Şimdi Ara

Evden kaçan kuş nasıl yakalanır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Güvercinim evden kaçtı. Olayın üzerinden iki üc gün sonra yan balkonda oturduğunu farkettim. El yaptım üst balkona uçtu. Üst balkondaki adam da taşındı ev boş dolayısla giremiyorum. Kuş olduğu yerde oturuyor yakalayabilirim ama nasıl yakalayacağım ki kaçmayacak ?

Ucuz bişey olsa komşuma falan yakala senin olsun derdim ama 350TL verdim kuşa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu gibi durumlar için yem atarken değişik bir ses çıkarıyor güvercin besleyenler. Kuş sesi duyunca yem verileceğini anlayıp gelsin diye. Siz de kuşun sizi gördüğünden emin olduktan sonra bu sesi çıkararak yere buğday serpmeyi deneyebilirsiniz. Veya kümesin kapısını açık bırakın, içeri yem koyun kendi girer belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GorunmezBKZ -- 23 Mayıs 2017; 10:8:54 >
  • GorunmezBKZ kullanıcısına yanıt
    Deneyeceğim. Böyle birşey görmedim ben. Daha önce çok kuş besledim kaçanların hepsi gitti. Ama bu oturmuş pencereye bekliyor

Hocam pencereme oturmuştu gece bende sinsi sinsi davranarak yakaladım şimdi evimde mutlu :)

Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
  • İyi sevindim yakalamanıza :)
    Kanatlarını bantlayın bence biraz uçmasın :)
    Gerek yok pencereleri kapattım daha ben bile kaçamam hem kanatlarını bantlasam falan günahtır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeaHawk009

Gerek yok pencereleri kapattım daha ben bile kaçamam hem kanatlarını bantlasam falan günahtır.

kanatları banlatma zaten. Allah yarattığı bir canlıya işkence etmek günahtır. onuda geçtim yazık kuşa
  • Tabiki senin ayaklarını bantlasalar ne hissedersin? Şimdi mutlu sıkıntımız yok :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.