Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13181319132013211322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sayenizde bende yükledim. Konudaki birisinin yönlendirmesi ile kamera uygulamasını da güncelleyerek yeni rom oluşturdum. Kamera uygulamasında geniş selfie dahil modlar var, iyi çalışıyor.
    Root yapmadım, pil olarak bana biraz hızlı tükeniyor gibi geldi, kurcalamaya bağlı olabilir.

Bende Android 10'un güvenlik özellikleri için geçmek istedim. İkinci telefon olarak kullandığım iphone'daki yapıya daha yakın ve daha iyi geliyor banada.

Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Hocam eğer buna eminsek kablosuz stand alacağım ama daha önceki romlarda bu menü gözüküyormuş. Şimdiki romda gözükmüyor. Tavsiye edeceğiniz link var mı acaba kablosuz stand için? Çok fazla fason ürün var sanırım orjinal olmayan.

Alıntıları Göster

Yanlış olmasın ben stock rom için konuştum. Port sondaki durumunu bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wertasd

Tekrar teşekkürler @zaomss @Venus94
    Sayenizde bende yükledim. Konudaki birisinin yönlendirmesi ile kamera uygulamasını da güncelleyerek yeni rom oluşturdum. Kamera uygulamasında geniş selfie dahil modlar var, iyi çalışıyor.
    Root yapmadım, pil olarak bana biraz hızlı tükeniyor gibi geldi, kurcalamaya bağlı olabilir.

Bende Android 10'un güvenlik özellikleri için geçmek istedim. İkinci telefon olarak kullandığım iphone'daki yapıya daha yakın ve daha iyi geliyor banada.

Selamlar.

Kamera uygulamasına yaptığınız güncellemeyi detaylı anlatabilirseniz yada bir bulut hesabına yeni halini yükleyebilirseniz çok makbule geçer.

• orbitmach kullanıcısına yanıt

Merhaba

Maalesef dosya 3gb'a yakın olduğundan bir yere yükleme konusunda yardımcı olamayacağım. Ayrıca rom sahibi olmadığımdan yanlışta olabilir. Adımlar bir kere yapınca oldukça basit.

xda'daki konuda şöyle yazmıştım. İngilizce konusunda çevirmedim ama basit dilde, olmadı yardımcı olurum.

What I have found is, apkswapper is windows app and found in xda here(https://forum.xda-developers.com/t/...ct-apks-from-any-custom-or-stock-rom.2337928/)

* drag and drop rom file to blue area of apkswapper

* Delete "FactoryCameraFB\FactoryCameraFB.apk"

* inject new .apk file --> download camera file from apkmirror (https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-camera/samsung-camera-10-5-03-14-release/samsung-camera-10-5-03-14-android-apk-download//)

* what will be the name of new camera apk file? should be same as before like "FactoryCameraFB\FactoryCameraFB.apk".

Şöyle cevap vermişti:

No need to rename. Then right click on any file in apkswap list and select compile.

Bence asıl sorun olabilecek konu twrp yüklemek. O konuda dikkatli olmak gerekiyor. Ben bu konudaki adımları takip ederek yükledim. Sorun yaşamadım.

https://forum.xda-developers.com/t/recovery-official-3-3-1-x-twrp-for-galaxy-note8-exynos.3832962//

Selamlar.

• wertasd kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Peki basit bir soru sorsam, daha sonra apkmirror dan camera uygulamasını indirip kursam düzelmez miydi?

• Root olmadan gcam yükleyebiliyor muyuz?

• Birisi sormuştu bunu, olmaz dendi. Ama ben emin değilim.

Gcam yüklenebiliyor. en azından ben önceden yüklemiştim. uygun versiyonu bulmak önemli diye biliyorum @ALBAY

• quote:

Birisi sormuştu bunu, olmaz dendi. Ama ben emin değilim.

Gcam yüklenebiliyor. en azından ben önceden yüklemiştim. uygun versiyonu bulmak önemli diye biliyorum @ALBAY

Benim hangi cihazdı hatırlamıyorum. Deneme yoluyla dediğiniz gibi çalışmıştı sanırım mate 10 du. Denemek lazım aslında.

• Cihazimin garantisi 15 ocakta doluyor. Telwfonumun sarji su an az gitmeye basladi. Garanti bitmeden gondersem yaparlarmi basina boyle bir olay gelen oldumu. Cevap veren arkadaslara simdiden tesekkurler. Cihazim samsung turkiye garantili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safir46 -- 5 Ocak 2021; 13:52:23 >
  • safir46 S kullanıcısına yanıt

gecikmeden biran önce servise verin.. batarya değişimi yaptirabilirsiniz

• quote:

Birisi sormuştu bunu, olmaz dendi. Ama ben emin değilim.

