Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GoGoBaBa

quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

Hepsiburada.com'da ki "Fixpack" sigortasından yaptıran oldu mu acaba? İthalatçı garantili alacağım için yaptırıım diye düşünüyorum. Sizce ?

ben yaptırttım. müşteri hizmetlerini her arayışımda hatta 1 kere arayıp ulaşamadığımda gün sonuna doğru dönüp kusura bakmayın yoğunluk var idi yılsonu diye buyrun yardımcı olalım gibi kibarca yaklaşlımlarıyla karşılaştım, her soruma kaçamak olmayan yanıtlar verdiler. İstanbul kadıköy acıbadem de ikamet ediyorum ve firmada Kadıköyde banada yakın sayılır. İnternetten son yorumlara şöyle bir baktım alıpda tamirlik servislik işi olanların genelinde menuniyet var. Daga önce s7edge ekranımın düşme sonrası komple ekran değişimine fahiş fiyatlar çekince heryer, ve zor bela 1200TL den 1050 TL ye özelden yaptırtınca bu tür yerleri sigorta gibi düşünmeye başladım. Ucuz bir telefonda düşünmesem de, bu tür telefonda en iyi koruma sağlayan camkoruma da kılıf ta olsa verilir diye düşünüyorum. Heleki ithalatçı garantili olanlarda en azından yılda 2 kere hiç hesap vermeden 349 TL ye hizmet paketi alıyorsunuz. Yani şimdi ithalatçı garantili telefon için verilir. Bu arada hepsiburada bunu satın alınca taksit yapıyor ise kesinlikle alınır.

Ben fatura tarihinden 30gün içinde sitelerine başvurup peşin almıştım.

Araştırmalarıma göre orijinal parça kullanmıyormuş. Sözleşme yaparken orijinal diye bi zorunluluk yokmuş. Kafam karıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de başlarım deyip slim armor'ı çıkarıp spigenin air skin aldım 0.3mm sadece masaya falan koyduğumda çizilmeyi önlesin diye. İpince kılıf, telefonda yok gibi. Bambaşka bi hissiyat oluyor telefonun orijinal haliyle mesaj yazmak, kullanmak falan ayrı keyif bu şekilde. Düşürsek falan koruma sıfır ama olsun, dikkat edeceğiz artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcukdinc

samsung dan gelen mail deki dex fiyatı

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

bana da geldi bu. keşke gear s3 frontier saatlerde indirim yapsalardı şöyle 700-800 e verseler alırdım bir tane.

• quote:

Orijinalden alıntı: enomania

quote:

Orijinalden alıntı: enomania

Bu guncellemeyi yukleyip de sorun yasatan varmi acaba ? Telefonda herhangi bir kasma donma bir fonksiyonun calismamasi vb..

up

yoooo gayet sorunsuz

• rdksr725 R kullanıcısına yanıt
    Hocam ağır değil mi bide? Ben elime aldığımda iki elle tutarken bile ağır gelmişti. Bi de benim ellerim gerçekten küçük nasıl kullanırım bilmiyorum

• dkelleci kullanıcısına yanıt
    aynen şimdi bende denedim. ödeme sayfasına kadar gidebildim. 169 tl bence uygun fiyat alacağım sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

aynen şimdi bende denedim. ödeme sayfasına kadar gidebildim. 169 tl bence uygun fiyat alacağım sanırım.

nasıl alıyorsunuz bu şekilde bende 399 çıkıyor özel bi link veya üyeliğe özel bişey mi acaba
  • aliseçkin A kullanıcısına yanıt
    samsungwa nın sitesinde dexei sepete ekle deyip sepete gittiğinizde kupon kodu gir diye bir alan var. oraya dex-2018 yazarsanız fiyat 169 tlye düşüyor

Ben verdim siparis. Adaptor cikmiyor diyenler vardi. Adaptor farklimi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 16 Ocak 2018; 17:35:47 >
  • https://www.samsungwa.com.tr/hdmi-adapt%C3%B6r-type-c

Bu linkteki dönüştürücüden kullanan var mı? Varsa HDMI kablo olarak hangi markayı kullanıyor?

