Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (879. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.359
Cevap
170
Favori
370.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 877878879880881
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Root gerektirmez . Uygulama tanıtım ve bilgilendirme ( indirme adresleri de dahil )

https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-youtube-vanced-edition-t3758757

İndirmek için :

Vanced Manager ile artik guncel kalma ve hepsini tek bir uygulama catisi altinda yukleyebilirsiniz. Resmi kendi siteleridir.
    https://vanced.app/

• Arkadaşlar samsung değişim kampanyasından note9 u 5100 liradan geri alıyor.Üstüne 3400 verip s20 ultra alınır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • andreoni kullanıcısına yanıt
    Yapan arkadaşlardan geri dönüşleri bekliyorum sorun var mı yok mu diye.

• ncdtkrts kullanıcısına yanıt
    Şimdiye kadar note 4 te, s4 te dahil bi sorun yaşamadım. Güncelleme geldiği gibi yüklerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SF01 S kullanıcısına yanıt
    plus mı ultra mı 3400 farka
    Bende şuana kadar gelen tüm güncellemeleri yükledim ama bu son güncellemede yeşil ekran sorunlarından falan bahsedildi. O yüzden biraz bekleyeceğim.

Yazdılar ya o eski bi konu diye. Ben güncelledim değşiklik yok. Kameraya özellik gelmiş o kadar.

Yazdılar ya o eski bi konu diye. Ben güncelledim değşiklik yok. Kameraya özellik gelmiş o kadar.

• note 9 u 5100 tl den alıyorlar s20 ultra almak için üzerine 7399 tl istiyorlar. bilginize...
    Pil ve genel performansta bir değişiklik yok mu?

Yoo aynı. Sabah 7 de şarjdan aldım şuan 24 te. Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

• niyyoo N kullanıcısına yanıt
    Plus

Düzeltiyorum sabah 7 buçuk gibi almışımdır şarjdan. An itibariyle %14. Çok kullanınca gidiyo tabi. Ama hala endişelendirmiyor. Eve geldik takalım şarja. Geceye kadar 1 kere daha bitiririm. Yine 2 gibi şarja takıyorum. Hergün kullanımım bu şekilde. Evde olunca daha çabuk bitiyorum. Genelde şarjda durur. Şarjla ilgili nasıl acaba telefon. Attığım resimlere göre iyi mi kötü mü?

Yaptım güncellemeyi bakalım :)
  • Merhaba , benim gibi son güncellemeden sonra wifi bağlanma ya da zar zor bağlanıp internete bağalanamıyor sorunu yaşayıp çözen var mı
  • oblako O kullanıcısına yanıt
    Reset network settings bence ilk denenecek sey bu problemde.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugsay

Reset network settings bence ilk denenecek sey bu problemde.
    hocam, fabrika ayarlarına sıfırlama dışında internette yazan her şeyi yaptım
    Sorun modemde de olabilir, o'nu da bir kapatip acmanizda fayda var.

Bende herhangi bir sorun yok. Evden çıkıyorum wifi yi kapatıyor cihaz eve gidiyorum wifi yi açıyor ve bağlanıyor. Kopma olmuyor. Cihazı aldığımdan beri bu şekilde benim.
  • Son zamanlarda özellikle "Samsung İnternet" te dolaşırken ciddi bir kasma sorunu yaşıyorum. Arada sırada kasıyor ve sonra düzeliyor. Oyunlardaki fps drop gibi bir şey. Bazen instagramda da kasıyor, arayüzde de kasmalar olabiliyor. Bunun çözümü fabrika ayarlarına geri yüklemek midir acaba? Daha önce böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

• 
Sayfa: önceki 877878879880881
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.