Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13201321132213231324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ahize temizliği için kalın silikonlu çift taraflı bantlardan alıp ahizeye yapıştırıp yapıştırıp çekin, içinden çıkan pisliği göreceksiniz, ses ilk günkü seviyesine gelecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu biraz sakıncalı degil mi? Ahize önündeki sıvı koruyucu katmanı kaldırmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venus94

Hocam bu biraz sakıncalı degil mi? Ahize önündeki sıvı koruyucu katmanı kaldırmasın?

Zararlı olacağını sanmam, bant sonuçta yapışıp içine kaçan pislikleri alıyor, çok derine gitmiyor zaten. Bahsettiğiniz katman hemen yüzeyde olmayabilir. Fırça vs sert olduğu için gözenekler içine girip daha çok zarar verebilir.

Benim ahize tıkanmış ses çok az geliyordu, böyle temizledim ve ilk günkü ayarına döndü.

• sonufuk kullanıcısına yanıt

Yurt disi kaydiyla 12 bine gelio 12 pro 128 ligi.. tr de 17 bin lira 5 bin kariniz oluyor.. bunu dememdeki amac samsung vb ornek s21 tr de 9 bin lira kaydiyla yurt disindan alirsaniz size 6-7 bin tl ye mal oluyor ... yani akraba vs varsa alinabilir yurt disindan hele note 10 note 10 daha uyguna bulunabilir.. ben arkadasa sordum 12 pro ikinci el nekadara bulabiliriz diye 7-8 bin tl ye bulabilecegimizi soyledi hatasiz olanlari.. kaydiyla 9 bine gelir nerdeyse 8 9 bin kar olur o acidan bakiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Sam_Mobile

Zararlı olacağını sanmam, bant sonuçta yapışıp içine kaçan pislikleri alıyor, çok derine gitmiyor zaten. Bahsettiğiniz katman hemen yüzeyde olmayabilir. Fırça vs sert olduğu için gözenekler içine girip daha çok zarar verebilir.

Benim ahize tıkanmış ses çok az geliyordu, böyle temizledim ve ilk günkü ayarına döndü.

Alıntıları Göster

Benim de ses az geliyordu ve önce diş fırçası sonra da çift taraflı bant ile temizledim, düzeldi.

• Kalın slikon bant ile temizledim, işe yaradı. İlk günkü gibi oldu. Teşekkürler.
  • sanirim bunda spen var henuz detayli incelemedim ama kullananlara sorayim.

Spen ozelligi olan kalemini kullanabilecegim arabada ikinci telefon olarak navigasyon vs islemleri icin bataryasi da iyi giden (oyun vs oynamam) bir telefon olarak bunu belirledim. Whatsapp, telegram ve zoom u aktif kullanacagim genelde soru cozumu vs icin.

Kullananlar yorum yapabilir mi bu telefon is gorur sanirim cevap verirseniz sevinirim.

• 1 haftadan beri sürekli telefona "çevrimdışı bulma açılsın mı ? "uyarısı geliyor ekrana bir türlü kurtulamadım bundan

• canmania C kullanıcısına yanıt
    Hocam bildirim panelini indir gelen bildirimi sağ tarafa kaydırıp bildirim ayarlarından bildirimleri kapat
    Ben s10plus kullanıyorum bu şekilde kurtuldum sen de dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~PainKiller

sanirim bunda spen var henuz detayli incelemedim ama kullananlara sorayim.

Spen ozelligi olan kalemini kullanabilecegim arabada ikinci telefon olarak navigasyon vs islemleri icin bataryasi da iyi giden (oyun vs oynamam) bir telefon olarak bunu belirledim. Whatsapp, telegram ve zoom u aktif kullanacagim genelde soru cozumu vs icin.

Kullananlar yorum yapabilir mi bu telefon is gorur sanirim cevap verirseniz sevinirim.

Ben 2.5 yıldır kullanıyorum ve oldukça memnunum. Genel olarak ekran yanığı oluyor yada pili zamanla zayıflıyor. Önün dışında bir zayıflığı yok. Bence kaliteli bir telefon. Kalem ile işi olan için gayet güzel.

• receep 32 R kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• canmania C kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
  • norton772 kullanıcısına yanıt

Yillardir ben ve cevrem samsung kullaniriz bugune kadar hic bir cihazda ekran yanigi yasamadik.. genel derken kendiniz icin genel yazdiniz sanirim.. cunku dunya geneline vurursaniz yuzde 2 ye tekabul eder bu sorun olanlarin sayisi :))) yani genel bir durum yok.. kullanicinin kullanim aliskanliklariyla alakali bir durum bu.. sarjdayken oyun oynamak vb durumlarda olusabilecek durumlar.. normal kullanimda oyle sorun yasayan yoK :)) iyi forumlar

• srkngncy S kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınız şarjda kullanmak bu sorunu tetikliyor ama normal kullanan kullanıcılar da da fazlasıyla bu sorun çıktı
    Samsung s10 serisi ile kullanmaya başladığı Dynamic Amoled ekranı ile bu sorunu çözmüş görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: srkngncy

Yillardir ben ve cevrem samsung kullaniriz bugune kadar hic bir cihazda ekran yanigi yasamadik.. genel derken kendiniz icin genel yazdiniz sanirim.. cunku dunya geneline vurursaniz yuzde 2 ye tekabul eder bu sorun olanlarin sayisi :))) yani genel bir durum yok.. kullanicinin kullanim aliskanliklariyla alakali bir durum bu.. sarjdayken oyun oynamak vb durumlarda olusabilecek durumlar.. normal kullanimda oyle sorun yasayan yoK :)) iyi forumlar

Bende inanmıyordum ama kendimde ve yakınımda birinde daha oldu ki parlaklık yüksek kullanmam. Saatlerce de oyun oynayan biri değilim. Ama alttaki sanal tuşlar ve bazı uygulamaların lekeleri bariz görünüyor. Zaten başkaları da yaşadı bu problemleri.sizin yaşamamanız olmadığı anlamına da gelmiyor. Yani çok yaşayan var.

