Şimdi Ara

#EvdeKalDHForum Banka Puanları Süresi Uzatılsın Twitter Kampanyası (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
6
Favori
3.065
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşbankası da yeni yüklenen puanlar için son kullanım tarihini 30 Nisan yapmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #EvdeKalDHForum yerine #ÖlücülerEvde yaparsak daha iyi bir destek alabiliriz diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

#EvdeKalDHForum yerine #ÖlücülerEvde yaparsak daha iyi bir destek alabiliriz diye düşünüyorum.
    Düşünmedim değil kampanyanın önüne geçmesin dedim

• Destekliyorum ve artırıyorum:

-Bankalar aynı gün aynı işyerindeki ilk işlem şartını kaldırmalıdır. İşlemlerimiz kampanya kapsamına alınması için farklı günlerde dışarı çıkmak zorunda kalmayalım. Aynı gün tüm ihtiyaçlarımızı halledelim ve kampanyaya dahil olup "Evde Daha Fazla Kalalım"

• Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper olmuş bu elinize sağlık 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bankaların umrunda bile olmazsınız.. Boş yere zamanınızı bunlarla harcayıp heder etmeyin.. Bu bankalar zalımdır; eşek yükü kâr ederler her sene amma, puanları size koklata koklata verirler ve nerdeyse her sene puan kazanmay koşullarını zorlaştırırlar.

Puanları internetten de harcayabilirsniz, ille de oraya buraya gitmenize herek yok diyerek sizlere kapıyı kapatırlar
  • Ulan ölücü olunur da bu kadar mı olunur. Pes artık.

• Akbank yaptıysa hepsi yapabilir. Yersiz bir uygulama. En azından süreleri yıl sonuna kadar vs olmalı.

• dekareme kullanıcısına yanıt
    Bu konu hakkında size fikrinizi soran olmadığını düşünüyorum.Sayı yeterince çok olursa bu yazdığınızı emek veren arkadaşlar ile tekrar konusuruz

• Bankaların bu iş için alt yapısı,ön çalışması olması lazım öyle ha deyince olacak şey değil puan silinmemesi olayı ama neyse biz bir uğraşalım ak çıkarsa bahtımıza

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • i love you akbank..

Hele hele özel chipleride gününde kullanmazsan genel chipe dönüştürmesi yokmu beni benden alıyo :)
  • Acaba gss borçlarına af gelsin şeklindede bir twitter konusu açabilirmisiniz. Şimdi baktım 285,03 lira borcum gözüküyor hala devlet bari bunu silsin.

• Allah başka dert vermesin

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide sheep

Acaba gss borçlarına af gelsin şeklindede bir twitter konusu açabilirmisiniz. Şimdi baktım 285,03 lira borcum gözüküyor hala devlet bari bunu silsin.
    Bunla bu konunun ne alakasi var simdi?

• Haklısın

• Twitter kullanmıyorum başkan ama destekçinizim
  • kesinlikle puanlar artık silinmesin tıpkı akbank ve adios kart gibi biriksin !
  • Starbucks yıldızlar noolacak. Mesela 15 yıldız yani 1 içecek bedava hakkım var Nisan sonuna kadar ama öyle görünüyor ki açılması mümkün değil. Onlar da silinmesin bi zahmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekdellal -- 29 Mart 2020; 10:32:55 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.