Ben yüklemiştim ve duruyor hala. Açtım az önce ve çalışıyor hala gcam.

• anil01 A kullanıcısına yanıt
    Buna benzer bir durum ile karsilastinizmi. Samsung turkiye bu gibi konularda pek yardimci olmuyor. Gibi bir izlenim var bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: safir46

Buna benzer bir durum ile karsilastinizmi. Samsung turkiye bu gibi konularda pek yardimci olmuyor. Gibi bir izlenim var bende.

bir çok kez değişim yaptırdım.. %20 lere gelince batarya hizla düşüyor %10 gibi sevyelere gelince telefon kapanıyor deyin..kesin değişirler bence ihmal etmeyin

• Merhaba arkadaşlar 3 senedir samsung note fe (fan edition) kullanmaktaydım ama bir anda donup reset atmaya başladığı için yeni telefon alacağım sizce ithalatçı garantili şuan 3900 tl civarında Samsung note 8 mi alınır yoksa bataryası 7000mah olan Samsung M51 (3600tl) mi tercih edilir ? Konunuza rahatsızlık verdim şimdiden affola

• hmtdrsn84 H kullanıcısına yanıt
    elma ile armut kıyaslaması
    kalite istiyorsan note 8 3 sene daha işini görür
    batarya hacmi istiyorsan m51 i al
  • wertasd kullanıcısına yanıt
    Hocam bu mod ile ar emoji de çalışıyor mu
  • quote:

Merhaba

Maalesef dosya 3gb'a yakın olduğundan bir yere yükleme konusunda yardımcı olamayacağım. Ayrıca rom sahibi olmadığımdan yanlışta olabilir. Adımlar bir kere yapınca oldukça basit.

xda'daki konuda şöyle yazmıştım. İngilizce konusunda çevirmedim ama basit dilde, olmadı yardımcı olurum.

What I have found is, apkswapper is windows app and found in xda here(https://forum.xda-developers.com/t/...ct-apks-from-any-custom-or-stock-rom.2337928/)

* drag and drop rom file to blue area of apkswapper

* Delete "FactoryCameraFB\FactoryCameraFB.apk"

* inject new .apk file --> download camera file from apkmirror (https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-camera/samsung-camera-10-5-03-14-release/samsung-camera-10-5-03-14-android-apk-download//)

* what will be the name of new camera apk file? should be same as before like "FactoryCameraFB\FactoryCameraFB.apk".

Şöyle cevap vermişti:

No need to rename. Then right click on any file in apkswap list and select compile.

Bence asıl sorun olabilecek konu twrp yüklemek. O konuda dikkatli olmak gerekiyor. Ben bu konudaki adımları takip ederek yükledim. Sorun yaşamadım.

https://forum.xda-developers.com/t/recovery-official-3-3-1-x-twrp-for-galaxy-note8-exynos.3832962//

Selamlar.

apkswapper indirdim kurdum. Mavi alana ROM uda itekledim extracted etti ama apk lar görünmedi 1 kaç kez tekrar etmeme rağmen ... sorun ne olabilir ? yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler..

Yapmak istediğim sadece kamera apk yuklemek kullanmak değil tabiki, bu apk injection ile diger kullandıgım apklarında güncel olanlarını rom içine atmak :))

• ohayyam kullanıcısına yanıt

ApkSwapper i çalıştırdığınız klasörde temp adında başa bir klasör daha olusturuyor o klasörde rom dosyaları oluyor , oradan system/app içerisinden factorycamerafb klasörünü silip indirdiğim apkyı da mavi yere iteledim, alltan apk listelenince sağ tıklayıp zip bölümünden romu compile (derlemek) yaparak yeyni zip oluşturdum. sonucu buraya yazarım deneyince

edit: çalışmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venus94 -- 7 Ocak 2021; 9:21:41 >
  • Venus94 kullanıcısına yanıt

oluşturduğun zip yani mod lu ROM u twrp ile full wipe yapıp kurmaya çalıştın yani öylemi ? ne hatası verdi ?

• ohayyam kullanıcısına yanıt

Bir hata vermedi kuruldu açıldı fakat kamera uygulamasına girince çöküyordu sürekli

• 
Sayfa: önceki 13181319132013211322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.