna dikkat benim önerim ise işe geç kalın ve koşa koşa gidin trafik zaten tıkalı mecbur yürücen bari tempolu yürü :P

Alıntıları Göster
    hehe :)
    hocam ben aldım hem mekik sehpasını hem de koşu bandını.. dambıllarım da var.. ooh takılıyom zevkli oluyo.. ama kilo vermek nasip olmadı daha :D
  • quote:

hehe :)
    hocam ben aldım hem mekik sehpasını hem de koşu bandını.. dambıllarım da var.. ooh takılıyom zevkli oluyo.. ama kilo vermek nasip olmadı daha :D

Alıntıları Göster
    twist shaper işe yarar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat23

bir spor hocası olarak sakın olaki koşu bandı ama derim kılo vermek ıcın ılk alacagın alet eliptik bisiklet olmalı

not:soguk biçimde çekeceginiz mekik ve karın hareketlerı boşa kürek çekmekle eş degerdedir

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: murat23

bir spor hocası olarak sakın olaki koşu bandı ama derim kılo vermek ıcın ılk alacagın alet eliptik bisiklet olmalı

not:soguk biçimde çekeceginiz mekik ve karın hareketlerı boşa kürek çekmekle eş degerdedir

• quote:

Orijinalden alıntı: frischrot

quote:

Orjinalden alıntı: murat23

Alıntıları Göster
    ama koşu bandında 30 dk. koştuktan sonra 12X3 mekik işe yarar heralde..

• quote:

ama koşu bandında 30 dk. koştuktan sonra 12X3 mekik işe yarar heralde..

Alıntıları Göster
    ağırlık istasyonu alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kliwaj

ağırlık istasyonu alın

Alıntıları Göster
    ya arkadaşlar ben bırakıyorum bu spor işini yavaş yavaş.. üşeniyorum çok ya :(
  • quote:

ya arkadaşlar ben bırakıyorum bu spor işini yavaş yavaş.. üşeniyorum çok ya :(

Alıntıları Göster
    1 ay olmamış maşallah çok hızlısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: LimonKolonyasi

1 ay olmamış maşallah çok hızlısınız

Alıntıları Göster
    hocam baydım valla koş koş nereye kadar :D
  • quote:

hocam baydım valla koş koş nereye kadar :D

Alıntıları Göster
    Yarım saat evde sporla uğraşacağına çık dışarı hızlı şekilde yarım saat yürü daha iyi (bence)

• quote:

Orijinalden alıntı: PÜSKÜLLÜ MORUK

eve alınabilecek en iyi spor aleti hangisi?

http://www.weiku.com/gym-equipment/buy-multifunction-home-gym-equipment.html

http://www.home-workout-success.com/home-gym-workouts.html

Alıntıları Göster
    bek fıtığı riski olan kişiler için en iyi karın egzersizi hangisidir acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: X-MANX

Alıntıları Göster
    bir de kürek aleti aldım (voit rw 800), daha vidalarını sıkıştırıp kullanacağım ama internette kullanım videosu bulamadım. bu konuda yardımcı olabilecek var mı ? en iyi görüntülü spor sitelerini arıyorum bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-MANX

ben asagıdakı urunu kullanıyorum belı ve omuru destekledıgı ıcın bel agrısı sıkıntısı yaratmıyo

http://www.sporservis.com/?urun-663-TEAMWORK-ST104-AB-BENCH--MEKiK-ALETi-----Karin-Bolgenizi-Etkin-ve-Zahmetsizce-Calistirmanin-En-kolay-Yolu----.html

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.