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Bende inanmıyordum ama kendimde ve yakınımda birinde daha oldu ki parlaklık yüksek kullanmam. Saatlerce de oyun oynayan biri değilim. Ama alttaki sanal tuşlar ve bazı uygulamaların lekeleri bariz görünüyor. Zaten başkaları da yaşadı bu problemleri.sizin yaşamamanız olmadığı anlamına da gelmiyor. Yani çok yaşayan var.

Alıntıları Göster

Gecmis olsun ne diyeyim ozaman ama benim dedigim baska.. ben diyorum ki dunya genelinin yuzde 2 sinde olmus olan bir sorun yani genel bir sorun degil... bunu da ben demiyorum bagimsiz kuruluslar soyluyor... adamlar diyor ki apple de bile daha cok sorun yasaniyor.. suan samsung 1 inci sirada musteri memnuniyeti ve dayaniklilikta bu yapilan arastirma sonucu idi... yani benim takildigim genel sorun demeniz halbuki bunun olmasi icin satilan 100 telefondan 60 inda bu olmasi gerek ama su forumda 100 kullaniciya sorsaniz 3 kisi ben sorun yasadin ekranla der note 8 icin ... iyi forumlar

• Almak isteyen arkadaslarada sunu yazayim note 8 artik guncel bir cihaz degil.. istediginiz nedir onu belirleyip karar verin.. ben note 8 alirken cok dusundum memnunmuyum evet hemde cok memnunum.. aldim alali donma kasma vb hic bisi yasamadim.. kamerasi suan cikan bir cok orta seviye cihazdan daha iyi.. donanim olarak iris tarama cok kullaniyorum daha guvenli.. parmak izi keza basarili daha hic teklemedi.. oyunlarda keza donmadan oynatiyor kalem efsane vs vs.. yok ben guncelleme alsin dioasaniz ozaman ust modellere bakin... kendi cektigim resimler amatorce zoomlu ve normal olarak cekimler
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: srkngncy

Gecmis olsun ne diyeyim ozaman ama benim dedigim baska.. ben diyorum ki dunya genelinin yuzde 2 sinde olmus olan bir sorun yani genel bir sorun degil... bunu da ben demiyorum bagimsiz kuruluslar soyluyor... adamlar diyor ki apple de bile daha cok sorun yasaniyor.. suan samsung 1 inci sirada musteri memnuniyeti ve dayaniklilikta bu yapilan arastirma sonucu idi... yani benim takildigim genel sorun demeniz halbuki bunun olmasi icin satilan 100 telefondan 60 inda bu olmasi gerek ama su forumda 100 kullaniciya sorsaniz 3 kisi ben sorun yasadin ekranla der note 8 icin ... iyi forumlar

Alıntıları Göster

Sen beni çok yanlış anlamışsın. Ben cihazdan çok memnunum ve genel arıza oranı olarak da çok başarılı bana göre. Ben bundan önce çok samsung cihaz kullandım ve çoğundan da çok memnun olarak ayrıldım ve sorun neredeyse hiç yaşamadım. Note 8 de çok güzel bir cihaz. Toplam arıza istatistiğinde genel anlamda ekran yanığı başı çeker anlamında yorum yaptım. Oransal olarak dünyadaki yeri nedir arızanın desen bilmem ama çevremde ve okuduğum kadarıyla görülen arızalardan en başta geleni. Keşke olmasaydı çünkü cihaz değişim kampanyasında o yüzden çok değer yitirdi. Yoksa upgrade yapacaktım daha yeni note cihazı almak için.

• ohayyam kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba. Hades rom kullandığınızı yazmıştınız. Romdan hala memnun musunuz? Artıları eksileri nedir? Güvenlik riskleri var mıdır? Bankacılık uygulamalarını telefondan kullanıyorum ve en önemlisi Kulaklık ile müzik dinlerken herhangi bir ses artışı gözlemlediniz mi? saygılar.

• kaisersoze81 K kullanıcısına yanıt

Hadesi bende tecrube ettim..ben de cvb vereyim isterseniz.. stock kadar stable olmasada kullanabilirligi cok yuksek bir rom.. ben oyle ahim sahim bir hata gormedim.. haporlorden cikan ses (muzik film vs ) stock rom a gore dusuk.. kamera stock rom a gore kalitesiz resimler cekiyor.. arada sarj a takdiginda ekran renkleri bir birine giriyor sanki elektrik kacagi varmiscasina kisa sureligine... begenmeyip stock a dondugunuzde samsung pass vs kullansmiyorsunuz kok diznine erisildi hatasi aliyorsunuz ... rom kullanilmaz degil suan icin bir cok stock rom dan basarili.. hades rom daki dex gayet basarili kablolu kablosuz pc yada tv de teli kullanmak cok iyiydi .. ama ben gene stock tercih ettigim icin geri dondum

• 
Sayfa: önceki 13201321132213231324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.