• saolasın aldım bitane bulunsun kenarda
  • Ben şunu kullanıyorumhttp://www.hepsiburada.com/samsung-hizli-seyahat-sarji-ta30-type-c-12v-25watt-p-HBV0000036IB1
    HB olmayan bir satıcıdan almıştım aynı ürün diye daha pahalıya çalıştırmadı iade ettim
    şimdi baktımda hb bitmiş: samsunwa da güvenilir yazmışlardı geçmiş sayfalarda:http://www.hepsiburada.com/samsung-hizli-seyahat-sarji-ta30-type-c-12v-25watt-p-HBV0000036IB1?magaza=SamsungWA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 16 Ocak 2018; 17:50:57 >

• Can-KSK kullanıcısına yanıt
    Bunlar sadece kablo değil, o yüzden orijinal olanı tercih etmenizi tavsiye ederim.

Her type c hdmi kablo samsung telefon görüntüsünü aktarmıyor.

Aynı ikilemde ben de kalıp dex fiyatına olan bu kablo yerine dex almayı tercih etmiştim.

Sürekli yanımda taşırım diye almıyorsanız dex daha iyi bir tercih olacaktır.

• hocam sizce 800 liraya filan ne zaman düşer yakın zamanda düşebilir mi ? Bende almak istiyorum moto 360 var ama frontier çok şık geçen metrobüste birinde gördüm gözlerimi alamadım yol boyunca
  • Rigsby kullanıcısına yanıt
    Ekranı çok kalitesiz değil mi ki :/ Biraz incelemiştim millet neden bunları alır demiştim kendi kendime. Şarjı da Allah'a emanet zaten. En azından bir ay gitmeli aktif kullanımda. Bluetooth versiyonu da eski.
  • Dexin parası düşüyor ama işlevselliğinin yükselmesi lazım.Doğru düzgün bir güncelleme gelmesi lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Ekranı çok kalitesiz değil mi ki :/ Biraz incelemiştim millet neden bunları alır demiştim kendi kendime. Şarjı da Allah'a emanet zaten. En azından bir ay gitmeli aktif kullanımda. Bluetooth versiyonu da eski.

Evet sarji az gidiyor ama zaten eve gelince direk sarja koyuyorsun yani kablosuz sarjin ustune koyuyorsun sabah cikarkende aliyorsun sarji sorun olmuyor akilli telefonlar baya ise yariyor aslinda telefonu cikarmaya gerek kaliyor cogu sey icin tabi zevk meselesi kimis de klasik saatlerden hoslanir ama ben ikide birde ekranini degistirmeyi seviyorum ekranida iyi bence bana kalitesiz gelmedi

• Son guncellemeden sonra pil kullanim verisi cikmiyor nasil goruntuleybiilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

samsungwa nın sitesinde dexei sepete ekle deyip sepete gittiğinizde kupon kodu gir diye bir alan var. oraya dex-2018 yazarsanız fiyat 169 tlye düşüyor

Ben verdim siparis. Adaptor cikmiyor diyenler vardi. Adaptor farklimi acaba

Hocam iyi günlerde kullanın...

Adaptör konusu netleşti mi, bende ona göre sipariş vereceğim.

Adaptör çıkmıyor ise nereden ve hangi model adaptör almalıyız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • srbyoztrk kullanıcısına yanıt
    bir önceki sayfada adaptör için link verdim
  • srbyoztrk kullanıcısına yanıt
    Internette bir incelemede 9v sarj cihazi gerekiyor yaziyor. Telefonun yaninda gelen sarj aleti yeterli anladigim kadariyla. Ondada 9v yaziyor. Ekstra bir adaptor almayi dusunmuyorm

• 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.